• Pojemnik do curingu
 • Pojemnik do curingu
 • Pojemnik do curingu
 • Pojemnik do curingu
 • Pojemnik do curingu

Pojemnik do curingu

Pojemnik do curingu Royal Queen Seeds pomaga wyeliminować ryzyko powstania pleśni, utrwala terpeny oraz pomaga w rozkładzie chlorofilu, aby zapewnić jak najsmaczniejsze i najdelikatniejsze pąki. Ponieważ nie przepuszcza światła i jest hermetycznie zamykany, jest alternatywą dla tradycyjnych szklanych opcji. Jest dostępny w różnych rozmiarach.
Pojemność:
300 ml
zł108.85
650 ml
zł126.99
1000 ml
zł158.74
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł126.99

zł126.99 (-0%)

  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (0)

Pojemnik do curingu: idealny do przechowywania konopi

Pojemnik do curingu Royal Queen Seeds wydłuży okres trwałości kwiatów konopi oraz uwolni najlepsze możliwe smaki. Po wysuszeniu pąków będziesz musiał przeprowadzić curing, aby powoli usunąć z nich nadmierną wilgoć i uchronić je przed pleśnią. Są różne metody curingu pąków konopi, ale nasz pojemnik do curingu zapewnia idealny sposób na curing i przechowywanie konopi.

Ponieważ jest solidny, lekki oraz hermetyczny, nasz pojemnik do curingu zapewnia doskonałe środowisko do konserwacji konopi. Ten pojemnik został stworzony ze stali nierdzewnej, więc już nie musisz się martwić o tłukliwe szkło! Przy równoczesnym stosowaniu zestawu kontroli wilgotności RQS Moisture Fighters, zapewnisz w pojemniku do curingu idealny poziom wilgotności (około 62%) i zminimalizujesz ryzyko wystąpienia pleśni. Jednocześnie zmniejszy się utrata wagi przez pąki w czasie tego procesu.

Po zakończonym curingu po prostu przetrzyj swój pojemnik alkoholem izopropylowym (albo solidnie wyszoruj go w zlewie) i już będzie gotowy na następną partię pąków.

Jeśli chcesz uzyskać jak najbardziej aromatyczne kwiaty, które zachowają swoje prawdziwe profile terpenowe i dadzą delikatny niczym jedwab dym, dodaj nasz pojemnik do curingu do swojego arsenału. Dostępny w rozmiarach S (300 ml/ 12–17 g), M (650 ml/ 27,3–37 g) oraz L (1000 ml/ 42,5–57,5 g), nasz pojemnik do curingu jest odpowiedni dla każdego hodowcy.

Który Pojemnik do curingu jest dla Ciebie najlepszy?
S 300mL 12-17g
M 650mL 27.3-37g
L 1000mL 42.5-57.5g
  Nobody has posted a review yet


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.