Jak zapłacić za produkty Royal Queen Seeds za pomocą BitCanna

BitCanna to odpowiedź na finansowe przeszkody trapiące branżę konopną. Ta prosta oraz skalowalna metoda płatności nie wymaga udziału banków, firm wydających karty kredytowe oraz innych dostawców usług płatniczych — czyli instytucji, które wciąż odmawiają przetwarzania legalnych transakcji wewnątrz branży konopnej. W sercu platformy BitCanna jest BitCanna Coin (BCNA), która może byś stosowana jako godna zaufania metoda płatności. Poniżej pokażemy Ci, jak użyć BitCanna, aby zapłacić za Twoje zakupy w sklepie internetowym Royal Queen Seeds.

Wymieniłeś już swoje monety?! Od 30 września BitCanna znajduje się w nowej i ulepszonej sieci blockchain. Wraz z tą zmianą pojawiły się nowe monety! Jeśli kupiłeś monety przed 30 września, to będzie Ci potrzeby ten przewodnik, aby je zamienić.

Bitcanna, powered by the Industry

Jak zapłacić przy użyciu BitCanna na stronie Royal Queen Seeds

 • Rozszerzenie do przeglądarki Keplr → aby wysyłać, odbierać oraz przechowywać BCNA potrzebujesz portfela cyfrowego. Keplr służy jako cyfrowy portfel dla wszystkich blockchainów Comos-SDK. To rozszerzenie najlepiej działa z przeglądarką Chrome, ale możesz go używać z ograniczonymi funkcjami z przeglądarką Brave.
 • BitCanna Coin (BCNA) → waluta stosowana do dokonywania płatności.

Ważne informacje dotyczące płatności BCNA na stronie RQS

 • Możesz kupić tyle monet BCNA, ile tylko chcesz.
  Wszystkie monety, które pozostaną po dokonaniu zakupu, mogą być przechowywane w Twoim portfelu BitCanna i wykorzystane w przyszłości. Pamiętaj, że wartość BCNA podlega fluktuacjom, co oznacza, że w przyszłości Twoje monety mogą być warte mniej lub więcej.
 • Jest szansa, że masz już portfel kryptowalut i bogate portfolio. Jednak jeśli jeszcze nie masz żadnej kryptowaluty, będziesz musiał założyć oraz uwierzytelnić swoje konto na platformie handlowej, takiej jak Coinmerce.

Jak płacić z BitCanna (przewodnik w formacie PDF)

Kopia zapasowa Twojego portfela

Nikt inny nie ma dostępu do Twojego portfela BitCanna. Aby Twój portfel BitCanna był bezpieczny, należy przechowywać hasła do niego oraz jego zapasowe kopie w bezpiecznym miejscu (pamięć USB itp). To jedyny sposób na odzyskanie Twojego portfela lub przeniesienie go na inne urządzenia.

Przedstawiamy BitCanna

Co to jest BitCanna?
BitCanna to zdecentralizowana platforma płatnicza, zainicjowana przez i dla branży konopnej. To bezpieczna alternatywa dla banków, firm wydających karty kredytowe oraz innych dostawców usług płatniczych, którzy nie przetwarzają transakcji powiązanych z branżą konopną. BitCanna Coin (BCNA) to (cyfrowa) waluta stosowana do płacenia za produkty konopne.
Kto stworzył BitCanna?
Za powstaniem platformy BitCanna stoją jedne z najpotężniejszych umysłów branży konopnej. Ich celem jest zapewnienie klientom oraz firmom bezpiecznej i niezawodnej sieci płatności, która jednocześnie zdobędzie szacunek prawodawców i konwencjonalnych systemów płatniczych.
Plusy korzystania z BitCanna:
Korzystanie z BitCanna jest nie tylko proste, ale zapewnia również szereg korzyści, w tym:

 • Bezpieczeństwo funduszy;
 • Minimalne opłaty;
 • Całkowitą prywatność;
 • Pełną kontrolę nad Twoim portfelem i BCNA;
 • Promocje, zniżki itp.;
 • Społeczność podobnie myślących konsumentów oraz firm.

