• Okulary do uprawy Method Seven
 • Okulary do uprawy Method Seven
 • Okulary do uprawy Method Seven
 • Okulary do uprawy Method Seven
 • Okulary do uprawy Method Seven
 • Okulary do uprawy Method Seven

Okulary do uprawy Method Seven

Dbanie o Twoje rośliny może być trudne w niebieskim i różowym świetle LED i przy potężnych lampach HPS. Choć Twoje okazy świetnie się czują w świetle o takiej długości fal, dla Ciebie przycinanie, odżywianie i trening mogą być męczące. Tutaj przydadzą się okulary do uprawy od Method Seven. Filtrują fale o tych długościach i sprawiają, że Twój grow room wygląda całkowicie normalnie.
Wybierz kolor
 • HPS - Niebieski
 • LED - Zielony
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł336.17

zł336.17 (--1%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (0)

Method Seven - Okulary do uprawy HPS i LED: zobacz swoje rośliny w najlepszym świetle

Okulary do uprawy od Metod Seven zostały stworzone, aby pomóc hodowcom konopi lepiej widzieć. Wejście do namiotu do uprawy oświetlonego potężnymi lampami LED lub HPS może wyglądać fajnie na początku, ale w tych warunkach może być trudno dobrze widzieć. Te światła są nie tylko obciążające dla oczu, ale utrudniają również przeprowadzanie delikatniejszych zabiegów, takich jak topping, trening i przycinanie.

Okulary do uprawy od Method Seven rozwiązują ten problem. Neutralizują barwy wydzielane przez światła i sprawiają, że wszystko wygląda normalnie, bez wpływu na jaskrawość barw.

Obydwa modele są stworzone do użytku przy różnych rodzajach oświetlenia do uprawy, pozwalając Twoim oczom na przystosowanie się do różnych ustawień.

Zawierają zewnętrzne pokrycie szkieł Flash Silver, wykonane zgodnie ze standardami firmy Carl Zeiss — lidera branży szkieł do okularów. Szkła są skonstruowane z najlepszych polimerów dających całkowite zabezpieczenie przed promieniami UV, a ich kształt pozwala na usunięcie zniekształceń występujących przy patrzeniu na świat przez wygięte soczewki.

Obydwa modele posiadają również oprawki Operator wykonane z wytrzymałych, lecz giętkich polimerów produkcji szwajcarskiej. Są lekkie, uniwersalne i mocne.

Okulary do uprawy HPS od Method Seven

Okulary do uprawy HPS zawierają filtry świetlne zoptymalizowane do namiotów oświetlanych wysokoprężnymi lampami sodowymi. Filtrują nadmierne żółte fale i pozwalają hodowcom na zobaczenie roślin w prawdziwych kolorach.

Okulary do uprawy LED od Method Seven

Okulary do uprawy LED są kompatybilne z niebieskimi i fioletowymi lampami LED. Choć światło o takich falach może pomóc roślinom we wzroście, może być męczące dla Twoich oczu po dłuższym okresie czasu i może utrudnić ponowną adaptację do normalnego światła.

Te okulary pozwolą hodowcom na ujrzenie prawdziwych kolorów roślin, jednocześnie eliminując podrażnienie powodowane przez światło o niecodziennych falach.

  Nobody has posted a review yet


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.