Spend over €80 and receive 5 extra seeds. Use code 98THC Now.

Cannabis Kush - kolekcja Royal Queen Seeds

Kush

KUSH: STAROŻYTNE ZIOŁO DLA KONOPNYCH KONESERÓW XXI WIEKU

Cannabis indica od co najmniej 1300 lat rośnie naturalnie w paśmie górskim Hindukusz, na granicy pomiędzy Afganistanem, Indiami i Pakistanem. Kush to bardzo szczególna odmiana marihuany z rodziny indica. A oryginalny Kush to marihuana z najwyższej półki.

Załóżmy, że cannabis indica to plemię Apaczów; wówczas Kush należałoby uznać jako Chiricahua -grupę buntowników tego plemienia, urodzonych w tych samych górach, ale posiadających inne magiczne właściwości. Niektórzy eksperci twierdzą, że Kush jest tak specyficzną odmianą cannabis indica, że powinien mieć swoje własne miejsce w klasyfikacji marihuany i nosić nazwę Cannabis Afghanica (marihuana afgańska).

Odmiana Landrace Kush zazwyczaj charakteryzuje się typowymi cechami indica. Liście i łodygi są grube, przestrzeń między węzłami jest niewielka, a rośliny rzadko osiągają wysokość powyżej 2 metrów. Pączkowanie jest bardzo bujne, ponieważ rośliny mają krzaczasty wygląd, umożliwiający maksymalną produkcję na niskich krzewach. Oczywiście, tym co odróżnia Kush od innych odmian indica jest dodatkowa warstwa żywicy przykrywająca kwiaty, a także ostra mieszanka zapachów, od nuty sosny aż po aromat nafty.

Kush to doskonały wybór dla hodowców, tych mniej i bardziej doświadczonych, którzy uprawiają swoje rośliny zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Jeżeli szukacie efektu wbicia w kanapę i chcielibyście uzyskać zioło o dużej wilgotności, to Kush będzie dla was idealną opcją. Kush równie dobrze nadaje się do użytku dla osób poszukujących efektu luźnego upalenia. Royal Queen Seeds przygotowało bogatą kolekcję odmian Kush, dostosowaną do potrzeb wszystkich sympatyków.

O.G. KUSH

One Kush jest najlepsza. Prawdopodobnie najcenniejsza. Na pewno najbardziej wyróżniana i ceniona. O.G. Kush to klejnot w koronie kolekcji Kush, dostępnej w Royal Queen Seeds. To nie tylko najbardziej popularna odmiana Kush w chwili obecnej. To po prostu najpopularniejsza odmiana konopi. Kwitnienie osiąga już po 8 tygodniach, a z metra kwadratowego uzyskuje się 500 gramów plonu. Nasz O.G. Kush zapewni ogień waszej hodowli!

O.G. Kush słynie na całym świecie z tego, że stężenie THC w roślinie wynosi ponad 20%, a roślinę wyróżniają również neonowe, zielone, oszronione bryłki oraz charakterystyczny zapach. Dzięki temu powstało unikalne w skali świata zioło o ostrym aromacie sosny w połączeniu z wonią nafty. O.G. ma ziemisty smak z lekką nutą cytrusa.

W działaniu wykazuje cechy satica, z początkowym miłym, euforycznym hajem. Wkrótce następuje jednak efekt upalenia całego ciała, powodujący efekt czasowego wbicia w kanapę oraz pobudzenie apetytu.

Og Kush Royal Queen Seeds Training SCROG

Buy OG Kush

BUBBLE KUSH

Bubble Kush to prawdopodobnie najbardziej aromatyczny i dający najlepsze plony członek dynastii Kush z Royal Queen Seeds. Unikalny aromat słodkiej gumy do żucia oraz mocny, wbijający w fotel haj powodują to, że ten smakowity Kush stanowi dobry wybór do uprawy w waszym ogródku konopnym.

