Jak zapłacić za produkty Royal Queen Seeds za pomocą BitCanna

Ważna informacja dotycząca płatności przez platformę Bitcanna

Z powodu serwisowania platformy BitCanna, płatności przez BitCanna są tymczasowo niedostępne. Jeśli masz BCNA, przeczytaj poniższy artykuł i podejmij odpowiednie kroki.

BitCanna Cosmos Launch: Full Update - BitCanna

BitCanna to odpowiedź na finansowe przeszkody trapiące branżę konopną. Ta prosta oraz skalowalna metoda płatności nie wymaga udziału banków, firm wydających karty kredytowe oraz innych dostawców usług płatniczych — czyli instytucji, które wciąż odmawiają przetwarzania legalnych transakcji wewnątrz branży konopnej. W sercu platformy BitCanna jest BitCanna Coin (BCNA), która może byś stosowana jako godna zaufania metoda płatności. Poniżej pokażemy Ci, jak użyć BitCanna, aby zapłacić za Twoje zakupy w sklepie internetowym Royal Queen Seeds.

Bitcanna, powered by the Industry

Jak zapłacić przy użyciu BitCanna na stronie Royal Queen Seeds

 • BitCanna Lite lub Mobile Wallet→ Aby wysyłać, otrzymywać oraz przechowywać BCNA, będziesz potrzebować wirtualnego portfela. Możesz ściągnąć aplikację mobilną na swojego smartfona (jeśli używasz systemu Android ściągnij portfel z Google Play Store, jeśli używasz produktów Apple skieruję się do App Store) lub portfel BitCanna Lite, kompatybilny z Windows i macOS.
 • BitCanna Coin (BCNA) → waluta stosowana do dokonywania płatności.

Ważne informacje dotyczące płatności BCNA na stronie RQS

 • Zakup monet BCNA jest prosty. Dokonaj zakupu kartą kredytową na minimum 50 EUR. Możesz również kupić monety na giełdzie kryptowalut, ale może to wiązać się z dodatkowymi kosztami oraz trudnościami.
 • Będziesz musiał zapewnić potwierdzenie tożsamości za pierwszym razem, gdy będziesz kupować BCNA, ale zajmie to tylko kilka minut. Następnym razem, gdy będzie kupować monety BCNA za pomocą Twojej karty kredytowej, nie będziesz musiał przechodzić już przez ten proces.
 • Możesz kupić tyle monet BCNA, ile tylko chcesz.
  Wszystkie monety, które pozostaną po dokonaniu zakupu, mogą być przechowywane w Twoim portfelu BitCanna i wykorzystane w przyszłości. Pamiętaj, że wartość BCNA podlega fluktuacjom, co oznacza, że w przyszłości Twoje monety mogą być warte mniej lub więcej.
 • Jeśli płacisz za zamówienie za pomocą otrzymanego kodu QR, żądana kwota zostanie bezpośrednio przesłana w celu sfinalizowania transakcji. Jeśli płacisz bez użycia kodu QR, pamiętaj, że przed realizacją zamówienia ważne jest, aby przelać dokładną kwotę. Jeśli przesłana kwota nie odpowiada dokładnie wymaganej ilości BitCanna, system nie będzie w stanie przetworzyć płatności. W takim przypadku musisz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

Jak płacić z BitCanna (przewodnik w formacie PDF)

Kopia zapasowa Twojego portfela

Nikt inny nie ma dostępu do Twojego portfela BitCanna. Aby Twój portfel BitCanna był bezpieczny, należy przechowywać hasła do niego oraz jego zapasowe kopie w bezpiecznym miejscu (pamięć USB itp). To jedyny sposób na odzyskanie Twojego portfela lub przeniesienie go na inne urządzenia.

Przedstawiamy BitCanna

Co to jest BitCanna?
BitCanna to zdecentralizowana platforma płatnicza, zainicjowana przez i dla branży konopnej. To bezpieczna alternatywa dla banków, firm wydających karty kredytowe oraz innych dostawców usług płatniczych, którzy nie przetwarzają transakcji powiązanych z branżą konopną. BitCanna Coin (BCNA) to (cyfrowa) waluta stosowana do płacenia za produkty konopne.
Kto stworzył BitCanna?
Za powstaniem platformy BitCanna stoją jedne z najpotężniejszych umysłów branży konopnej. Ich celem jest zapewnienie klientom oraz firmom bezpiecznej i niezawodnej sieci płatności, która jednocześnie zdobędzie szacunek prawodawców i konwencjonalnych systemów płatniczych.
Plusy korzystania z BitCanna:
Korzystanie z BitCanna jest nie tylko proste, ale zapewnia również szereg korzyści, w tym:

 • Bezpieczeństwo funduszy;
 • Minimalne opłaty;
 • Całkowitą prywatność;
 • Pełną kontrolę nad Twoim portfelem i BCNA;
 • Promocje, zniżki itp.;
 • Społeczność podobnie myślących konsumentów oraz firm.

