• CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+

CRAFTY+

Pack content:

3 darmowe nasiona konopi
Młynek MałeOkienko
Jeśli szukasz waporyzatora z najwyższej półki, który cechuje wszechstronność, jakość i najnowsza technologia, to CRAFTY+ jest dla Ciebie. Ma specjalną aplikację, która pozwoli Ci go dostroić. Jest mały, przenośny i zrobiony z aluminium i stali. CRAFTY+ stworzono z myślą o wytrzymałości, oferuje mocny haj najwyższej jakości. Przez ograniczony czas dostępny z młynkiem i 3 nasionami.
(3) Napisz recenzję
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł1,045.06

zł1,045.06 (-0%)

Kup i otrzymaj 229 pkt.
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

Waporyzator CRAFTY+: wszechstronność i najwyższa jakość waporyzacji

Waporyzator CRAFTY+ to kolejny zadziwiający produkt od Storz & Bickel, producentów sławnego waporyzatora Volcano. Z wymiarami 11x5,7x3,3cm i wadze 137 g jest kompaktowy, lekki i łatwo przenośny. Możesz go nosić w swoim plecaku, kieszeni lub torbie i zapomnieć, że go masz. Ale nie pozwól, żeby jego mały rozmiar Cię oszukał - CRAFTY+ daje mocnego kopa i ma wszechstronny zestaw funkcji, który stawia go wysoko ponad konkurencją.

CRAFTY+ jest zrobiony ze stali i aluminium i wykorzystuje najnowocześniejsze podgrzewanie hybrydowe (łączące grzanie kondukcyjne i konwekcyjne), żebyś miał pewność, że wyciągnąłeś maksimum ze swoim kannabinoidów

APLIKACJA

Jedną z największych zalet CRAFTY+ jest aplikacja. Pozwala Ci na dostosowywanie temperatury w zakresie od 40°C do 210°C, daje Ci możliwość zmiany temperatury domyślnej, wydłużenia czasu do wychłodzenia, co pozwala na dłuższe sesje oraz możliwość zmiany światła/dźwięku/wibracji. Aplikacja pozwala Ci na wzniesienie Twojej waporyzacji na kompletnie nowy, najnowocześniejszy poziom i na zmianę niektórych domyślnych ustawień, które mogłyby Ci nie pasować. Ma nawet funkcję pomagającą zlokalizować CRAFTY+, jeśli miałbyś z tym problemy.

ŁATWY W UŻYCIU, BARDZO WSZECHSTRONNY

CRAFTY+ jest bardzo wszechstronny. Cybuch ma pojemność 0,3 g, ale będzie działać z każdą ilością zioła. Możesz ustawić preferowaną temperaturę za pomocą aplikacji lub użyć jednej z trzech domyślnych, wbudowanych temperatur. Waporyzator potrzebuje 60 sekund, aby się nagrzać, a gdy będzie gotowy, zobaczysz migające zielone światło i poczujesz wibracje (chociaż, jak wyjaśniono powyżej, można to dostosować za pomocą aplikacji). Podczas zaciągania się, para przechodzi przez jednostkę chłodzącą, dzięki czemu wdychasz jedynie słodką, kojącą dobroć.

CRAFTY+ ładuje się do 1,5 godziny i następnie zapewnia do 45 minut działania. Jednakże może pozwolić na szybką waporyzację już po 20 minutach ładowania.

PEŁEN AKCESORIÓW, ŁATWY W UTRZYMANIU

CRAFTY+ jest dostarczany z dodatkowymi osłonami, ładowarką USB, zapasowymi uszczelkami, kapsułką do dozowania, przyrządem do napełniania i nie tylko. Aplikacja przypomni Ci, kiedy czas wyczyścić waporyzator i pokaże, jak to zrobić krok po kroku.

PAKIET PROMOCYJNY RQS: KUP WAPORYZATOR CRAFTY+ + ROZCIERACZ RQS + 3 NASIONA!

Pakiet promocyjny RQS CRAFTY+ zawiera

1x waporyzator CRAFTY+
1x RQS Młynek MałeOkienko
3x dodatkowe nasiona z RQS (wybrane losowo)

***Uwaga. Waporyzatora CRAFTY+ jest wyłączony z programu Royal Queen Seeds Freebies (darmone nasiona i produkty firmowe)***

CRAFTY+ data sheet
Podgrzewanie: Kondukcyjne & Konwekcyjne
Rozmiar: 11 x 5,7 x 3,3 cm
Waga: 135 gr
Temperatura: 40ºC - 210ºC / 104ºF - 410ºF
Czas nagrzewania: 60 sek
Rozmiar komory: 0,25 gr
Sposób kontroli urządzenia: Cyfrowo
Stosowany do: Suchych ziółb & Drip/ liquid padów

  Autor B. A. Dne 09/Aug/2019 :

  Tytuł : Qualité au top
  Komentarze : La batterie est un peu juste, mais sinon, top. A régler sur 210 degrés pour un effet sensible.

  Autor H. R. Dne 11/Apr/2019 :

  Tytuł : Gutes Produkt mit Schwächen beim Akku
  Komentarze : Der Sevice von RQS war top! Man ist sehr bemüht, so dass auch individuelle Kundenwünsche berücksichtigt werden! Der Crafty ist ein tolles Gerät, wenn man damit zurechtkommt, dass er drei - mit etwas Glück vier - Sitzungen hält, ehe er wieder an die Steckdose muss!


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Login
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.