Purple Queen: majestatyczne, purpurowe marihuana

POCHODZENIE: POSZUKIWANIE PURPUROWEJ KRÓLOWEJ

Gdzieś w Hindukuszu rośnie tajemnicza, górska marihuana. Przez stulecia ten region był domem dla najbardziej  wyszukanych odmian konopi indica, dziko rosnących w naturze. Aż do dzisiaj ten obszar słynie z najlepszego haszyszu. Szukający przygód łowcy odmian musieli stawiać czoło konfliktom zbrojnym, ciężkim warunkom i niebezpiecznej rzeźbie terenu w poszukiwaniu dziko rosnących konopi oraz ich ulepszonych gatunków uprawnych, które cieszą się wysoką renomą.

Purpura zawsze kojarzyła się z przepychem. Już starożytni Chińczycy zwrócili uwagę na ponoć magiczne właściwości tego koloru. Wejście na teren Zakazanego Purpurowego Miasta było zarezerwowane wyłącznie dla cesarza.

Purple Queen to ciężka hybryda indica, stworzona przez hodowców z Royal Queen Seeds. Ta wspaniała odmiana łączy w sobie najbardziej żywiczne i purpurowe fenotypy gatunków Afghan Kush i Pakistan Kush. Dlatego teraz każdy ogród konopny zwykłego hodowcy może zamienić się w kleisty, purpurowy pałac.

Video id: 3zy7Ij0C3g4

CHARAKTERYSTYKA WZROSTU: PURPUROWE, LEPKIE ROŚLINY

Purple Queen to gwiazda, która mocno świeci w uprawach wewnętrznych i zewnętrznych w klimacie umiarkowanym i ciepłym. Niewysokie, bujne krzaki z niewielkimi odstępami pomiędzy gałązkami dostarczają kleistych i twardych pąków. Ich zagęszczenie jest przeogromne. W ciągu zaledwie 8 tygodni kwitnienia, Purple Queen jest gotowa do zbioru. Uprawy zewnętrzne ścina się w połowie września.

W trakcie rozwoju rośliny, jej kolor stopniowo przybiera odcień lawendy. Zbyt duże liście można usunąć w celu lepszego naświetlenia. W późnej czasie kwitnienia, niższe temperatury w nocy spowodują, że ich kolor stanie się jeszcze bardziej purpurowy, wzbudzając tym zadowolenie hodowcy. Zgodnie z tradycją poprzedników rodziny Kush, z ośnieżonych, purpurowych pąków rośliny emanuje ostry, ziemisty, cytrynowo-sosnowy i haszyszowaty zapach.

Purple Queen Marijuana Royal Queen Seeds

EFEKTY PO PURPLE QUEEN: UPALENIE I WZMOŻONY APETYT

Purple Queen kompletnie zadowoli każdego nocnego konesera szczepów indica. Każde zaciągnięcie się intensywnym aromatem Kush i delikatny posmak cytrusowy sprawią przyjemność – o ile oczywiście przestaniecie się wpatrywać w hipnotyzujące pąki. Purple Queen rządzi twardą ręką. Na początku pojawia się euforyczna fala szczęścia. Potem upalenie, niemniej cała podróż to czysty relaks. Następnie wkrada się uspokojenie. Prędzej czy później, każdy palacz poczuje wbicie w kanapę i nagłą potrzebę zaspokojenia głodu. Zwolennicy marihuany medycznej cenią sobie tę odmianę ze względu na uspokajające efekty fizyczne oraz pobudzenie apetytu.

Purple Queen

Żywy, fioletowy kolor i wyrazisty sosnowy aromat, a także przenikający fizyczny haj to najważniejsze cechy Purple Queen.

Buy Purple Queen

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.