Witamy na stronie the Royal Queen Seeds na Facebooku

Charakterystyczne, zielone witryny sklepów Royal Queen Seeds oraz ich unikalne wnętrza wyrastają jak grzyby po deszczu w krainie smakoszy konopnych na całym świecie. Sklepy RQS oferują wszystko, czego może potrzebować amator marihuany. Miła, wykwalifikowana obsługa naszych sklepów zapewni Państwu przyjemność dokonywania zakupów podczas każdej wizyty.

Jeżeli nasz sklep jeszcze nie powstał w Państwa okolicy, lub jeżeli chcielibyście się dowiedzieć więcej na temat naszej oferty, to zapraszamy na naszą stronę Royal Queen Seeds na Facebooku.

Nasza Facebookowa „ściana” zawiera mnóstwo zdjęć dorodnych roślin, na widok których wasze usta zrobią się wilgotne. Każda z fotografii stanowi dowód zadowolenia klientów hodujących nasiona z Royal Queen Seeds. Rośliny uzupełniające, zalecenia odnośnie nawożenia, kwestie ekologiczności ziemi czy metody kręcenie świetnych jointów – takie właśnie informacje można znaleźć na naszej stronie.

Poza typowymi informacjami na temat konopi, nasza Facebookowa strona stanowi również platformę dla klientów, którzy mogą kierować tam swoje pytania lub zostawiać komentarze na forum. Nasi pracownicy w mediach społecznościowych, podobnie jak ich koledzy i koleżanki w sklepach, posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w uprawie i chętnie odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa kwestie!

Facebook

WIĘCEJ NA TEMAT RQS

Celem RQS jest dystrybucja szerokiej gamy produktów genetyki konopi z całego świata, uprawianych przez doświadczonych hodowców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Dzięki temu, oferowane przez nas towary cechują się doskonałą jakością; proponujemy zawsze modne odmiany klasyczne jak również interesujące współczesne krzyżówki gatunków. Od marihuany medycznej z wysokim stężeniem CBD po wbijającą w fotel indicę, od jaskrawej sativy po najnowocześniejsze super rośliny samokwitnące – RQS oferuje szeroki wybór nasion, które powinny zadowolić najbardziej wybrednego konopnego konesera.

Nasz zespół pomoże Państwu wybrać gatunek najbardziej odpowiadający waszym wymaganiom czy warunkom uprawy. Nasza oferta zawiera nasiona sprzedawane pod marką RQS, a także inne, pochodzące od uznanych plantatorów. Jeżeli w naszej ofercie nie ma poszukiwanego przez Państwa produktu, to najprawdopodobniej on w ogóle nie istnieje. Nasi pracownicy chętnie zasugerują Państwu właściwe techniki upraw, co zoptymalizuje zbiory z wybranej genetyki. Klienci mogą liczyć na specjalistyczną poradę od konopnych ekspertów, liderów nowoczesnej uprawy marihuany.

Niezależnie od tego, czy nasi klienci mieszkają poza kołem podbiegunowym czy na równiku, możemy rozwiązać ich problemy i odpowiedzieć na wszelkie nurtujące ich pytania. RQS staje się synonimem produktów o najwyższej jakości, w połączeniu z najlepszą wiedzą i doświadczeniem. Korzyści płynące z naszej oferty nie są zarezerwowane wyłącznie dla hodowców. Oferta naszych sklepów firmowych i internetowych zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wybrednych klientów. Na sprzedaż oferujemy m.in. młynki (grindery), koszulki oraz inne akcesoria związane z marihuaną. RQS jest liderem na rynku marihuany. W celu znalezienia najbliższego sklepu lub autoryzowanego dystrybutora należy skorzystać z linku znajdującego się poniżej. Do zobaczenia na Facebooku!

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.