• Bat Guano

Bat Guano

Organiczne składniki odżywcze nie tylko odżywiają rośliny cannabis, ale także karmią synergistyczne mikroby, które wspomagają zdrowy wzrost roślin. Bat Guano zapewnia wysoce odżywcze proporcje NPK, mikroelementy i enzymy. Używaj tej substancji w uprawie indoor i outdoor na początku cyklu wzrostu, aby zapewnić swoim roślinom dobry start, a później, aby napędzać ich kwitnienie.
(4) Napisz recenzję
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł49.74

zł49.74 (-0%)

Kup i otrzymaj 11 pkt.
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

Bat Guano: kluczowe składniki odżywcze dla cannabis

Bat Guano firmy Royal Queen Seeds zapewnia duże ilości enzymów, NPK i mikroelementów niezbędnych do wzrostu roślin konopi i osiągnięcia dużych plonów. Jako substancja całkowicie naturalna i organiczna, guano nietoperzy odżywia najpierw mikroby znajdujące się w glebie.

Stężenia składników odżywczych w tym naturalnym produkcie różnią się nieznacznie, ale każde opakowanie 500 g gwarantuje minimalny stosunek NPK wynoszący 1:10:1. W połączeniu, te kluczowe makroskładniki odżywcze wspomagają rośliny cannabis, zwiększając tempo wzrostu i produkcję kwiatów oraz poprawiając jakość liści i stymulując fotosyntezę.

Mikroelementy zawarte w guano nietoperzy pomagają również w budowie białek, wytwarzaniu chlorofilu i zwiększają odporność na choroby.

Guano nietoperzy jest dobrym źródłem składników odżywczych zarówno w przypadku uprawy indoor, jak i outdoor i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Hodowcy mogą przechowywać zakupione opakowanie przez lata, nie martwiąc się o datę ważności, o ile będą je trzymać w suchym i ciemnym miejscu.

Jak stosować Bat Guano

W przypadku uprawy outdoor, wykorzystaj ½ kg Bat Guano na każde 2–5 m² podłoża. Podczas fazy kwitnienia możesz użyć więcej produktu i wymieszać go z glebą.

W przypadku uprawy indoor w pojemnikach, wymieszaj 100 g Bat Guano z 15 litrami gleby doniczkowej przed wysianiem nasion lub przesadzeniem siewek. Później, w razie potrzeby, umieść więcej produktu w doniczkach i dokładnie podlej rośliny.

Bat Guano- 500 gramów

Bat Guano data sheet
Uprawy : Nutrition

  Autor J. F. Dne 22/Jun/2021 :

  Tytuł : Jerome Famechon
  Komentarze : Parfait pour mes cultures en intérieur. Excellent produit

  Autor J. C. Dne 07/Jun/2021 :

  Tytuł : Best upgrade for your pots
  Komentarze : best upgrade for your earth there is, excellent


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Login
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.