By Luke Sumpter

Purple Queen: majestatyczne, purpurowe marihuana

Purple Queen

POCHODZENIE: POSZUKIWANIE PURPUROWEJ KRÓLOWEJ

Gdzieś w Hindukuszu rośnie tajemnicza, górska marihuana. Przez stulecia ten region był domem dla najbardziej  wyszukanych odmian konopi indica, dziko rosnących w naturze. Aż do dzisiaj ten obszar słynie z najlepszego haszyszu. Szukający przygód łowcy odmian musieli stawiać czoło konfliktom zbrojnym, ciężkim warunkom i niebezpiecznej rzeźbie terenu w poszukiwaniu dziko rosnących konopi oraz ich ulepszonych gatunków uprawnych, które cieszą się wysoką renomą.

Purpura zawsze kojarzyła się z przepychem. Już starożytni Chińczycy zwrócili uwagę na ponoć magiczne właściwości tego koloru. Wejście na teren Zakazanego Purpurowego Miasta było zarezerwowane wyłącznie dla cesarza.

Purple Queen to ciężka hybryda indica, stworzona przez hodowców z Royal Queen Seeds. Ta wspaniała odmiana łączy w sobie najbardziej żywiczne i purpurowe fenotypy gatunków Afghan Kush i Pakistan Kush. Dlatego teraz każdy ogród konopny zwykłego hodowcy może zamienić się w kleisty, purpurowy pałac.

Video id: 484156876

CHARAKTERYSTYKA WZROSTU: PURPUROWE, LEPKIE ROŚLINY

Purple Queen to gwiazda, która mocno świeci w uprawach wewnętrznych i zewnętrznych w klimacie umiarkowanym i ciepłym. Niewysokie, bujne krzaki z niewielkimi odstępami pomiędzy gałązkami dostarczają kleistych i twardych pąków. Ich zagęszczenie jest przeogromne. W ciągu zaledwie 8 tygodni kwitnienia, Purple Queen jest gotowa do zbioru. Uprawy zewnętrzne ścina się w połowie września.

W trakcie rozwoju rośliny, jej kolor stopniowo przybiera odcień lawendy. Zbyt duże liście można usunąć w celu lepszego naświetlenia. W późnej czasie kwitnienia, niższe temperatury w nocy spowodują, że ich kolor stanie się jeszcze bardziej purpurowy, wzbudzając tym zadowolenie hodowcy. Zgodnie z tradycją poprzedników rodziny Kush, z ośnieżonych, purpurowych pąków rośliny emanuje ostry, ziemisty, cytrynowo-sosnowy i haszyszowaty zapach.

EFEKTY PO PURPLE QUEEN: UPALENIE I WZMOŻONY APETYT

Purple Queen kompletnie zadowoli każdego nocnego konesera szczepów indica. Każde zaciągnięcie się intensywnym aromatem Kush i delikatny posmak cytrusowy sprawią przyjemność – o ile oczywiście przestaniecie się wpatrywać w hipnotyzujące pąki. Purple Queen rządzi twardą ręką. Na początku pojawia się euforyczna fala szczęścia. Potem upalenie, niemniej cała podróż to czysty relaks. Następnie wkrada się uspokojenie. Prędzej czy później, każdy palacz poczuje wbicie w kanapę i nagłą potrzebę zaspokojenia głodu. Zwolennicy marihuany medycznej cenią sobie tę odmianę ze względu na uspokajające efekty fizyczne oraz pobudzenie apetytu.

Purple Queen
Hindu Kush x Purple Afghani
450 - 500 gr/m2
80 - 120 cm
8 - 9 tygodni
THC: 22%
Sativa 25% Indica 75%
650 - 700 gr/plant
175 - 210 cm
Październik
Euforyczne, Uspokajające

Kup Purple Queen

Purple Queen Automatic: soczyste pąki bez konieczności czekania

Odmiana Purple Queen zapewnia wspaniałe i satysfakcjonujące rezultaty, jednak początkujący hodowcy są często onieśmieleni światem genetyki fotoperiodycznej. Nawet doświadczeni hodowcy czasami wolą szybkość oraz dyskrecję, jakie oferują odmiany kwitnące automatycznie. Nasi mistrzowie uprawy z powodzeniem skrzyżowali Purple Queen z Critical Auto, aby zwiększyć szybkość i dostępność tej pierwszej dla osób początkujących. W rezultacie narodziła się odmiana Purple Queen Automatic.

Dzięki profilowi genetycznemu zawierającemu 80% indica, 15% sativa i 5% ruderalis, Purple Queen Automatic wciąż posiada urok charakterystyczny dla odmian indica. Co ciekawe, rośliny uprawiane w domu osiągają nieco większą wysokość niż oryginalna odmiana Purple Queen — 130 cm — chociaż trening o niskim poziomie stresu sprawi, że rośliny będą trzymać się bliżej ziemi. Spodziewaj się imponujących zbiorów, do 400 g/m² w zaledwie 8–9 tygodni od wykiełkowania.

Rośliny uprawiane na zewnątrz osiągają wysokość do 140 cm, ale dzięki odpowiedniemu treningowi można utrzymać je na wysokości 90 cm. Otocz te fioletowe piękności roślinami towarzyszącymi, takimi jak rumianek, aby ukryć ich zapach oraz schować je przed niechcianymi spojrzeniami. Uprawiając tę odmianę na wolnym powietrzu, spodziewaj się zbiorów w wysokości do 100–150 g na roślinę.

Purple Queen Automatic wypuszcza wspaniałe, aromatyczne kwiaty. Jej zwarte, ciemnofioletowe pąki posiadają połyskującą warstwę trichomów z zawartością THC na poziomie 16% i ziemistymi, cytrusowymi terpenami. Możesz spodziewać się kojącego, uspokajającego haju, który przepędzi wszelkie zmartwienia i przeniesie umysł do chwili obecnej.

Purple Queen Auto

Purple Queen Auto
Purple Queen x Critical Auto
350 - 400 gr/m2
90-130 cm
6 - 7 Tygodnie
THC: 16%
Sativa 15% Indica 80% Ruderalis 5%
100 - 150 gr/plant
90 - 140 cm
8-9 tygodni od wykiełkowania
Euforyczne, Uspokajające

Kup Purple Queen Auto

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.