BitCanna została zaprojektowana w ten sposób, aby przynosić korzyści firmie i klientowi, dzięki czemu klienci mogą z łatwością kupować swoje ulubione produkty oraz odpowiednio oceniać swoje ulubione firmy.
Które sklepy akceptują BCNA?
Obecnie możesz używać BCNA w sklepach internetowych Royal Queen Seeds oraz Zamnesia. Niedługo będziesz mógł płacić BCNA w wielu innych sklepach. Pełną listę członków BitCanna Alliance możesz znaleźć na stronie BitCanna. Choć niebawem będziesz mógł również dokonywać zakupów za pomocą BCNA w sklepach stacjonarnych, to obecnie można to robić jedynie online.
Skąd się wzięły obecnie krążące BCNA?
Organizacja BitCanna sprzedała obecnie krążące BCNA inwestorom z ICO. Fundusze uzyskane z tej sprzedaży zostały wykorzystane do rozwoju platformy oraz produktów.
Czego potrzebuję, jeśli chcę płacić za pomocą BitCanna?
Wszystko czego potrzebujesz do dokonania zakupu to Twój portfel oraz monety BCNA!

BitCanna Wallet — Portfel BitCanna

Czym jest portfel?
W portfelu cyfrowo przechowujesz swoje BCNA. Aplikacja portfela mobilnego o nazwie BitCanna Mobile jest dostępna na Twój telefon (Android & Apple) lub możesz zainstalować portfel Lite na komputerze stacjonarnym (Windows/macOS). Portfel mobilny (Mobile Wallet) wykorzystuje technologię kodów QR w celu rozpoczęcia płatności, podczas gdy portfel Lite pozwala na proste zakupy przy użyciu komputera.
Czy mogę jednocześnie używać portfeli Lite i mobilnego?
Tak, możesz, ale nie jest to wymagane. Posiadanie obydwu portfeli pozwoli Ci płacić za produkty na wiele sposobów, ale nie są one połączone ze sobą, co oznacza, że fundusze nie są przez nie dzielone.
Czym jest długi ciąg cyfr i liter w moim portfelu mobilnym i Lite? Przykład: B7H567ncJDHY8Vjs023JHbhsSwW
To Twój wyjątkowy adres portfela — praktycznie jak numer konta bankowego. Tego właśnie będziesz używać, aby wysyłać oraz otrzymywać BCNA. Twój adres portfela jest automatycznie generowany po ściągnięciu i otwarciu portfela mobilnego i/lub Lite. Pamiętaj, że Twój adres portfela jest inny, niż Twój prywatny klucz. Choć on też składa się z ciągu cyfr i liter, to Twojego prywatnego klucza nie powinieneś nikomu podawać.
Gdzie mogę znaleźć bilans BCNA?
Możesz zobaczyć Twój bilans BCNA w Twoim portfelu mobilnym lub Lite.
Jak przenieść mój portfel na inne urządzenie?
Do przeniesienia Twojego portfela mobilnego na inne urządzenie będziesz potrzebować „frazy odzyskania”. Ta fraza składa się z 12 słów i jest generowana, kiedy tworzysz portfel. Bez tej frazy nie możesz przenieść swojego portfela. Aby przenieść portfel Lite na inne urządzenie, będziesz potrzebować kopii zapasowej oraz hasła, jakie wybrałeś podczas tworzenia portfela. Możesz również użyć Twojego prywatnego klucza do przeniesienia Twojego portfela Lite. Bez jednej z tych informacji nie będziesz mógł przenieść swojego portfela.
Zgubiłem frazę odzyskiwania dla mojego portfela mobilnego. Co powinienem zrobić?
Jeśli zgubiłeś frazę odzyskiwania, możesz odzyskać ją w Twoim portfelu mobilnym w „Settings”. Będziesz potrzebować kodu weryfikacyjnego, którego używasz do logowania się do Twojego portfela. Jeśli straciłeś frazę odzyskiwania oraz Twój kod weryfikacyjny, nie będziesz w stanie odzyskać Twoich funduszy. Z tego powodu gorąco zalecamy przechowywanie Twojej frazy w bezpiecznym miejscu, takim jak dokument tekstowy w pamięci USB.
Zgubiłem hasło, prywatny klucz i kopię zapasową mojego portfela Lite. Co powinienem zrobić?
Jeśli straciłeś hasło, prywatny klucz oraz kopię zapasową Twojego portfela Lite, to niestety nie będziesz w stanie uzyskać dostępu do Twoich funduszy, dlatego przechowuj swoją kopię zapasową, hasło oraz prywatny klucz w bezpiecznym miejscu.
Straciłem dostęp do telefonu i nie mogę teraz uzyskać dostępu do mojego portfela mobilnego. Co powinienem zrobić?
Jeśli straciłeś dostęp do telefonu, możesz użyć frazy odzyskiwania, aby odzyskać Twój portfel mobilny na nowym telefonie. Dlatego powinieneś trzymać kopię zapasową frazy odzyskiwania na zewnętrznym dysku.

