• Pink Gorilla

Pink Gorilla

Gorilla Glue #4 x Pink 2.0

Polowałeś na produktywną, żywiczną, olbrzymią odmianę, którą mógłbyś dodać do swojego ogrodu? Uznaj polowanie za zakończone, ponieważ właśnie znalazłeś królową konopnej dżungli. Nasze feminizowane nasiona Pink Gorilla pochodzą od potężnej GG4 i mają ostry aromat, wyjątkową moc i wysokie plony, z których słynie linia Gorilla. Zamów nasiona tutaj i przygotuj się na ogromne zbiory.
Liczba nasion:
1x
zł53.57
3x
zł130.70
5x
zł199.27
10x
zł364.25
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł130.70

zł130.70 (-0%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Opis
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Pink Gorilla: najnowsze i największe osiągnięcie w genetyce Gorilla

Podobnie jak Haze, Kush i Skunk, odmiany Gorilla na zawsze zmieniły sposób, w jaki rozkoszujemy się marihuaną. Oryginalna Glue (inaczej GG4), to nowoczesna, klasyczna odmiana, która zapoczątkowała linię Gorilla około 2010 roku. Zaoferowała miłośnikom marihuany wcześniej niespotykane aromaty, smaki i poziomy mocy. Dlatego też dla naszych hodowców nie było wątpliwości, że należy kontynuować rozwój potężnej linii Gorilla z odmianami, które oferują nowe smaki i aromaty, zachowując jednocześnie klasyczne cechy Gorilla, które znamy i kochamy. Przedstawiamy Pink Gorilla – naszą najnowszą odmianę, która z pewnością wzbogaci każdy ogród.

Nasiona marihuany Pink Gorilla: połączenie GG4 i Pink 2.0

Czasami trzeba myśleć nieszablonowo, aby znaleźć ukryte skarby. Dokładnie to zrobili nasi hodowcy, gdy skrzyżowali GG4, matkę wszystkich odmian Gorilla, z Pink 2.0 – mało znaną odmianą indica o orzechowym i kwiatowym aromacie oraz łagodnym haju. Rezultat? Wyjątkowa hybryda, która dobrze rośnie w różnych konfiguracjach i produkuje pąki z najwyższej półki – pełne słodyczy, cytrusów, oleju napędowego i owocowych terpenów, a także dużej ilości THC.

Efekty i smak odmiany Pink Gorilla

GG4 słynie z intensywnego, kwaśnego aromatu przepełnionego nutami sosny, ziemi, skunka i paliwa. Z drugiej strony Pink 2.0 ma delikatne nuty kwiatowe z łagodnymi aromatami orzechów i słodkich jagód. Łącząc te dwie odmiany, Pink Gorilla od Royal Queen Seeds szczyci się wyjątkową słodyczą z nutami cytrusów, jagód i innych owoców. Jeśli rozdrobnisz jej pąki, zauważysz utrzymujące się nuty oleju napędowego, którym towarzyszą klasyczne aromaty sosny i ziemi, typowe dla każdej odmiany Gorilla. Jej smak jest podobny, łączy początkową cytrynową słodycz z ziemistym, herbacianym tłem i nutami oleju napędowego i skunka na wydechu. Zawierająca 20% THC i egzotyczne terpeny, Pink Gorilla zapewnia silny efekt, który łączy głębokie upalenie ciała z umysłową euforią. To idealna odmiana na spokojne sesje z bliskimi przyjaciółmi, relaksujące wieczory lub lekki spacer po okolicy.

[H2]Uprawa nasion marihuany Pink Gorilla[/h2]

Nasiona Pink Gorilla mogą być uprawiane w pomieszczeniach, na zewnątrz lub w szklarniach i w każdym z tych środowisk wyprodukują duże plony. Dzięki odpornej genetyce, feminizowane nasiona Pink Gorilla szybko wyrastają na mocne rośliny z 75% dominacją genetyki indica. W namiocie lub pomieszczeniu Pink Gorilla osiąga zwykle maksymalną wysokość 80–120 cm i może być gotowa do zbiorów po 8–9 tygodniach kwitnienia. Na zewnątrz należy spodziewać się nieco większych roślin osiągających do 180 cm, które można zbierać na początku października. Podczas uprawy nasion Pink Gorilla miej pod ręką nożyczki do przycinania, ponieważ odmiana ta wytwarza dużo bujnych liści, które dobrze reagują na regularne przycinanie. W uprawie indoor ta potężna królowa może dawać plony do 500 g/m², podczas gdy rośliny uprawiane na zewnątrz mogą produkować do 450–500 g pąków na roślinę.

Pink Gorilla data sheet
Rodzaj odmiany: Feminizowane
Tło Genetyczne: Gorilla Glue 4 x Pink 2.0
THC: 20
CBD: Niska
Typ: Sativa 25% Indica 75%
Kwitnienie: 8 - 9 tygodni
Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
Wysokość Indoor: 80 - 120 cm
Wysokość Outdoor: 140-180 cm
Plony Indoor: 450 - 500 gr/m2
Plony Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Działanie: Euforyczne, Mocne, Polepszające nastrój, Relaksujące fizycznie
Smak: Cukierkowy, Cytrusowy, Diesel, Owocowy
    Nobody has posted a review yet


    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.