Krzewy Bubble Kush rosną bardzo energicznie. Niezwykle obfite plony, osiągające do 600 gramów z metra kwadratowego otrzymuje się przy zastosowaniu metody SOG z niewielkich, 1-metrowych roślin. Krzaki zasadzone na zewnątrz rozwijają się dobrze w ciepłym słonecznym klimacie, gdzie osiągają wysokość 2 metrów.

Prawidłowa uprawa odmian zewnętrznych może w ciągu zaledwie 7-8 tygodni przynieść hodowcy do 650 gramów Kush o doskonałej jakości. Roślina, charakteryzująca się aromatycznymi pąkami o stężeniu THC przekraczającym 19%, w działaniu skutkuje silnym fizycznym upaleniem.

Bubble Kush

Buy Bubble Kush

CANDY KUSH

Najszybciej kwitnący Kush w kolekcji Royal Queen Seeds to Candy Kush. Z połączenia Sweet Special i Royal Kush powstała pełna wigoru hybryda, upalająca zarówno ciało jak i umysł, która z impetem pojawiła się na rynku. Kwitnie po 7 tygodniach, charakteryzuje się ponad 18% stężeniem THC i niskim CBD.

Zróżnicowana genetyka Candy Kush to doskonała recepta na uzyskanie Kusha łatwego w uprawie, z silnym mózgowym hajem. W wyglądzie ma głównie cechy indica, a rośliny hodowane w uprawach wewnętrznych rzadko osiągają ponad 1 metr wysokości. Za to uprawy zewnętrzne na południu Europy mogą przynieść bardzo obfite zbiory, aż do 500 gramów z krzaczastych roślin, które mają powyżej 170 cm wysokości.

Candy Kush

Buy Candy Kush Express

CRITICAL KUSH

W wyniku skrzyżowania zdobywcy wielu nagród, O.G. Kush, z ulubioną odmianą europejskich hodowców przemysłowych Critical Mass, powstał prawdziwy potwór-hybryda Kush o nazwie Critical Kush. Jeżeli nie możecie się zdecydować czy uprawiać O.G. Kush czy Critical Mass, albo po prostu chcielibyście spróbować nowej hybrydy Kush, to Critical Kush na pewno was nie rozczaruje. To silny Kush o wyraźnym ziemistym, cytrusowym aromacie i smaku.

Doskonała odmiana dla początkującego hodowcy. Critical Kush to odporna roślina, niewymagająca dużego nakładu czasu. W ciepłym klimacie dobrze rośnie wewnątrz i na zewnątrz. Rośliny są niewielkie (średnio około 1 metr wysokości) i bardzo wydajne, wytwarzając około 500 gramów z metra kwadratowego.

Na zewnątrz Critical Kush osiąga nieco większą wysokość, ale raczej nie przekracza 1,5 metra, a zbiór przynosi około 500 gramów z każdej rośliny. To Kush o napędzie turbo, gotowy do zbioru już po 7-8 tygodniach. Gęste, lepkie bryłki Critical Kush zawierają w sobie 20% THC i charakteryzują się szybkim, uspokajającym działaniem.

Critical Kush Royal Queen Seeds Indoor Growing

Buy Critical Kush

KALI DOG

Ta niezwykła odmiana ma chyba najwięcej cech sativa z całej rodziny Kush, oferowanej przez Royal Queen Seeds. W celu uzyskania zadowalających zbiorów zaleca się przycinanie i/lub trenowanie roślin.

Kali Dog cechuje się większą przestrzenią pomiędzy gałęziami, a haj, w porównaniu do typowego Kush, ma efekt dużo bardziej mózgowy, charakterystyczny dla sativy. Grube, ociekające żywicą pąki dodają klasycznego uroku Kush, a w ostatnich tygodniach kwitnienia nabierają dużo masy. Po 8-10 tygodniach następuje kwitnienie i mocne, pachnące skunkiem pąki, cudownie odprężające głowę i dające łagodne upalenie ciała, są już gotowe do konsumpcji.