BitCanna została zaprojektowana w ten sposób, aby przynosić korzyści firmie i klientowi, dzięki czemu klienci mogą z łatwością kupować swoje ulubione produkty oraz odpowiednio oceniać swoje ulubione firmy.
Które sklepy akceptują BCNA?
Obecnie możesz używać BCNA w sklepach internetowych Royal Queen Seeds oraz Zamnesia. Niedługo będziesz mógł płacić BCNA w wielu innych sklepach. Pełną listę członków BitCanna Alliance możesz znaleźć na stronie BitCanna. Choć niebawem będziesz mógł również dokonywać zakupów za pomocą BCNA w sklepach stacjonarnych, to obecnie można to robić jedynie online.
Skąd się wzięły obecnie krążące BCNA?
Organizacja BitCanna sprzedała obecnie krążące BCNA inwestorom z ICO. Fundusze uzyskane z tej sprzedaży zostały wykorzystane do rozwoju platformy oraz produktów.
Czego potrzebuję, jeśli chcę płacić za pomocą BitCanna?
Wszystko czego potrzebujesz do dokonania zakupu to Twój portfel oraz monety BCNA!

BitCanna Wallet — Portfel BitCanna

Czym jest portfel?
Portfele kryptowalut są podobne do kont bankowych online. Pozwalają Ci na bezpieczne przechowywanie, otrzymywanie oraz wysyłanie monet BitCanna (BCNA). Ale nie wszystkie portfele kryptowalut są kompatybilne z każdą walutą. Aby przechowywać BCNA, będziesz musiał zainstalować portfel BitCanna dla przeglądarek Chrome i Brave na swoim komputerze lub korzystać z portfela Cosmostation na urządzeniu mobilnym.
Gdzie mogę znaleźć bilans BCNA?
Za każdym razem, kiedy będziesz chciał sprawdzić swoje saldo BCNA, możesz to zrobić poprzez rozszerzenie przeglądarki Keplr lub portfel BitCanna.
Co to jest seed phrase?
Seed phrase (fraza odzyskiwania) to seria słów przypisanych do Twojego portfela, która służy za klucz. Jeśli masz seed phrase, będziesz miał dostęp do kryptowaluty w Twoim portfelu na każdym urządzeniu. Jest to zabezpieczenie – Twoje pieniądze nie będą zagrożone w razie awarii komputera lub telefonu. Zachowanie Twojej seed phrase jest kluczowe dla odzyskania Twojej kryptowaluty. Zalecamy zapisanie seed phrase na kartce papieru i przechowywanie jej w bezpiecznym miejscu, jak również na chronionym urządzeniu.
Czym jest portfel sieciowy BitCanna?
Portfel sieciowy BitCanna jest jak konto bankowe dla Twoich BCNA. Pozwala na przechowywanie, otrzymywanie oraz wysyłanie monet. Aby uzyskać do niego dostęp, będziesz potrzebował rozszerzenia do przeglądarki Keplr.
Czym jest rozszerzenie do przeglądarki Keplr?
To rozszerzenie do wielu portfeli, które pozwala użytkownikom na przechowywanie monet BCNA. Będziesz musiał ściągnąć to rozszerzenie, aby używać portfela BitCanna.

Kupno BitCanna Coins (BCNA)

