Royal Guardians Paczka Wspomagająca Wzrost

W Royal Queen Seeds chcemy, abyś uprawiał świetną marihuanę. Paczka Wspomagająca Wzrost Royal Guardians zawiera nasiona roślin, które będą stymulować mocny, silny wzrost. Dodaj naturalnej, organicznej siły do swojego ogrodu z tą niezbędną paczką.
 5.00/5 (1) Write a review
€ 3.90 brutto In stock

zamiast € 4.95

Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin i Cash

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (1)

Paczka Wspomagająca Wzrost Royal Guardians od Royal Queen Seeds: Wzmocnij wzrost i produkcję żywicy

Paczka Wspomagająca Wzrost Royal Guardians to starannie dobrany zestaw roślin towarzyszących, które przynoszą korzyści rosnącym konopiom na kilka sposobów. Używanie naturalnie rosnących roślin zamiast sztucznie wytwarzanych dodatków, sprejów i proszków to przyjazny planecie sposób na uprawę. Konopie, tak jak inne rośliny, reagują na rośliny towarzyszące mocniejszym i zdrowszym wzrostem.

Ten zestaw roślin może być użyty do stworzenia organicznych sprajów, polepszających turgor oraz produkcję niezbędnych olejów. Inne działają jak biologiczne odstraszacze owadów, jednocześnie poprawiając jakoś gleby i jej nasiąkliwość. Żyjąca ściółka, która zapewnia źródło azotu, jest o wiele lepsza od suchej ściółki, która może się rozkładać nawet kilka miesięcy. Kilka z tych roślin jest wielofunkcyjnych. Są piękne, poprawiają jakość gleby i odstraszają owady.

Paczka Wspomagająca Wzrost Royal Guardians to idealne organiczne rozwiązanie dla osiągnięcia większych roślin i lepszej produkcji żywicy. Trzymanie się z dala od sztucznie produkowanych dodatków jest świetne dla kieszeni i środowiska naturalnego. Będziesz uprawiać wysokiej jakości, organiczne konopie w swoim własnym, biodynamicznym ogrodzie.

Ta paczka zawiera:

Krwawnik
Rumianek
Kolendrę
Lucerna
Nogietek

   

  By G. C. on 02/Nov/2017 :
  (5)

  Title : Fast Delivery and seeds did what they are suppose to do
  Comment : They have brought a colourful and fragrant touch to my grow space


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