Kupno BitCanna Coins (BCNA)

Jak kupować BitCanna Coin (BCNA)?
Możesz kupić BCNA za pomocą karty kredytowej, ale na kwotę nie mniejszą niż 50 EUR. Jest to spowodowane tym, że Indacoin, partner BitCanna, pobiera opłatę za każdą transakcję. Ta opłata pozwala Ci na łatwe opłacenie Twojego zamówienia bez potrzeby przechodzenia przez giełdę kryptowalut. Aby wynagrodzić Ci poniesienie tej opłaty i abyś mógł dalej korzystać z płatności za pomocą BitCanna, oferujemy 15% zniżki przy zakupach.
Aby zakupić BCNA, wejdź na stronę BitCanna tutaj.
Możesz również nabyć monety BCNA na giełdach kryptowalut Coindeal oraz Stex. Jeśli giełdy kryptowalut nie są Ci znane, zalecamy skorzystanie z powyższego sposobu.
Jakie opłaty obowiązują za transakcje?
Opłaty za transakcje BitCanna są mikroskopijne, najczęściej około 0,00001 USD /0,00001 EUR od transakcji, w zależności od tego, jak bardzo system jest zajęty, jednakże kupno BitCanna za pomocą karty kredytowej jest obciążone stałą opłatą około 3–4 EUR od transakcji. Ta opłata, uiszczana na rzecz Indacoin, jest potrzebna, abyś mógł łatwo stosować BCNA bez konieczności korzystania a giełdy kryptowalut.
Skąd mam wiedzieć, ile monet BCNA mam kupić?
Kiedy składasz zamówienie na stronie Royal Queen Seeds i wybierasz BitCanna jako formę płatności, zniżka w wysokości 15% będzie automatycznie zaaplikowana do Twojego zamówienia. Kiedy już ściągniesz portfel, możesz kliknąć potwierdzenie na stronie zakupów RQS, aby zobaczyć potrzebną ilość monet BCNA. Przy użyciu karty kredytowej możesz natychmiastowo kupić monety. Jeśli masz już wystarczająco wiele monet, możesz bezpośrednio zapłacić za zamówienie.
Kupiłem więcej BCNA niż wydałem na zamówienie. Co mogę z nimi zrobić?
Możesz przechowywać pozostałe monety BCNA w Twoim portfelu do następnych zakupów, ale wiedz, że wartość BitCanna podlega fluktuacjom zależnie od podaży i popytu. Tak więc wartość Twojego portfela może zmieniać się z biegiem czasu, nawet jeśli nie wysyłasz lub otrzymujesz monet.
Ile czasu potrzeba na otrzymanie BCNA po zakupie od Indacoin?
Monety są najczęściej dostarczane na Twój adres BitCanna w ciągu 15 minut. Jeśli zajmuje to ponad godzinę, prosimy o kontakt z Indacoin poprzez kliknięcie przycisku czatu na żywo na ich stronie. Możesz również skontaktować się z BitCanna bezpośrednio.
Dlaczego wartość BCNA się zmienia?
BitCanna Coin (BCNA), tak jak każda inna kryptowaluta, jest przedmiotem transakcji na giełdach kryptowalut. Podaż i popyt determinują wartość BCNA w danym momencie. To znaczy, że wartość BitCanna Coin nie jest stała. Jeśli w portfelu masz BCNA, to ich ilość prawdopodobnie nieco zwiększy się lub spadnie wraz z upływem czasu.

