Największy, najgorszy banana Kush: Fat Banana 

MARIHUANA MODYFIKOWANA

W najbliższej przyszłości kultura hodowli konopi zostanie zrewolucjonizowana przez nową, silną hybrydę. Fat Banana stanowi takie utopijne marzenie. W celu osiągnięcia celu, mistrzowie hodowli z RQS rozpoczęli poszukiwania najlepszej genetyki i poświęcili mnóstwo czasu na stworzenie jej królewskiej wilgotności. Wszystko zaczęło się od procesu rygorystycznej selekcji, dzięki której wybrano najmocniejsze i najbardziej urodzajne gatunki Banana OG, a następnie skrzyżowano je, aby zachować wszystkie najlepsze cechy oraz pozbyć się wszelkich niedoskonałości i wad. Precyzyjne krzyżowanie, wzbogacanie oraz ustabilizowanie odmiany w maniakalnej pogoni za zielonym perfekcjonizmem, Fat Banana to doskonała marihuana o największej sile działania, odmiana ekologiczna, która musi się znaleźć w waszym ogrodzie.

Fat Banana

UPRAWA WYSOKIEJ KLASY

W warunkach wewnętrznych lub na zewnątrz w ciepłym klimacie, hodowca może spodziewać się zbioru pękatych, soczystych pąków nasączonych żywicą. Swobodnie rosnące rośliny są wyższe niż przeciętne krzaki indica, ale pękate szczyty są wspaniałą nagrodą dla hodowcy. Fat Banana jest jednak bardziej uniwersalna i dobrze nadaje się do uprawy z zastosowaniem technik przycinania.

Kwitnienie w warunkach wewnętrznych następuje bardzo szybko, już po 8 tygodniach w standardowym systemie ekspozycji na światło 12-12. Na zewnątrz hodowcy ganji powinni się przygotować na zbiory przerośniętych szczytów oraz ich bujnych rozgałęzień. Takie niezwykle obfite plony przechylą szalę na waszych wagach już pod koniec września.

Zaleca się hodowlę ekologiczną. Poza stymulatorami kwitnienia, Fat Banana nie ma żadnych innych wymagań w zakresie odżywiania. Większość roślin dobrze częste stosowanie roztworów odżywczych o małej/średniej mocy. Wspaniałe plony można uzyskać również metodą hydroponiczną, należy tylko pamiętać o częstym podlewaniu.

RELATED STORY
Organic Cannabis

EFEKTY WBICIA W KANAPĘ

Wg. genetyków, DNA ludzi i szympansów jest w 95-98% takie samo. Podobnie wygląda sprawa w przypadku Fat Banana i poprzednika Banana OG. Poziom THC nierzadko przekracza 25%, a po otworzeniu torebki nasze nozdrza poczują mocny zapach owoców leśnych i klasyczny aromat kusha. Lśniące, kleiste pąki wyglądają jak podsiąkające trichomy.

Kilka machów wyśle okazjonalnego palacza do krainy marzeń, a koneserzy z większym poziomem tolerancji zostaną obdarowani krótką chwilą bananowego upojenia zanim zostaną wbici w kanapę. Najbardziej wytrzymali poczują następnie wzmożony głód. Brak apetytu lub bezsenność nie będą już stanowiły problemu. Opór się nie opłaca. Napełnij lodówkę, poszukaj swojego ulubionego programu w telewizji i rozsiądź się wygodnie na kanapie. Fat Banana to nowy konopny super power.

Fat Banana

Fat Banana to przede wszystkim odmiana Kush z genetyką pochodzącą z OG Kush i Chiquita Banana. Dzięki swojemu pochodzeniu, roślina zachowała dużą moc, będącą podstawą świetności Fat Banana.

Buy Fat Banana

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.