Nowa wyszukiwarka odmian konopi – znajdź odmianę dla siebie!

 • Doniczka do przesadzania z geowłókniny
 • Doniczka do przesadzania z geowłókniny
 • Doniczka do przesadzania z geowłókniny
 • Doniczka do przesadzania z geowłókniny

Doniczka do przesadzania z geowłókniny

Ta doniczka do przesadzania ma boczne zapięcie na rzep, dzięki czemu wyjęcie Twojej rośliny oraz ziemi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Doniczka przepuszcza powietrze, oferuje świetny odpływ wody i napowietrzenie, co zapewnia zdrowy rozwój korzeni oraz zapobiega gniciu i powstawaniu pleśni. Spraw sobie doniczkę do przesadzania z geowłókniny już dzisiaj i ułatw życie sobie i swoim roślinom.
(1) Napisz recenzję
Rozmiar:
5 L
zł27.39
8L
zł28.78
11L
zł30.17
Wybierz ilość
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł28.78

zł28.78 (-0%)

Kup i otrzymaj 7 pkt.
  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (1)

Doniczka do przesadzania z geowłókniny: proste przesadzanie

Doniczka do przesadzania z geowłókniny firmy RQS niewiarygodnie ułatwi przeniesienie Twojej sadzonki do innego pojemnika. Dzięki ściankom z zapięciem na rzep możesz po prostu otworzyć doniczkę z boku, aby delikatnie usunąć glebę i roślinę, zamiast próbować ją wykopać.

Materiał (grubość: 350 g/m²) wykorzystuje system Aqua Breathe, co pozwala na niemal idealny odpływ wody oraz napowietrzenie, dzięki czemu korzenie są szczęśliwe i zdrowe, gdy rozwijają się w swoim nowym domu.

Dostępne w pojemnościach 5, 8 oraz 11 litrów, te doniczki będą świetnym miejscem dla roślin o każdym rozmiarze. Niezależnie do tego, czy to będzie ich stały czy tymczasowy dom, Twoje rośliny będą szczęśliwe w tych przepuszczających powietrze doniczkach.

Szary kolor doniczek i zielony haft nie przyciągają uwagi, a to, jak są zaprojektowane sprawia, że są odpowiednie do upraw indoor i outdoor. To nie koniec ich zalet – są biodegradowalne, więc kiedy nadejdzie kres ich życia, nie pozostawią po sobie odpadów. Co więcej, możesz wrzucić je do pralki, aby łatwo je wyczyścić.

Pozbądź się trudności przy przesadzaniu dzięki doniczce do przesadzania z geowłókniny firmy RQS!


  Autor S. O. Dne 08/May/2022 :

  Tytuł : The perfect pot
  Komentarze : Finally I've found the perfect pot that I can use over and over. It is so well built with strong fabric, strong seams and an extremely strong velcro closing flap. It holds water too without leaking it out the sides as you water like cheap pots do. I'm delighted with this pot, I'm sure it will last me many years. Outstanding product.


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