DNI USA – pospiesz się, aby zaoszczędzić 50% - Kup teraz 

ZASADY I WARUNKI

1. Podsumowanie

RQS Growers Club to nowy program lojalnościowy uruchomiony dla wszystkich klientów Royal Queen Seeds. Wszyscy klienci, którzy mają profil na RQS będą zapisani do RQS Growers Club po dokonaniu zakupu na www.royalqueenseeds.pl. W tym Programie klienci otrzymują Punkty za wszystkie zakupy dokonane online na www.royalqueenseeds.pl. Klienci nie otrzymują punktów za zakupy dokonane w fizycznych sklepach detalicznych Royal Queen Seeds. Jedynym wymaganiem, aby dołączyć do RQS Growers Club jest bycie w wieku 18 lat lub powyżej. Royal Queen Seeds nie ponosi odpowiedzialności, jeżeli jakaś niepełnoletnia osoba nie zastosuje się do tego warunku.

Wszystkie Punkty i dodatkowe Nagrody należą do Royal Queen Seeds. Firma zastrzega sobie prawo do jednostronnego anulowania jakiegokolwiek członkostwa lub do anulowania lub modyfikowania Programu bez wcześniejszego uprzedzenia. W takim przypadku, wszystkie niewykorzystane Punkty zostaną utracone bez żadnych zobowiązań lub odpowiedzialności.

2. Członkostwo

Musisz mieć co najmniej 18 lat, aby stać się członkiem. Wszystkie Punkty należą wyłącznie do jednej osoby, tak więc Punkty nie mogą być transferowane między kontami. Możesz zarejestrować się bezpośrednio na www.royalqueenseeds.pl. Klienci pozostaną na swoim obecnym poziomie, o ile będą spełniać określone kryteria w ciągu następnych 12 miesięcy.

3. Zdobywanie Punktów

A) Wszyscy zarejestrowani klienci zdobędą jeden Punkt za każde euro wydane na naszej stronie. Za zamówienia opłacone Punktami nie przysługują żadne punkty. Kwalifikujące się zakupy obejmują artykuły zarówno o regularnej, jak i obniżonej cenie, kupione jedynie na stronie internetowej Royal Queen Seeds (www.royalqueenseeds.pl). Punkty mogą być także zdobywane za aktywność w mediach społecznościowych, umieszczanie recenzji na stronie Royal Queen Seeds, polecenie przyjaciela lub zapisanie się do Newslettera RQS. Punkty zostaną dodane do Twojego bilansu po wysłaniu zamówienia z naszego magazynu. W przypadku anulowania, zwrotu lub niedostarczenia zamówienia, Punkty zostaną odjęte z konta klienta.

B) Urodziny: otrzymasz bonusową Nagrodę w dniu Twoich urodzin. Upewnij się, że data Twoich urodzin podana na profilu RQS jest prawidłowa.

C) „Osoba polecona” to taka, która nigdy wcześniej nie dokonała zakupu na Royal Queen Seeds, a jej pierwsze zamówienie zawiera identyfikator polecenia lub link polecenia. Kiedy zamówienie osoby poleconej zostanie wysłane, Punkty zostaną dodane do obydwu kont — osoby polecającej oraz osoby poleconej.

D) Punkty za recenzję zostaną dodane, jak tylko recenzja klienta zostanie zaaprobowana i umieszczona na naszej stronie. Ten bonus będzie dotyczył jedynie produktów zakupionych przez klienta lub konsumenta.

4. Korzyści dla członków

RQS Growers Club składa się z czterech poziomów: Starter, Grower, Greenfinger i VIP. Poziomy oparte są na poniższych kryteriach i będą zawierały wymienione korzyści:

Starter (0-149 EUR):

  • Zdobądź 1 Punkt za każde wydane euro.
  • Dowiedz się pierwszy (promocje, zniżki).

Grower (150–399 EUR):

  • Zdobądź 1 Punkt za każde wydane euro.
  • 1 dodatkowe DARMOWE nasiono z pierwszym zamówieniem po osiągnięciu tego poziomu.

Greenfinger (400–999 EUR):

  • Zdobądź 1 Punkt za każde wydane euro.
  • 3 dodatkowe DARMOWE nasiona z pierwszym zamówieniem po osiągnięciu tego poziomu.

VIP (ponad 1000 EUR):

  • Zdobądź 2 Punkty za każde wydane euro.
  • 10 dodatkowych DARMOWYCH nasion z pierwszym zamówieniem po osiągnięciu tego poziomu.
  • DARMOWA Wysyłka UPS (opcjonalne)*.
  • DARMOWA Dyskretna Wysyłka (Opcjonalne).

*Darmowa Wysyłka UPS dotyczy jedynie państw, gdzie jest zapewniana ta usługa. Prosimy o sprawdzenie naszych Informacji o Wysyłce.
Wszystkie korzyści z nowego poziomu staną się dostępne od pierwszego zamówienia po zdobyciu poziomu. 

Członek będzie korzystał z przywilejów zdobytego poziomu przez rok od jego osiągnięcia i będzie musiał zdobyć wystarczającą ilość Punktów, aby zachować go przez kolejny rok. W innym przypadku, członkostwo obniży się do poprzedniego poziomu.
Niektóre produkty będą dostępne jedynie dla członków. Specjalne edycje są dostępne tylko dla członków RQS Growers Club.

5. Prywatność i e-mail

Rejestrując się do Programu zgadzasz się na otrzymywanie dodatkowych e-maili transakcyjnych dotyczących RQS Growers Club oraz Royal Queen Seeds. Mogą zawierać informacje o Punktach Programu oraz Nagrodach, wiadomości o Programie oraz inne powiązane materiały wedle uznania Royal Queen Seeds. Członkowie mogą zrezygnować z otrzymywania Newslettera poprzez kontakt z naszym zespołem obsługi klienta.

Jednym z naszych głównych priorytetów jest zapewnienie, że dane osobiste odwiedzających naszą stronę są bezpieczne. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności. Biorąc udział w Programie zgadzasz się na wykorzystanie swoich osobistych informacji przez Royal Queen Seeds oraz potwierdzasz, że przeczytałeś i zaakceptowałeś naszą Politykę Prywatności.
Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące niniejszych Zasad i Warunków, prosimy o kontakt na [email protected]

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.