• Nawóz Bio-Bloom

Nawóz Bio-Bloom

Nasz szybko działający i wydajny płynny nawóz Bio-Bloom zawiera niezbędne makroskładniki odżywcze, potrzebnych roślinom marihuany do wytworzenia gęstych, lepkich i aromatycznych pąków. Wynieś swoje zbiory na wyższy poziom dzięki tej łatwej w użyciu mieszance składników odżywczych. Nie tylko pomoże Ci ona uzyskać lepsze rezultaty, ale także szybko zaradzi objawom niedoboru składników odżywczych.
(3) Napisz recenzję
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł45.00

zł45.00 (--1%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (3)

Nawóz Bio-Bloom: szybko działające odżywianie

Nasz nawóz Bio-Bloom wyniesie Twoje plony na wyższy poziom. Ta formuła zawiera wszystko, czego potrzebują rośliny żeby wyprodukować duże, żywiczne pąki i pozwala każdej odmianie na osiągnięcie jej pełnego potencjału. Genetyka odgrywa kluczową rolę w osiągnięciu wysokich plonów, ale to, ile pąków zbierzesz w dużej mierze zależy od nawozu. Ten płynny nawóz zawiera wysokie poziomy potasu i fosforu – dwóch makroskładników, które odgrywają kluczową rolę w tworzeniu, rozwoju i dojrzewaniu kwiatów.

Ta organiczna mieszanka składników odżywczych dla roślin nie tylko zapewni, że marihuana wytworzy ciężkie kwiaty, ale pomoże również skorygować jakiekolwiek braki podczas fazy kwitnienia. Ponieważ to produkt płynny, który zawiera jonowe formy składników odżywczych, nie musi być rozkładany w glebie. Od razu jest wchłaniany przez rośliny i sprawia, że stają się mocniejsze i bardziej produktywne.

Jak stosować płynny nawóz Bio-Bloom

1. Przed użyciem dobrze wstrząśnij butelką.
2. Dodaj 1–2 ml produktu na litr wody.
3. Dokładnie wymieszaj.
4. Podlej roślinę lub wykorzystaj jako spray dolistny.

Bio-Bloom: przechowywanie i bezpieczeństwo

Przechowuj Bio-Bloom w ciemnym, suchym miejscu o temperaturze 5–35°C, poza zasięgiem dzieci. Podczas stosowania produktu nie jedz, nie pij i nie pal papierosów. W przypadku rozlania zmyć wodą; nie wylewać do środowiska.


  Autor F. W. Dne 18/Jul/2024 :

  Tytuł : Bio Bloom
  Komentarze : Der Wahnsinn, ich habe in eine 500ml Sprühflasche 1ml des Düngers mit Wasser gemischt und die Pflanze in der Blütephase damit 2mal Täglich eingenebelt, so das ein leichter Wasserfilm auf der Pflanze entstand. Fazit: Blütenexplosion!

  Autor C. H. Dne 09/Jul/2024 :

  Tytuł : Frage
  Komentarze : Muss ich täglich gießen mit dem bio bloom?

  Autor M. H. Dne 16/May/2024 :

  Tytuł : Bio bloom
  Komentarze : This is well worth the money and can’t wait to see what they can do big bottles too 250ml looking forward to big plump flowers thanks RQS for everything you do the best company for me 🌟🌟🌟🌟🌟👍✊


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.