• Waporyzator Arizer Air MAX
 • Waporyzator Arizer Air MAX
 • Waporyzator Arizer Air MAX
 • Waporyzator Arizer Air MAX

Waporyzator Arizer Air MAX

Waporyzator Arizer Air MAX zapewnia łatwą i przyjemną waporyzację. Elegancka i dobrze wykonana obudowa sprawia, że urządzenie jest lekkie. Adaptery do szkła pozwalają używać Arizer Air MAX z ulubionym szklanym zestawem. Pełna kontrola nad temperaturą umożliwia wybór preferowanych składników marihuany. Dodatkowo, szklane rurki zapobiegają zabrudzeniom i umożliwiają łatwe użytkowanie w podróży.
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł1,026.22

zł1,026.22 (--1%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (0)

Waporyzator Air MAX: przenośny, wydajny i kompatybilny

Niezależnie od tego, czy lubisz waporyzować susz w podróży, czy filtrować parę przez fajkę wodną w domu, Arizer Air MAX pozwoli Ci na obie opcje. Dzięki obudowie z anodyzowanego aluminium i eleganckiej estetyce, urządzenie charakteryzuje się doskonałą konstrukcją i łatwo je przenosić. Ceramiczna komora, części ze stali nierdzewnej i ustnik ze szkła borokrzemianowego zapewniają długotrwałość produktu.

Wybór Air MAX ma wiele zalet, ale chcemy, aby Twoje zakupy były jeszcze bardziej opłacalne. Kup ten waporyzator, a dorzucimy do niego darmowy młynek Młynek RQS i 3 losowe nasiona konopi.

Oryginalny system szklanych rurek Arizer sprawia, że łatwo załadować susz do waporyzatora Air MAX. Ładowanie odbywa się poza urządzeniem, co pomaga zapobiegać rozsypywaniu. Przed włączeniem waporyzatora na sesję, po prostu zapakuj rurkę zapachową – pomieści ona maksymalnie 0,15 g ziół. Zrób to nad młynkiem, a następnie włóż rurkę do górnej części waporyzatora. Jeśli za chwilę wychodzisz z domu, możesz schować wypełnioną rurkę do pojemnika z PVC (w zestawie), który zapewni Ci do niej szybki dostęp.

Waporyzator Arizer Air MAX: najwyższa kontrola waporyzacji

Air MAX wykorzystuje baterię litowo-jonową 26650, która po szybkim ładowaniu przez USB-C zapewni do 2 godzin i 15 minut użytkowania. Ten waporyzator nagrzewa się w 60–90 sekund. Użytkownicy mogą wybrać temperaturę w zakresie 50–220°C, w zależności od składników, które chcą otrzymać, z dokładnością do 1°C.

Aby włączyć urządzenie, po prostu naciśnij jednocześnie przycisk menu i przycisk plus, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy; spowoduje to przejście do wyświetlacza temperatury. Naciśnij ponownie przycisk menu, aby uzyskać dostęp do ustawień takich jak jasność ekranu, głośność i preferowane zakresy temperatur. Aby wrócić do ekranu głównego, po prostu nie naciskaj niczego – urządzenie zabierze Cię tam automatycznie. Po powrocie do wyświetlacza temperatury, użyj przycisków plus i minus, aby wybrać pożądaną temperaturę. Po dokonaniu wyboru daj urządzeniu 60–90 sekund, aby się nagrzało. Jak usłyszysz sygnał dźwiękowy, śmiało się zaciągnij!

Oprócz eleganckiego wyglądu, Air MAX jest wyposażony w wyświetlacz OLED, który umożliwia użytkownikom łatwe monitorowanie ustawień urządzenia. Ustawienie „Dark Mode” przyciemnia wyświetlacz – idealnie do dyskretnych sesji.

Air MAX wytwarza wysokiej jakości, gładką parę, ale możesz też przenieść swoje doświadczenie na inny poziom i użyć 14-milimetrowej matowej rurki zapachowej, aby połączyć urządzenie z ulubioną szklaną fajką wodną. Automatyczne odwracanie ekranu zapewnia kompatybilność.

Co znajduje się w pudełku:

 • 1 × waporyzator do suchych ziół Air MAX
 • 1 × bateria 26650
 • 1 × ładowarka USB-C
 • 1 × szklana rurka zapachowa 70 mm
 • 1 × matowa rurka zapachowa 14 mm
 • 1 × podróżna rurka PVC z nasadką
 • 1 × szklana misa „Aroma Dish”
 • 2 × silikonowa nasadka
 • 1 × filtr ze stali nierdzewnej
 • 4 × zapasowy filtr ze stali nierdzewnej
 • próbka aromatycznych składników roślinnych
 • instrukcja obsługi

Wyłączenie odpowiedzialności

Prosimy uważnie przeczytać dołączoną do opakowania instrukcję na temat tego, jak aktywować gwarancję waporyzatora.

Nasze waporyzatory mają 1 rok gwarancji producenta, a RQS pośredniczy w egzekwowaniu gwarancji bezpośrednio z producentem. Niektórzy producenci oferują rozszerzoną gwarancję na okres dłuższy niż rok. Kiedy minie roczny termin gwarancji, skontaktuj się bezpośrednio z producentem i zachowaj pudełko, numer seryjny produktu oraz fakturę jako dowód zakupu.

Uwaga. Waporyzator Arizer Air MAX jest wyłączony z programu Royal Queen Seeds Freebies (darmone nasiona i produkty firmowe)

Waporyzator Arizer Air MAX data sheet
Rozmiar komory: 0,25 gr
Sposób kontroli urządzenia: Manualnie
Podgrzewanie: Kondukcyjne & Konwekcyjne
Czas nagrzewania: 60 sek
Rozmiar: 12.8 x 3 x 3 cm
Temperatura: 122° – 428° F /  50º – 220º C
Stosowany do: Suchych Ziół
Waga: 160 gr
  Nobody has posted a review yet


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.