Jak kupować BitCanna Coin (BCNA)?
Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak kupować BCNA przejdź do przewodnika „Nabywanie BCNA”.
Jakie opłaty obowiązują za transakcje?
Opłaty za transakcje BitCanna są mikroskopijne, najczęściej około 0,00001 USD /0,00001 EUR od transakcji, w zależności od tego, jak bardzo system jest zajęty, jednakże kupno BitCanna za pomocą karty kredytowej jest obciążone stałą opłatą około 3–4 EUR od transakcji. Ta opłata, uiszczana na rzecz Indacoin, jest potrzebna, abyś mógł łatwo stosować BCNA bez konieczności korzystania a giełdy kryptowalut.
Skąd mam wiedzieć, ile monet BCNA mam kupić?
To proste! Kiedy wybierzesz BCNA jako metodę płatności na stronie RQS, zobaczysz ile monet będziesz potrzebował do konkretnej transakcji.
Kupiłem więcej BCNA niż wydałem na zamówienie. Co mogę z nimi zrobić?
Możesz przechowywać pozostałe monety BCNA w Twoim portfelu do następnych zakupów, ale wiedz, że wartość BitCanna podlega fluktuacjom zależnie od podaży i popytu. Tak więc wartość Twojego portfela może zmieniać się z biegiem czasu, nawet jeśli nie wysyłasz lub otrzymujesz monet.
Ile czasu potrzeba na otrzymanie BCNA po zakupie od Indacoin?
Po zakończeniu procesu identyfikacji, monety pojawią się w Twoim portfelu BitCanna w ciągu godziny.
Dlaczego wartość BCNA się zmienia?
BitCanna Coin (BCNA), tak jak każda inna kryptowaluta, jest przedmiotem transakcji na giełdach kryptowalut. Podaż i popyt determinują wartość BCNA w danym momencie. To znaczy, że wartość BitCanna Coin nie jest stała. Jeśli w portfelu masz BCNA, to ich ilość prawdopodobnie nieco zwiększy się lub spadnie wraz z upływem czasu.

Płacenie za Twoje zamówienie w Royal Queen Seeds

Czy mój bank będzie wiedział, że kupiłem produkty konopne?
Nie. Prywatność jest kluczowa dla BitCanna. Twój wyciąg bankowy nie wykaże, że kupiłeś produkty konopne ani skąd je kupiłeś. Jedyną powiązaną transakcją, jaka będzie widoczna przy bezpiecznym zakupie BCNA będzie transakcja od Indacoin.
Czy mogę wymienić swoje BCNA na waluty państwowe (euro, dolary lub funty)?
Tak, ale musisz tego dokonać poprzez giełdę kryptowalut.
Czy mogę wysyłać BCNA do innych użytkowników?
Oczywiście! Potrzebujesz jedynie unikatowy adres portfela BitCanna adresata. Tak, jest to tak proste!

Prywatność i bezpieczeństwo

Jak BitCanna zapewnia bezpieczeństwo moim monetom BitCanna?
Prywatność i bezpieczeństwo to kwestie najwyższej wagi w BitCanna. Platforma powstała w oparciu o bezpieczną technologię łańcucha bloków z zdecentralizowanym systemem, aby zapewnić prywatność użytkownikom. Nikt oprócz Ciebie nie ma dostępu do Twoich funduszy — nawet BitCanna! Dlatego właśnie musisz zapisać kopię zapasową portfela oraz hasła na zewnętrznym dysku lub za pomocą podobnego systemu. Wtedy, nawet jeśli stracisz telefon lub dane Twojego portfela, będziesz w stanie je odzyskać.
Jak mogę przenieść fundusze z mojego portfela na inne urządzenie?
Potrzebujesz dwóch rzeczy, aby przenieść portfel na inne urządzenie: Keplr i Twoją seed phrase. Zainstaluj rozszerzenie przeglądarki i kliknij „importuj konto” jako sposób logowania. Następnie wprowadź swoją seed phrase, aby odzyskać konto.
Zgubiłem frazę odzyskiwania (seed phrase) do portfela Keplr. Co powinienem zrobić?
Jeśli wciąż masz dostęp do Twojego portfela Keplr, możesz odzyskać swoją frazę w rozszerzeniu przeglądarki. Jednakże jeśli stracisz dostęp do Keplr i zapomnisz swoją frazę odzyskiwania, to stracisz dostęp do funduszy. Dlatego musisz zapisać swoją frazę w kilku bezpiecznych miejscach, na przykład na papierze i/lub jako dokument tekstowy na napędzie USB.

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.