• Siatka do ScrOG

Siatka do ScrOG

Zwiększ swoje plony z łatwością za pomocą siatki do ScrOG od Royal Queen Seeds. Nasze siatki są kompatybilne z dwoma różnymi rodzajami tyczek i można je przycinać, aby pasowały do każdej hodowli. Zawiesisz siatkę bez trudności za pomocą zapewnionych plastikowych haczyków i będziesz mógł przekładać gałęzie konopi przez siatkę, aby zwiększyć plony — niezależnie od wielkości uprawy.
Wybierz tyczek o średnicy
  • 15-18 mm
  • 19-22 mm
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł31.62

zł31.62 brutto (-0%)

Kup i otrzymaj 7 pkt.
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Siatka do ScrOG: opanuj screen of green

Jest wiele sposobów na uprawianie konopi, jednakże technika o nazwie screen of green, lub ScrOG, pozostaje najlepszym sposobem na zmaksymalizowanie plonów. Obojętnie czy uprawiasz w małym namiocie, czy dysponujesz dużym pomieszczeniem, ScrOG pomoże Ci uzyskać najlepsze rezultaty.

Siatka do ScrOG od Royal Queen Seeds służy jako najbardziej kluczowa część wyposażenia przy stosowaniu tej techniki. Pokryje ona maksymalną powierzchnię 120 x 120 cm. Hodowcy mogą użyć kilku siatek do pokrycia całego pokoju lub pociąć jedną, aby zapewnić wystarczająco dużo osłony dla jednej rośliny. Aby uzyskać pożądany rozmiar, po prostu użyj nożyczek.

Wraz z samymi siatkami, tyczki są najważniejszymi elementami przy stosowaniu metody ScrOG. Pomagają one w stabilnym i bezpiecznym podtrzymywaniu siatek, które są dostępne w dwóch różnych rodzajach — odpowiednim dla tyczek o średnicy 15–18 mm oraz do tyczek o średnicy 19–22 mm.

Zastosuj plastikowe haczyki, aby przymocować siatkę do tyczek i jesteś już gotów. Przekładaj gałęzie konopi przez siatkę, aż stworzą poziomy ekran zieleni, który otrzymuje optymalną ilość światła i daje perfekcyjne kwiaty.

    Nobody has posted a review yet


    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.