By Luke Sumpter

Największy, najgorszy banana Kush: Fat Banana

Największy, najgorszy banana Kush: Fat Banana

Marihuana modyfikowana

W najbliższej przyszłości kultura hodowli konopi zostanie zrewolucjonizowana przez nową, silną hybrydę. Fat Banana stanowi takie utopijne marzenie. W celu osiągnięcia celu, mistrzowie hodowli z RQS rozpoczęli poszukiwania najlepszej genetyki i poświęcili mnóstwo czasu na stworzenie jej królewskiej wilgotności. Wszystko zaczęło się od procesu rygorystycznej selekcji, dzięki której wybrano najmocniejsze i najbardziej urodzajne gatunki Banana OG, a następnie skrzyżowano je, aby zachować wszystkie najlepsze cechy oraz pozbyć się wszelkich niedoskonałości i wad. Precyzyjne krzyżowanie, wzbogacanie oraz ustabilizowanie odmiany w maniakalnej pogoni za zielonym perfekcjonizmem, Fat Banana to doskonała marihuana o największej sile działania, odmiana ekologiczna, która musi się znaleźć w waszym ogrodzie.

Uprawa wysokiej klasy

W warunkach wewnętrznych lub na zewnątrz w ciepłym klimacie, hodowca może spodziewać się zbioru pękatych, soczystych pąków nasączonych żywicą. Swobodnie rosnące rośliny są wyższe niż przeciętne krzaki indica, ale pękate szczyty są wspaniałą nagrodą dla hodowcy. Fat Banana jest jednak bardziej uniwersalna i dobrze nadaje się do uprawy z zastosowaniem technik przycinania.

Kwitnienie w warunkach wewnętrznych następuje bardzo szybko, już po 8 tygodniach w standardowym systemie ekspozycji na światło 12-12. Na zewnątrz hodowcy ganji powinni się przygotować na zbiory przerośniętych szczytów oraz ich bujnych rozgałęzień. Takie niezwykle obfite plony przechylą szalę na waszych wagach już pod koniec września.

Zaleca się hodowlę ekologiczną. Poza stymulatorami kwitnienia, Fat Banana nie ma żadnych innych wymagań w zakresie odżywiania. Większość roślin dobrze częste stosowanie roztworów odżywczych o małej/średniej mocy. Wspaniałe plony można uzyskać również metodą hydroponiczną, należy tylko pamiętać o częstym podlewaniu.

Fat Banana

Fat Banana
Banana x OG Kush
350 - 400 gr/m2
80 - 140 cm
8 - 10 tygodni
THC: 25%
Sativa 30% Indica 70%
450 - 500 gr/plant
170 - 200 cm
Późny wrzesień
Uspokajające

Kup Fat Banana

Efekty wbicia w kanapę

Wg. genetyków, DNA ludzi i szympansów jest w 95-98% takie samo. Podobnie wygląda sprawa w przypadku Fat Banana i poprzednika Banana OG. Poziom THC nierzadko przekracza 25%, a po otworzeniu torebki nasze nozdrza poczują mocny zapach owoców leśnych i klasyczny aromat kusha. Lśniące, kleiste pąki wyglądają jak podsiąkające trichomy.

Kilka machów wyśle okazjonalnego palacza do krainy marzeń, a koneserzy z większym poziomem tolerancji zostaną obdarowani krótką chwilą bananowego upojenia zanim zostaną wbici w kanapę. Najbardziej wytrzymali poczują następnie wzmożony głód. Brak apetytu lub bezsenność nie będą już stanowiły problemu. Opór się nie opłaca. Napełnij lodówkę, poszukaj swojego ulubionego programu w telewizji i rozsiądź się wygodnie na kanapie. Fat Banana to nowy konopny super power.

Fat Banana Automatic: równie imponująca roślina

Ulepszenie odmiany Fat Banana jest praktycznie niemożliwe. Połączenie głębokiego cielesnego haju i wyśmienitego smaku owoców tropikalnych za każdym razem zachwyca. Aby uczynić tę silną odmianę dostępną dla osób początkujących, nasi hodowcy wykorzystali jej nieskazitelną genetykę i stworzyli jedną z najpotężniejszych i najbardziej produktywnych automatycznie kwitnących odmian na Ziemi.

Poprzez skrzyżowanie tego mocnego okazu z równie pyszną odmianą Cookies Auto, nasi hodowcy stworzyli potomstwo z genami indica w 70%, sativa w 20% i ruderalis w 10%.

Fat Banana Automatic wytwarza gęste, zwężające się kwiaty, które praktycznie ociekają żywicą. Przyjrzyj się im z bliska, a zauważysz jak ta lepka substancja otula pąki. Rośliny uprawiane w pomieszczeniach osiągają wysokość do 100 cm, co można łatwo kontrolować i oferują plony w wysokości do 450 g/m², podczas gdy ich outdoorowe odpowiedniki osiągają wysokość 120 cm i zapewniają około 90–175 g pąków na roślinę. Ta niewielka odmiana może z łatwością pozostać niewykryta w odpowiednich okolicznościach, co czyni ją idealną kandydatką do dyskretnych upraw indoor oraz outdoor podczas partyzanckich operacji.

Mimo że jej kwiaty mogą wydawać się małe i niewinne, posiadają one mocną siłę uderzenia. Wystarczy jedno zaciągniecie, aby poczuć jak 22% THC przechodzi przez krwiobieg i rozpala receptory CB1. Zachowaj pąki Fat Banana Automatic na wieczór, aby móc naprawdę cieszyć się jej efektami.

Fat Banana

Fat Banana Auto
Fat Banana x Cookies Auto
375 - 450 gr/m2
70-100 cm
7 - 8 tygodni
THC: 22%
Sativa 20% Indica 70% Ruderalis 10%
90 - 175g/plant
80 - 120 cm
9-10 tygodnie po wykiełkowaniu
Klarowne, Uspokajające

Kup Fat Banana Auto

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.