Waporyzator VapCap M 2019

Pack content:

RQS Pollinator Grinder With Mill
3 darmowe nasiona konopi
W branży elektroniki, parametrów i nowych technologii, VapCap M oferuje bardzo potrzebną prostotę. Ten waporyzator jest prosty w użyciu, mieści się w kieszeni i nigdy nie skończy mu się bateria.
€ 75.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

DynaVap - VapCap M 2019: arcydzieło napędzane płomieniami

Firma DynaVap jak co roku uaktualniła swój VapCap M. To wytrzymałe, kieszonkowe urządzenie jest idealne w podróży, do stosowaniu w domu i do dyskretnego wapowania w miejscu publicznym. VapCap M 2019 doskonale pasuje do dłoni i jest niemal całkowicie niewidoczny gdy zaciśniesz dłoń.

PROSTOTA

VapCap M 2019 nie wymaga ładowania i nie będzie ostrzegał o niskim stanie baterii. Stara, dobra zapalniczka żarowa załatwi sprawę. Niektórzy postrzegają brak elektroniki jako prymitywny, jednak to urządzenie jest bardzo złożone. Wykorzystuje zjawisko kondukcji (przewodzenie ciepła przez kontakt) oraz konwekcji (wznoszenie się gorącego powietrza i opadanie zimnego) do podgrzewania i zapewniania gładkich ziołowych buchów. Nie ma również żadnych przycisków do kontroli temperatury — pozycja płomienia dyktuje, jak mocno podgrzewana jest zawartość.

SUBTELNE ZMIANY UŁATWIAJĄ UŻYTKOWANIE

Model M 2019 ma udoskonaloną komorę ekstrakcyjną. Nowa wersja zawiera "ostrze", które ułatwia ładowanie i poprawia przepływ powietrza. Projektanci zmienili również trzon, dodając żłobienia na uchwycie, dzięki czemu waporyzator przyjemniej się trzyma.

Firma DynaVap poświęciła również sporo czasu na opracowanie na nowo sprzęgła. Jest ono teraz większe, wygładzone i zbiera o wiele więcej powietrza. Dodanie faset pozwala zlokalizować sprzęgło dotykiem. Większa faseta została dodana po drugiej stronie obudowy. Ten stalowy wzgórek został zaprojektowany, aby umożliwić użytkownikom zlokalizowanie sprzęgła po ciemku.

Helikalne drogi powietrzne w ustniku w modelu 2018 zostały zamienione na wzór serpentynowy. To poprawia przepływ powietrza oraz wymianę ciepła. Posiadaczy modelu 2018 ucieszy wiadomość, że nowy model pozwala na użycie końcówki z modelu 2018 i vice versa.

Ogólnie rzecz biorąc, M 2019 to wszechstronny, przenośny i świetnie zaprojektowany produkt.

PREZENT OD RQS

Żeby osłodzić kupno VapCap M 2019, Royal Queen Seeds dodaje darmowy młynek i trzy losowo wybrane nasiona konopi do każdego zakupu VapCap M 2019!

*** Uwaga, oferta na darmowe nasiona Royal Queen Seeds Free Seeds Scheme nie obejmuje waporyzatora VapCap M 2019 ***

    Nobody has posted a review yet


    You can't post a review because you are not logged as a customer

    Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.