10 extra seeds when you spend over €100. Use code 10EXTRA Now

 • Przenośna popielniczka
 • Przenośna popielniczka
 • Przenośna popielniczka
 • Przenośna popielniczka

Przenośna popielniczka

Zabierasz blanta na plażę albo wybierasz się z dużym jointem na wycieczkę do lasu? Gdziekolwiek byś nie był, weź ze sobą przenośną popielniczkę firmy RQS, żeby zbierać swój popiół. Ta przenośna popielniczka jest zrobiona z ekologicznych materiałów, bez problemu mieści się w kieszeni lub saszetce i ma ładny, konopny wzór. Zachowaj czystość wokół siebie z przenośną popielniczką firmy RQS.
(1) Napisz recenzję
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł13.82

zł13.82 (--1%)

Kup i otrzymaj 3 pkt.
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (1)

Przenośna popielniczka: zbieraj swój popiół, gdziekolwiek jesteś

Przenośna popielniczka firmy Royal Queen Seeds to idealny dodatek do Twojej podróżnej saszetki z przyborami do palenia. Ten zgrabny przyrząd pozwoli Ci zbierać popiół, kiedy będziesz palić poza domem. Wielu miłośników konopi uwielbia relaks na plaży z dużym blantem, podczas gdy inni wolą wybrać się do lasu na przechadzkę i jointa. Niezależnie od tego, gdzie lubisz się upalić, nasza przenośna popielniczka jest idealna, aby zebrać powstały popiół.

Ta przenośna, kieszonkowa popielniczka zawiera ekologiczne materiały, dzięki czemu jest idealna dla miłośników konopi kochających naszą planetę. Zewnętrzna powłoka jest zrobiona z papieru kraftowego, a kolejne warstwy to gąbka do izolacji termicznej i folia aluminiowa. Popielniczka ma również mosiężny guzik. Papier kraftowy jest całkowicie ekologiczny, a nasza kieszonkowa popielniczka została zaprojektowana, aby pomóc Ci przestawić się na gadżety do palenia bardziej przyjazne środowisku.

Przenośna popielniczka od RQS ma wymiary 7,5 x 8,5 cm. Bez problemu zmieści się w kieszeni albo saszetce na akcesoria do palenia, prawie nic nie waży i idealnie nadaje się na wycieczkę albo kamping. Co więcej dobrze się prezentuje – ma nasze logo, nadruk liści i pąków konopi oraz kolory ziemi.

Dołącz do nas w naszej podróży do bardziej przyjaznych środowisku akcesoriów do palenia i innych produktów. Zabierz ze sobą przenośną popielniczkę firmy RQS, gdziekolwiek byś się nie wybierał.


  Autor N. S. Dne 16/May/2022 :

  Tytuł : Just great
  Komentarze : I was looking for a gadget like this, simply and useful


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