• Fast As Fuck
 • Purple Queen Auto
 • HulkBerry Automatic
 • Watermelon Automatic

Fast As Fuck

Chcesz jak najszybszych zbiorów? Nasz zestaw nasion „Fast As Fuck” zawiera trzy odmiany, które zapewnią mocne i aromatyczne zioło już w 9 tygodni. Idealny wybór dla hodowców, którym zależy na czasie.
(3) Napisz recenzję
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł297.51

zł297.51 (-0%)

zamiast zł332.01

  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (1)

Zestaw „Fast As Fuck”: nie czekaj długo na wysokiej jakości zioło

Niektórzy hodowcy uwielbiają spędzać czas w ogrodzie, doglądając swoje rośliny oraz eksperymentując z różnymi technikami uprawy, ale inni muszą rozpocząć i zakończyć swoją operację tak szybko, jak to możliwe. Nasz zestaw „Fast As Fuck” zawiera trzy nasiona należące do najszybszych w naszym katalogu i jest idealny dla hodowców, którzy nie mają dużo czasu, ale nie chcą tracić na jakości.

Te nasiona są super szybkie!

Nasz zestaw „Fast As Fuck” zawiera nasiona autokwitnących odmian konopi, a każda odmiana potrzebuje jedynie 8–9 tygodni, aby osiągnąć dojrzałość. W zestawie znajdziesz:

• Watermelon Automatic: ta zrównoważona odmiana auto jest równie mocna i pełna smaku, co szybka. Ponadto oferuje 20% THC, słodki zapach oraz relaksujący, fizyczny haj.

• Purple Queen Automatic: aż trudno uwierzyć, że tej odmianie potrzeba jedynie dwóch miesięcy na przejście od nasiona do zbiorów. Ma ona łagodnie euforyczne działanie, które poprawia nastrój oraz przepyszny, skunkowy aromat z nutami świeżych owoców i cytrusów.

• HulkBerry Automatic: ta odmiana ma energetyzujące działanie umysłowe, którym najlepiej cieszyć się wcześnie rano, przed ćwiczeniami lub w pracy (z umiarem), aby zwiększyć skupienie, kreatywność oraz czujność.


  Autor A. J. Dne 30/May/2023 :

  Tytuł : Buena seleccion
  Komentarze : Seleccion de 3 variedades potentes, productivas y muy aromaticas. Muy recomendable.


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 36328 recenzji

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.