Kali Dog

Buy Kali Dog

PINEAPPLE KUSH

Jeżeli szukacie Kush o bardziej tropikalnym, owocowym klimacie, to najlepiej w swoim ogródku konopnym zasadzić Pineapple Kush. Ta odmiana jest mieszanką O.G. Kush z nutą Pineapple. Pineapple Kush jest unikalna, ponieważ daje haja typowego dla sativy, któremu towarzyszy większe odprężenie niż w przypadku odmian wbijających w kanapę.

To słodka w smaku odmiana, która wybacza błędy popełniane przez początkujących hodowców, a w południowych regionach daje naprawdę obfite plony. Przy uprawie wewnętrznej dla najlepszych wyników zaleca się stosowanie SOG, czego efektem są krzaczaste 1-1,2 metrowe rośliny, a na zewnątrz, przy dobrej ekspozycji słonecznej, gęste krzaki osiągają nawet 2 metry. Pineapple Kush to naprawdę wyjątkowy Kush.

Pineapple Kush Royal Queen Seeds indoor growing

Buy Pineapple Kush

SPECIAL KUSH 1

Chcecie spróbować jak Kush smakował w przeszłości? Royal Queen Seeds wskrzesiło i zastosowało genetykę tradycyjnego, górskiego Kusha do Special Kush 1. Z wyglądu ta odmiana przypomina niewielki, dziki Kush z doskonałą proporcją kwiatów/liści, nie wspominając już nawet o tym, że dają najbardziej zbite, słodkie pąki.

Special Kush 1 to nie tylko hołd złożony tradycyjnym, górskim odmianom Kush. Roślina doskonale się rozwija na zewnątrz w suchym klimacie, ale jej uprawa przynosi równie dobre efekty, gdy hodowana w pomieszczeniach. Special Kush 1 to odmiana przeznaczona dla początkujących farmerów jak i dla koneserów gatunku.

Special Kush

Buy Special Kush 1

BUBBLE KUSH AUTOMATIC

Royal Queen Seeds nie zajmuje się ogrodowymi samo kwitnącymi wersjami popularnych odmian fotoperiodycznych. Naszym celem jest innowacja i hodowla nowych generacji odmian samo kwitnących.
Bubble Kush Automatic to rodowodowa odmiana automatycznie kwitnąca nowej generacji, której właściwości z powodzeniem konkurują ze współczesnymi odmianami fotoperiodycznymi.

Stworzona z połączenia najlepszych gatunków O.G. Kush, Bubble Gum i Critical Automatic, Bubble Kush Automatic jest dowodem na to, że doskonałą ganję można uzyskać z niewielkich roślin. Uprawiana wewnątrz i na zewnątrz maksymalnie osiąga około 1 metra wysokości. Ponadto, całkowity okres wzrostu Bubble Kush Automatic, od zakiełkowania do zbioru, wynosi tylko 7-8 tygodni. Polecamy tę odmianę dla hodowców balkonowych jako pierwszy wybór rośliny z gatunku „niewykrywalnych”.

Bubble Kush Auto

Buy Bubble Kush Automatic

ROYAL KUSH AUTOMATIC

Dla miłośników marihuany, nie przyzwyczajonych do niesamowitej mocy topowych odmian Kush, którzy chcieliby posmakować łagodniejszej wersji tego szczepu, polecamy szczególnie Royal Kush Automatic. Świetny Kush dla osób stawiających pierwsze kroki w uprawie marihuany. Stężenie THC wynosi około 13%, a efekty działania są dużo łagodniejsze i bardziej umiarkowane niż silne odmiany Fire Kush, takie jak O.G. Kush czy pokrewne.

