• Lemon Skunk

Lemon Skunk

aka Lemon Skunk OG

Dziesiątki lat po tym, jak po raz pierwszy pojawiła się na scenie, Lemon Skunk nadal jest tytanem świata marihuany. To nic dziwnego, jeśli weźmiesz pod uwagę jej niezrównany, świeży, cytrynowy aromat, zbalansowane efekty i doskonałe cechy wzrostu. Kup nasiona Lemon Skunk od RQS i zacznij uprawiać oryginalną odmianę Skunk w domu już dziś.
(1) Napisz recenzję
Liczba nasion:
1x
zł38.57
3x
zł98.56
5x
zł149.99
10x
zł278.54
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł98.56

zł98.56 (-0%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Opis
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Odmiana Lemon Skunk: znana na całym świecie hybryda

Niewiele odmian w świecie marihuany zwraca na siebie uwagę tak, jak Skunk. Pochodząca z lat 70. genetyka Skunk na stałe zdobyła miejsce w sercach hodowców. I słusznie! Intensywne aromaty, znakomita moc i wyjątkowo wytrzymała genetyka – czego tu nie kochać? Teraz, dzięki tym odpornym nasionom Lemon Skunk wyhodowanym przez naszych ekspertów, możesz uprawiać intensywną, świeżą odmianę Skunk w domu przy minimalnym wysiłku.

Doskonałe połączenie Skunk #1 i Citral

Lemon Skunk łączy w sobie klasyczną genetykę potężnej odmiany Skunk #1 (stworzonej przez nieżyjącego już, wielkiego Neville'a Schoenmakera) i Citral – ukochanej holenderskiej hybrydy, która do dziś zajmuje stałe miejsce w menu legendarnych coffee shopów. Rezultatem jest dobrze zbalansowana hybryda z równomiernym podziałem genów indica i sativa, złożonymi aromatami i kojącym hajem, który dociera do każdego zakątka umysłu i wszystkich mięśni ciała.

Efekty i smaki odmiany Lemon Skunk

Po rozdrobnieniu długich, gęstych kwiatów Lemon Skunk, na wstępie wyczuwalne są nuty świeżej lemoniady i cukierków cytrusowych, a następnie subtelne nuty kwiatów cytryny, wilgotnej ziemi, mchu i czarnego pieprzu. Jednak zawierająca około 19% THC i egzotyczny profil terpenowy zdominowany przez limonen, kariofilen i mircen, Lemon Skunk oferuje znacznie więcej niż tylko wspaniałe aromaty i smaki. W ciągu kilku minut od pierwszego zaciągnięcia się, zauważysz, że ta silna hybryda dociera do najdalszych zakątków twojego umysłu i ciała, wywołując kojący stan szczęścia i błogości. Ciesz się nią po pracy, w towarzystwie lub w leniwe weekendy – aromaty i smaki Lemon Skunk nigdy cię nie zawiodą.

Uprawa feminizowanych nasion Lemon Skunk

Zgodnie ze swoim dziedzictwem, Lemon Skunk jest odporna i łatwa w uprawie. W uprawie indoor można oczekiwać, że z tych silnych nasion wyrosną wytrzymałe rośliny mierzące do 120 cm, osiągające dojrzałość po zaledwie 8–9 tygodniach kwitnienia i dające obfite zbiory do 650 g/m². Na zewnątrz nasze nasiona Lemon Skunk kwitną równie dobrze, stając się roślinami, które osiągają maksymalną wysokość 150 cm i zapewniają zbiory na początku września. Oczekuj plonów do 675 g na roślinę w uprawie plenerowej oraz szybkiego wzrostu i dużej odporności na szkodniki bez względu na to, gdzie ją uprawiasz. Na co czekasz? Wyhoduj oryginalną odmianę Lemon Skunk w domu już teraz.

Lemon Skunk data sheet
Rodzaj odmiany: Feminizowane
Tło Genetyczne: Skunk 1 x Citral
THC: 19%
CBD: Niska
Kwitnienie: 8 - 9 tygodni
Miesiąc zbiorów: Późny wrzesień
Typ: Sativa 50% Indica 50%
Wysokość Indoor: 80 - 120 cm
Wysokość Outdoor: 120 - 150 cm
Plony Indoor: 600 - 650 gr/m2
Plony Outdoor: 625 - 675 gr/plant
Działanie: Długotrwałe, Relaksujące fizycznie, Uspokajające, Wzmacniające kreatywność
Smak: Cytrusowy, Limonka, Owocowy, Skunk
Klimat: Krótkie lata


    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.