Płacenie za Twoje zamówienie w Royal Queen Seeds

Czy mój bank będzie wiedział, że kupiłem produkty konopne?
Nie. Prywatność jest kluczowa dla BitCanna. Twój wyciąg bankowy nie wykaże, że kupiłeś produkty konopne ani skąd je kupiłeś. Jedyną powiązaną transakcją, jaka będzie widoczna przy bezpiecznym zakupie BCNA będzie transakcja od Indacoin.
Ile wynoszą opłaty za transakcje?
Opłaty za transakcje wynoszą około 0,00001 USD/0,00001 EUR od transakcji, w zależności od obciążenia systemu. Przy kupnie BitCanna za pomocą karty kredytowej naliczana jest stała opłata rzędu około 3–4 EUR od transakcji, płatna Indacoin w celu zapewnienia bezproblemowego użytkowania.
Czy mogę wymienić swoje BCNA na waluty państwowe (euro, dolary lub funty)?
Tak, ale musisz tego dokonać poprzez giełdę kryptowalut. Pamiętaj, że to nie podlega BitCanna, ale więcej informacji możesz uzyskać w tym przewodniku.
Czy mogę wysyłać BCNA do innych użytkowników?
Oczywiście! Potrzebujesz jedynie unikatowy adres portfela BitCanna adresata. Tak, jest to tak proste!

Prywatność i bezpieczeństwo

Jak BitCanna zapewnia bezpieczeństwo moim monetom BitCanna?
Prywatność i bezpieczeństwo to kwestie najwyższej wagi w BitCanna. Platforma powstała w oparciu o bezpieczną technologię łańcucha bloków z zdecentralizowanym systemem, aby zapewnić prywatność użytkownikom. Nikt oprócz Ciebie nie ma dostępu do Twoich funduszy — nawet BitCanna! Dlatego właśnie musisz zapisać kopię zapasową portfela oraz hasła na zewnętrznym dysku lub za pomocą podobnego systemu. Wtedy, nawet jeśli stracisz telefon lub dane Twojego portfela, będziesz w stanie je odzyskać.
Jak mogę przenieść fundusze z mojego portfela na inne urządzenie?
Potrzeba „frazy odzyskiwania”, aby przenieść Twój portfel mobilny na inne urządzenie. Ta fraza to ciąg 12 słów, który jest generowany, kiedy tworzysz Twój portfel. Nie możesz przenieść portfela bez frazy odzyskiwania. Aby przenieść portfel Lite na inne urządzenie, będziesz potrzebować kopii zapasowej oraz hasła, które utworzyłeś podczas zakładania portfela. Możesz również użyć Twojego prywatnego klucza, aby przenieść portfel Lite. Bez jednej z tych informacji nie możesz przenieść Twojego portfela.
Zgubiłem frazę odzyskiwania dla portfela mobilnego. Co powinienem zrobić?
Jeśli straciłeś frazę odzyskiwania, możesz ja odzyskać wchodząc w „Settings” w Twoim portfelu mobilnym. Będziesz potrzebować kod weryfikacyjny, którego używasz, aby zalogować się do portfela. Jeśli straciłeś frazę odzyskiwania oraz kod weryfikacyjny, nie będziesz w stanie odzyskać swoich funduszy. Z tego powodu gorąco zalecamy przechowywanie frazy w bezpiecznym miejscu.
Straciłem hasło, prywatny klucz oraz kopię zapasową do mojego portfela Lite. Co powinienem zrobić?
Jeśli straciłeś wszystkie trzy, to nie będziesz w stanie uzyskać dostępu do Twoich funduszy, dlatego przechowuj kopię zapasową, Twoje hasło oraz prywatny klucz w bezpiecznym miejscu.
Straciłem dostęp do telefonu i teraz nie jestem w stanie uzyskać dostępu do mojego portfela mobilnego. Co powinienem zrobić?
Jeśli straciłeś dostęp do Twojego telefonu, możesz użyć frazy odzyskiwania, aby odzyskać Twój portfel mobilny na nowym urządzeniu. Dlatego powinieneś trzymać kopię zapasową Twojej frazy odzyskiwania na zewnętrznym dysku.

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.