• Zestaw „High Yield”
 • Royal Moby
 • Green Gelato
 • Shogun

Zestaw „High Yield”

Czego szukasz w odmianie konopi? Jeśli wydajności, to zestaw „High Yield” jest dla Ciebie. Każda członkini tego trio ma w genach zakodowane wytwarzanie ogromnych ilości pąków podczas fazy kwitnienia. Ale to nie jedyna ich zaleta. Każda z nich ma również wysoki poziom THC i wystarczająco dużo terpenów, aby wypełnić całą przestrzeń do uprawy intensywnym zapachem.
(2) Napisz recenzję
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł332.37

zł332.37 (-0%)

zamiast zł369.54

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

Zestaw „High Yield”: zrób zapasy zioła

Odmiany konopi mają różne cechy, które czynią je atrakcyjnymi dla hodowców. Oprócz smaku i działania większość hodowców bierze pod uwagę potencjalne plony. Jeśli jesteś jednym tych, którzy lubią zapełniać słoiki po brzegi, zasiej te nasiona i zobacz na własne oczy, jak wyglądają ogromne zbiory!

Green Gelato, Royal Moby i Shogun – potęgi produktywności

Czynniki środowiskowe odgrywają kluczową rolę w rozmiarze plonów, ale niektóre odmiany mają wysoką produktywność zapisaną w genach. Te trzy odmiany w zestawie „High Yield” sprawią, że uśmiechniesz się na widok ich łodyg uginających się pod wagą żywicznych pąków. Przyjrzyjmy się temu, co mają do zaoferowania:

• Green Gelato: ta mocna i pełna smaku odmiana wyprodukuje do 700 g/m² indor – to bardzo dużo zioła! Jeśli wolisz uprawiać na zewnątrz, przygotuj się na suszenie do 800 g na roślinę.

• Royal Moby: poza klarownym hajem, Royal Moby zapewnia świetne rezultaty niemal wszędzie, gdzie jest uprawiana. Spodziewaj się do 600 g/m² od okazów uprawianych indoor i 650–700 g na roślinę w uprawie outdoor.

• Shogun: potężne działanie, ziemisty smak oraz wysoka produktywność sprawiają, że Shogun jest bardzo wszechstronna. Ta potęga konopna wyprodukuje do 600 g/m² indoor i 650–700 g na roślinę na zewnątrz.


  Autor A. J. Dne 15/Nov/2023 :

  Tytuł : absolute best
  Komentarze : the 3 of the best strains

  Autor F. R. Dne 26/Jan/2023 :

  Tytuł : Great Value Pack
  Komentarze : Fantastic quality seeds and great selection for this pack! High yields indeed and lovely flavours!


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37823 recenzji

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.