ZASADY I WARUNKI

1. Podsumowanie

RQS Grower Program to program lojalnościowy stworzony dla wszystkich klientów Royal Queen Seeds. Każdy klient, który ma profil RQS zostanie zapisany na listę członków RQS Growers Club po dokonaniu zakupu na www.royalqueenseeds.pl. W tym programie klienci będą otrzymywać Green Coins oraz Loyalty Points za zakupy online dokonane na www.royalqueenseeds.com. Klienci nie otrzymają Green Coins ani Loyalty Points za zakupy dokonane w fizycznych sklepach Royal Queen Seeds. Jedynym wymaganiem względem członków RQS Grower Club jest pełnoletniość. Royal Queen Seeds nie będzie ponosić odpowiedzialności, jeśli osoba nieletnia złamie ten warunek.

Wszystkie Green Coins, Loyalty Points oraz dodatkowe nagrody należą do Royal Queen Seeds. Firma zastrzega sobie prawo do jednostronnego anulowania członkostwa lub anulowania czy modyfikacji programu bez wcześniejszego uprzedzenia. W takim przypadku jakiekolwiek niezrealizowane Green Coins oraz Loyalty Points zostaną utracone bez żadnych zobowiązań lub odpowiedzialności ze strony Royal Queen Seeds.

2. Członkostwo

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, aby zostać członkiem programu. Wszystkie Green Coins oraz Loyalty Points należą wyłącznie do jednej osoby, tak więc Green Coins lub Loyalty Points nie mogą być transferowane między kontami. Możesz zarejestrować się bezpośrednio na www.royalqueenseeds.pl. Klienci pozostaną na swoim obecnym poziomie, o ile będą spełniać kryteria przez następne 12 miesięcy.

3. Zdobywanie punktów i nagród

A) Wszyscy zarejestrowani klienci zdobędą 1 Green Coin i 1 Loyalty Point za każde euro wydane na naszej stronie. Za zamówienia opłacone za pomocą Green Coins nie przysługują żadne nagrody. Do kwalifikowanych zakupów należą wszystkie zwykłe oraz objęte wyprzedażą artykuły kupione wyłącznie na stronie Royal Queen Seeds (www.royalqueenseeds.pl). Green Coins oraz Loyalty Points mogą być również zdobywane przez działanie w mediach społecznościowych, umieszczenie recenzji na stronie Royal Queen Seeds, polecenie przyjaciela lub zapisanie się na listę odbiorców newslettera RQS. Green Coins oraz Loyalty Points zostaną dodane do Twojego konta, kiedy Twoje zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu. W przypadku anulowania, zwrotu lub niedostarczenia zamówienia Green Coins oraz Loyalty Points zostaną usunięte z konta klienta.

B) Urodziny: otrzymasz dodatkową nagrodę na swoje urodziny. Upewnij się, że wprowadziłeś prawidłową datę urodzin na swoim profilu RQS.

C) „Osoba polecona” to taka, która nigdy wcześniej nie dokonała zakupu na Royal Queen Seeds, a jej pierwsze zamówienie zawiera identyfikator polecenia lub link polecenia. Kiedy zamówienie osoby poleconej zostanie wysłane, Punkty zostaną dodane do obydwu kont — osoby polecającej oraz osoby poleconej.

D) Punkty za recenzję zostaną dodane, jak tylko recenzja klienta zostanie zaaprobowana i umieszczona na naszej stronie. Ten bonus będzie dotyczył jedynie produktów zakupionych przez klienta lub konsumenta.

4. Korzyści dla członków

RQS Growers Club składa się z czterech poziomów: Starter, Grower, Greenfinger oraz VIP. Każdy poziom jest osiągany w oparciu o poniższe kryteria i zapewni poniższe korzyści:

Starter (0-149 EUR):

  • Zdobywaj 1 Green Coin oraz 1 Loyalty Point za każde wydane euro.
  • Dowiaduj się pierwszy (promocje, zniżki).

Grower (150–399 EUR):

  • Zdobywaj 1 Green Coin oraz 1 Loyalty Point za każde wydane euro.
  • 1 dodatkowe DARMOWE nasiono do Twojego pierwszego zamówienia na tym poziomie.

Greenfinger (400–999 EUR):

  • Zdobywaj 1 Green Coin oraz 1 Loyalty Point za każde wydane euro.
  • 3 dodatkowe DARMOWE nasiona do Twojego pierwszego zamówienia na tym poziomie.

VIP (ponad 1000 EUR):

  • Zdobywaj 1 Green Coin oraz 2 Loyalty Points za każde wydane euro.
  • 10 DARMOWYCH nasion do Twojego pierwszego zamówienia na tym poziomie.
  • DARMOWA Wysyłka UPS (opcjonalne)*.
  • DARMOWA Dyskretna Wysyłka (Opcjonalne).

*DARMOWA wysyłka UPS dotyczy tylko krajów, gdzie ta usługa jest zapewniana. Prosimy o sprawdzenie naszych Informacji o Wysyłce.
Wszystkie nowe korzyści poziomu staną się dostępne przy pierwszym zamówienie po osiągnięciu tego poziomu.

Niektóre produkty są dostępne jedynie dla członków. Edycje specjalne są jedynie dostępne dla członków RQS Growers Club.

5. Prywatność i e-mail

Poprzez zarejestrowanie się w programie zgadzasz się na otrzymywanie transakcyjnych wiadomości e-mail dotyczących RQS Growers Club oraz Royal Queen Seeds. Mogą one zawierać informacje na temat nagród programu, uaktualnień programu oraz innych powiązanych treści wedle uznania Royal Queen Seeds. Klienci mogą wypisać się w każdej chwili, klikając link „Wypisz się” w newsletterze.

Jednym z naszych głównych priorytetów jest upewnienie się, że dane osób odwiedzających naszą stronę są bezpieczne. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności. Biorąc udział w programie zgadasz się na wykorzystanie Twoich osobistych danych przez Royal Queen Seeds oraz potwierdzasz, że przeczytałeś i zaakceptowałeś naszą Politykę Prywatności. Jeśli masz jakieś pytania do tych Zasad i Warunków, skontaktuj się z nami poprzez [email protected]

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.