Royal Queen Seeds jest jedną z najprężniej rozwijających się firm europejskich zajmujących się uprawą konopi. Posiadamy szeroką gamę wyjątkowych, dobrze zachowanych nasion feminizowanych, leczniczych i automatycznie kwitnących. Jesteśmy przekonani, że mamy towar, który zaspokoi gust każdego klienta, bez względu na jego potrzeby i upodobania.

Nasze szczepy konopi, które niejednokrotnie zwyciężały w konkursach, należą do najlepszych odmian światowych i są do nabycia w przystępnej cenie. Korzystamy z lat doświadczeń w uprawie nasion marihuany w Holandii, a dzięki temu jesteśmy stanie zapewnić naszym klientom produkt o niedoścignionej jakości. Nasze zasoby pochodzą z upraw organicznych i są ręcznie selekcjonowane. Regularnie testujemy je pod względem jakości i poziomu kiełkowania. Pakujemy je w celu ochrony przed wpływem środowiska, by dzięki temu zapewnić Ci dostawę produktu w możliwie najlepszym stanie.

Z pewnością nie moglibyśmy być liderem w tym biznesie, gdybyśmy nie byli w stanie zagwarantować przykładowego poziomu obsługi klienta. A to oznacza, że musimy słuchać naszych klientów. Jeżeli masz jakieś pytania, możesz skorzystać z prostego w użyciu formularza kontaktowego.

Zanim jednak przystąpisz do wypełniania formularza, zalecamy skorzystać z poniższego odniesienia do działu Często Zadawanych Pytań (FAQ):

 

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie tutaj znajdziesz odpowiedzi na interesujące Cię zagadnienia. Warto także skorzystać z naszej mapy strony. Odpowiedź na Twoje pytanie może szybko znaleźć się sama, pod warunkiem że wiemy, gdzie jej szukać.

Jeżeli jednak nie znajdziesz odpowiedzi na frapującą Cię kwestię, zapraszany do skorzystania z formularza kontaktowego. Jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą.

 

Dziękujemy za cierpliwość i liczymy na Twoje zainteresowanie.