• Tropical Mirage
 • Tropical Mirage
 • Tropical Mirage
 • Tropical Mirage
 • Tropical Mirage

Tropical Mirage

Forbidden Zkittlez x Melonade

Tropical Mirage została stworzona przez kreatywnych ludzi dla kreatywnych ludzi. W wyniku wyjątkowej współpracy pomiędzy RQS i DJ-em/producentem Henrym Saizem, ta odmiana powstała specjalnie, aby dodać ci twórczej energii. Uwolnij się z łańcuchów konformizmu z Tropical Mirage, podnoszącą na duchu, umysłową odmianą, która rozgrzeje twój umysł i rozpali twoją wyobraźnię.
Pack:
Pack 1
zł239.74
Pack 2
zł326.93
Pack 3
zł435.90
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł239.74

zł239.74 (-0%)

  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (0)

Tropical Mirage (edycja limitowana): symfonia inspiracji dla kreatywnych twórców

Gotowy do uprawy Tropical Mirage w domu? Bądź szybki – nasiona tej limitowanej edycji odmiany szybko się sprzedają. Zamów już dziś i wybierz jeden z następujących pakietów:

 • Pakiet 1 – zawiera specjalnie zaprojektowane opakowanie 5 nasion + 2 ekskluzywne plakaty
 • Pakiet 2 – zawiera specjalnie zaprojektowane opakowanie 5 nasion + 2 ekskluzywne plakaty + 1 T-shirt + naklejki + pudełko
 • Pakiet 3 – zawiera specjalnie zaprojektowany pakiet 5 nasion + 2 ekskluzywne plakaty + 1 T-shirt + naklejki + pudełko + 1 ekskluzywną płytę winylową z piosenką DJ Henry'ego Saiza Tropical Mirage, wyprodukowaną pod wpływem naszej odmiany!

Odmiana Tropical Mirage narodziła się z pasji do kreatywności i wolności. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym muzykiem, artystą wizualnym, czy po prostu chcesz uwolnić swoją wewnętrzną kreatywność w wolnym czasie, Tropical Mirage jest idealnym towarzyszem, oferującym owocowe, tropikalne aromaty i podnoszący na duchu, energetyzujący haj, który uwiedzie twojego artystycznego ducha i pomoże ci przekroczyć granice kreatywności.

Video id: 881698258

Palenie odmiany Tropical Mirage

Wyhodowana z Forbidden Zkittlez i Melonade, Tropical Mirage to intensywnie aromatyczna odmiana o dużej mocy. Dzięki wyjątkowej mieszance egzotycznych terpenów Tropical Mirage „przeniesie cię do tropikalnego raju, łącząc nuty dojrzałych owoców ze świeżością cytrusów i nutą mentolu” – mówi jego współtwórca, DJ Henry Saiz.

Dzięki 24% THC ma niezłą moc i dostarcza podnoszącą na duchu, umysłową energię w ciągu kilku minut od pierwszego zaciągnięcia się. Niezależnie od tego, jakie jest twoje kreatywne podejście, Tropical Mirage rozpali twoją wyobraźnię i sprawi, że będziesz pełen nowych pomysłów i motywacji. „Konopie są idealnym towarzyszem mojego procesu twórczego” – dodaje Henry. Dzięki Tropical Mirage, Henry i zespół RQS zapraszają cię do uwolnienia umysłu, połączenia się ze swoją duszą i wyrażenia siebie w sposób najbardziej odpowiadający tobie.

Uprawa Tropical Mirage

Uprawa Tropical Mirage sprawia tyle samo przyjemności, co jej palenie. Uprawa odmiany Tropical Mirage sprawia tyle samo przyjemności, co jej palenie. „To roślina o eleganckiej strukturze, pokryta gęstymi, bujnymi, szmaragdowozielonymi pąkami” – podkreśla Henry

Te rośliny, w których dominuje w 60% indica, osiągają akceptowalną wysokość 60–90 cm w pomieszczeniach, zaś uprawiane na zewnątrz osiągają 120–150 cm. Dzięki energicznemu wzrostowi wegetatywnemu i ekspresowemu czasowi kwitnienia Tropical Mirage zaimponuje nawet najbardziej wybrednym hodowcom. Rośliny potrzebują około 8–9 tygodni kwitnienia, aby były gotowe do zbiorów w pomieszczeniach, a na zewnątrz są zwykle gotowe do zbioru w połowie października. Ponadto odporność na stres, szkodniki i niekorzystne warunki środowiskowe sprawia, że Tropical Mirage jest idealną odmianą dla hodowców żyjących na obszarach o umiarkowanym klimacie.

Według Henry'ego należy podkreślić jeszcze jedną kluczową kwestię: „Podczas wzrostu i kwitnienia wydziela prawie niedostrzegalny aromat, dzięki czemu idealnie nadaje się do dyskretnej i bezpiecznej uprawy. Jednak jego maksymalny potencjał aromatyczny ujawnia się w ostatnich tygodniach fazy kwitnienia i podczas procesu konserwacji.

Tropical Mirage limitowana edycja: dostępna tylko do wyczerpania zapasów

Tropical Mirage data sheet
CBD: Niska
Klimat: Krótkie lata
Działanie: Euforyczne, Polepszające nastrój, Uspokajające, Wzmacniające kreatywność
Smak: Borówkowy, Cytrusowy, Diesel, Ziołowy
Kwitnienie: 8 - 9 tygodni
Miesiąc zbiorów: W połowie października
Wysokość Indoor: 60 - 90 cm
Wysokość Outdoor: 120 - 150 cm
Rodzaj odmiany: Feminizowane
THC: 24 %
Typ: Sativa 40% Indica 60%
Plony Indoor: 450 - 500 gr/m2
Plony Outdoor: 650-750 gr/plant
Tło Genetyczne: Forbidden Zkittlez x Melonade
  Nobody has posted a review yet


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.