Strony You Tube & Vimeo RQS

Royal Queen Seeds nie bez powodu jest jedną z najprężniejszych firm zajmujących się nasionami. Objeżdżamy cały świat w poszukiwaniu najlepszych odmian, dostarczamy nasion o najlepszej jakości, a także słuchamy waszych opinii. Oznacza to, że przekazujemy wszystkie możliwe informacje na temat naszych produktów oraz metod ich hodowli.

Poza blogami i stronami informacyjnymi o naszych produktach zachęcamy również do zapoznania się z naszymi
kanałami YouTube i Vimeo. Znajdują się tam materiały video takie jak raporty z palenia, rady odnośnie uprawy oraz informacje ogólne o waszej ulubionej roślinie. Zobaczcie już teraz. Na pewno będziecie zadowoleni.

CO ZNAJDUJE SIĘ NA KANALE YOUTUBE RQS?

Nasza oferta na YouTube jest bardzo szeroka. Można podzielić ją na następujące kategorie.

• Raporty z palenia: popularne, krótkie filmiki recenzujące najpopularniejsze odmiany. Szukacie nowej odmiany? Zanim ją zakupicie, sprawdźcie jak smakuje i pachnie!

Raporty z palenia

• Porady odnośnie odmian: te filmy obejmują szeroki zakres tematyczny. Od najlepszych nasion samokwitnących dla konkretnego klimatu po idealne ziarenka dla początkujących - każdy entuzjasta konopi, poszukujący dodatkowych informacji, znajdzie tutaj coś dla siebie.

Porady odnośnie odmian

• Dokumenty edukacyjne: Nigdy nie będziemy wiedzieli wszystkiego na temat konopi. Dlatego obejrzyjcie nasze mini dokumenty na temat tej rośliny. Zawsze można się czegoś nauczyć, prawda?

Dokumenty edukacyjne

• Wskazówki dla hodowców: Nie wiadomo, kiedy rozpocząć zbiór? Chcielibyście wiedzieć jak i dlaczego przycinać? Kanał YouTube RQS zawiera wszystkie niezbędne informacje dla początkujących i doświadczonych hodowców.

Wskazówki dla hodowców

RQS NA VIMEO

Nasze filmy na kanale Vimeo  dostarczają najlepszych wskazówek na temat uprawy. Zapoznajcie się z elementarzem substancji pokarmowych dla konopi. A może potrzebujecie porady dotyczących niedoborów na waszym poletku uprawnym?

Znajdziecie tam również recenzje doskonałych odmian. Polecamy szczególnie materiały o White Widow, Royal Moby i Haze Berry.

Nie zapomnijcie też o najnowszych informacjach o Spannabis (hiszpańskich targach konopnych)!

RQS Vimeo

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.