Royal Kush Automatic potrzebuje tylko niezbędnych składników odżywczych, aby po zaledwie 8-9 tygodniach od zakiełkowania przynieść hodowcom dojrzałe pąki Kush. W uprawie wewnętrznej, zwłaszcza w mikro uprawach lub na zewnątrz na niewielkim tarasie, Royal Kush Automatic zajmuje każdy centymetr kwadratowy uprawianej powierzchni.

Rośliny osiągają niewielki rozmiar, a wysokość gałęzi, niezależnie od metody uprawy, nie przekracza 1 metra. Plony są obfite i często osiągają 50 gramów z rośliny uprawianej wewnątrz, aż do 170 gramów dla krzaków zewnętrznych, rozwijających się w gorącym letnim klimacie na południu kontynentu.

Royal Kush Automatic

Buy Royal Kush Automatic

HULKBERRY

Odmiany Bruce Banner zawdzięczają swą nazwę ikonicznemu bohaterowi Marvela, który zamieniał się w zielonego potwora, Niewiarygodnego Hulka. Jest kilka fenotypów, które mają różne cechy tej zadziwiająco mocnej rośliny. Nasza wariacja to Hulkberry, która została wyhodowana, żeby dać to, co najlepsze z genów Kush. Bruce Bannery to delikatne połączenie dwóch popularnych hybryd: OG Kush i Strawberry Diesel. Strawberry Diesel daje swój tytułowy smak Hulkberry. Ziemisty, sosnowy zapach odmian Kush powinien być bardziej wyczuwalny z naszymi nasionami. Chcieliśmy zwiększyć euforyczne działanie ze strony rodziny Kush, czego rezultatem jest zawartość THC na oszałamiającym poziomie 28%. To fantastyczna, niewiarygodna odmiana, którą trzeba wypalić, żeby uwierzyć.

Hulkberry

Buy HulkBerry

FAT BANANA

Jeśli lubisz smak bananowy w ziołowej formie, to Fat Banana jest odmianą dla Ciebie. Wypróbuj tą odmianę dla jej słodkiego, owocowego smaku z nutką cytrusów. Działanie ma oczyszczać Twój umysł i wypełniać ciało leniwym uczuciem upalenia. Twoje mięśnie będą tak zrelaksowane, że przybicie do kanapy i wzrost apetytu są gwarantowane. Uspokajające działanie indici i radosne sativy zawdzięczasz zawartości THC, która może przekroczyć nawet 25%. Ta pełna smaku hybryda jest rezultatem skrzyżowania OG Kush z Chiquita Banana. Będzie kwitnąć 7–8 tygodni z odpowiednim, lekko żółtym, akcentem na pąkach. To prawdziwie szczodra nagroda za uprawianie tego dobrze przystosowującego się Kusha, nieważne, czy trzymasz go pod dachem, czy wyrasta wysoko i rozłożyście na zewnątrz.

Fat Banana

Buy Fat Banana

PURPLE QUEEN

Niektóre odmiany Kush to hybrydy o różnorodnym pochodzeniu. Odmiany lokalne z całego świata zebrały się razem pod postacią Purple Queen z dominacją indicii. Sativy z Tajlandii, Kolumbii i Meksyku przynoszą cechy SKunka do tego Kushu. Elementy Kush pochodzą, rzecz jasna, z malowniczych gór Hundu Kush. To pasmo górskie widziało wiele mocnych konopi rosnących dziko przez tysiące lat. Te odmiany zostały użyte przy hodowaniu wielu z najlepszych odmian na świecie, w tym również poszukiwanych fioletowych fenotypach. Te rośliny skłaniają się w stronę owocowych smaków i fioletowego zabarwienia. W tym przypadku Purple Afghan użycza genów Purple Queen. Nie tylko jej fioletowy kolor jest olśniewający, lecz poziom zawartości THC dochodzi aż do 22%. Smak to urzekająca mieszanka sosny, jagód i paliwa, podczas gdy Ty doświadczasz haju, który jest jednocześnie uspokajający i dający energię.

Purple Queen

Buy Purple Queen

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.