• Alien OG

Alien OG

aka Alien OG Kush, Alien Banana

Przygotuj się na międzygalaktyczną podróż z Alien OG – najnowszym dziełem naszych doświadczonych hodowców. Pochodząca z USA odmiana Alien OG jest ulubienicą aptek w stanach z legalną marihuaną, takich jak Kalifornia, Alaska, Nevada i nie tylko. Teraz i ty możesz wyhodować wyjątkową odmianę Alien OG w domu dzięki feminizowanym nasionom. Zamów już dziś.
Liczba nasion:
1x
zł42.85
3x
zł115.70
5x
zł171.41
10x
zł321.40
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł115.70

zł115.70 (-0%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Opis
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Alien OG: najwyższej jakości odmiana OG

Uprawa świetnej, amerykańskiej marihuany to marzenie hodowców na całym świecie. A dzięki naszym feminizowanym nasionom Alien OG spełnienie tego marzenia nigdy nie było łatwiejsze. Posiej nasiona Alien OG (znaną również jako Alien OG Kush), a w ciągu kilku tygodni będziesz zbierać silne pąki medycznej jakości. Przygotuj dobre nożyczki do przycinania, ponieważ uzyskasz obfite zbiory gęstych, pełnych trichomów kwiatów, które pachną sosną, cytrusami, ziemią i olejem napędowym.

Nasiona marihuany Alien OG: Alien Kush x Tahoe OG Kush

Stany Zjednoczone są niekwestionowaną ojczyzną prawdziwej marihuany OG. To właśnie tam pozyskaliśmy genetykę dla naszej Alien OG. Pierwszym w puli genów tej odmiany jest Alien Kush, znana kalifornijska krzyżówka LVPK i Alien Dawg o mocnych ziemistych, drzewnych i kwiatowych aromatach oraz umysłowym haju. Drugi rodzic Alien OG, Tahoe OG, to unikalny fenotyp oryginalnej OG Kush, uwielbiany za szybkie i mocne efekty. Wierna swoim poprzedniczkom, nasza Alien OG zachowuje kwintesencjonalny zapach OG i silne efekty, które koją ciało, jednocześnie pobudzając umysł.

Smak i działanie odmiany Alien OG

Nasze nasiona Alien OG wytwarzają wyjątkowo żywiczne kwiaty w klasycznym stylu OG. Dzięki jasnozielonej barwie, grubym kielichom, mroźnym trichomom i pomarańczowym włoskom, ta odmiana ta sprawi, że będziesz miał na nią apetyt już od pierwszych tygodni kwitnienia. Po wysuszeniu i konserwacji Alien OG szczyci się klasycznym aromatem OG z centralnymi nutami świeżej sosny, wilgotnej gleby i intensywnych owoców cytrusowych – wyobraź sobie aromat sosnowego lasu połączony z zapachem tętniącego życiem baru z sokami. Jej smak jest równie bogaty, z nutami sosny i ziemi na wdechu i łagodnym uderzeniem cytrusów na wydechu. Zawierając do 25% THC, Alien OG zapewnia silny haj od pierwszego wdechu jej gęstego dymu lub pary. Spodziewaj się euforycznego przypływu energii połączonego z narastającym upaleniem ciała. Gdy jej efekty się uspokoją, możesz odłożyć swoje obowiązki na bok i po prostu cieszyć się międzygalaktyczną podróżą.

Uprawa nasion odmiany Alien OG w domu

Jeśli myślisz, że aromaty i efekty Alien OG są warte ekscytacji, poczekaj tylko, aż wykiełkujesz te nasiona w swoim ogrodzie. Dzięki wyjątkowej pracy naszych hodowców, Alien OG od Royal Queen Seeds może pochwalić się wyjątkowo łatwymi cechami wzrostu i dużymi plonami. W uprawie indoor rośliny te radzą sobie doskonale, osiągając maksymalną wysokość 80–120 cm i zapewniając plony do 500 g/m² po zaledwie 8–10 tygodniach kwitnienia. Na zewnątrz Alien OG rośnie nieco wyżej, do 180 cm. rośliny Będą dojrzałe do zbiorów na początku października zapewniając około 500 g kwiatów na roślinę.

Alien OG data sheet
Rodzaj odmiany: Feminizowane
Tło Genetyczne: Alien Kush x Tahoe OG Kush
THC: 25%
CBD: Niska
Kwitnienie: 8 - 10 tygodni
Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
Typ: Sativa 50% Indica 50%
Wysokość Indoor: 80 - 120 cm
Wysokość Outdoor: 140-180 cm
Plony Indoor: 450 - 500 gr/m2
Plony Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Działanie: Polepszające nastrój, Relaksujące fizycznie, Uspokajające
Smak: Cytrusowy, Sosnowy, Ziemisty
Klimat: Krótkie lata
    Nobody has posted a review yet


    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.