• Zestaw „High Yield”

Zestaw „High Yield”

Pack content:

Royal Moby
Green Gelato
Shogun
Czego szukasz w odmianie konopi? Jeśli wydajności, to zestaw „High Yield” jest dla Ciebie. Każda członkini tego trio ma w genach zakodowane wytwarzanie ogromnych ilości pąków podczas fazy kwitnienia. Ale to nie jedyna ich zaleta. Każda z nich ma również wysoki poziom THC i wystarczająco dużo terpenów, aby wypełnić całą przestrzeń do uprawy intensywnym zapachem.
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł338.74 No stock

zł338.74 (-0%)

zamiast zł403.15

Kup i otrzymaj 71 pkt.
  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Zestaw „High Yield”: zrób zapasy zioła

Odmiany konopi mają różne cechy, które czynią je atrakcyjnymi dla hodowców. Oprócz smaku i działania większość hodowców bierze pod uwagę potencjalne plony. Jeśli jesteś jednym tych, którzy lubią zapełniać słoiki po brzegi, zasiej te nasiona i zobacz na własne oczy, jak wyglądają ogromne zbiory!

Green Gelato, Royal Moby i Shogun – potęgi produktywności

Czynniki środowiskowe odgrywają kluczową rolę w rozmiarze plonów, ale niektóre odmiany mają wysoką produktywność zapisaną w genach. Te trzy odmiany w zestawie „High Yield” sprawią, że uśmiechniesz się na widok ich łodyg uginających się pod wagą żywicznych pąków. Przyjrzyjmy się temu, co mają do zaoferowania:

• Green Gelato: ta mocna i pełna smaku odmiana wyprodukuje do 700 g/m² indor – to bardzo dużo zioła! Jeśli wolisz uprawiać na zewnątrz, przygotuj się na suszenie do 800 g na roślinę.

• Royal Moby: poza klarownym hajem, Royal Moby zapewnia świetne rezultaty niemal wszędzie, gdzie jest uprawiana. Spodziewaj się do 600 g/m² od okazów uprawianych indoor i 650–700 g na roślinę w uprawie outdoor.

• Shogun: potężne działanie, ziemisty smak oraz wysoka produktywność sprawiają, że Shogun jest bardzo wszechstronna. Ta potęga konopna wyprodukuje do 600 g/m² indoor i 650–700 g na roślinę na zewnątrz.

    Nobody has posted a review yet


    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.