• High THC Mix
 • Royal Gorilla
 • HulkBerry
 • Cookies Gelato

High THC Mix

Jeśli szukasz mocy, to jesteś w odpowiednim miejscu. High THC Mix to specjalnie dobrana mieszanka nasion najmocniejszych odmian w naszym katalogu. Stworzyliśmy ją, aby zaoferować Ci odmiany, które sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom. Bądź ostrożny – są one naładowane THC!
(2)
Napisz recenzję
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł327.66

zł327.66 (--1%)

zamiast zł368.08

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

High THC Mix: wyjątkowe zestawienie naszych potęg THC

Jeśli jesteś doświadczonym palaczem z dużą tolerancją albo po prostu chcesz poeksperymentować z najmocniejszymi dostępnymi odmianami, właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie. Nasz zestaw feminizowanych nasion zawiera trzy starannie dobrane, ultramocne odmiany z naszego katalogu i wzbogaci Twój grow room lub ogród o prawdziwe potęgi THC.

High THC Mix od RQS: poznaj mistrzów wagi ciężkiej w kategorii THC

W High THC Mix znajdują się odmiany:

• Cookies Gelato (28% THC): stworzona i wyhodowana na zachodnim wybrzeżu USA, ta hybryda zapewnia zrównoważone umysłowe oraz cielesne efekty GSC i Gelato 33 – idealne, kiedy szukasz mocnego haju, który pozwoli Ci pozostać produktywnym.

• Royal Gorilla (24–27% THC i więcej): nasza własna wersja Gorilla Glue da Ci kopa THC, który sprawi, że przykleisz się do kanapy i wpadniesz w trans fizycznej relaksacji. Jest idealna na weekend albo na wieczór po długim dniu w biurze, kiedy chcesz odpocząć.

• HulkBerry (27–28% THC): ta odmiana to hołd dla oryginalnej Huckleberry, zachowanej przez Johna i Rose Casali z hrabstwa Humboldt w Kalifornii. Zapewnia ona potężny, elektryzujący haj umysłowy, odpowiedni dla doświadczonym palaczy.

--------

Short sentence: Przygotuj umysł na niesamowite wrażenia.


  Autor P. S. Dne 20/Nov/2023 :

  Tytuł : Super Kombination toller Service
  Komentarze : Bin mit dem Mix an Samen mehr als zufrieden. Leider kamen die HulkBerry Samen nicht so, kurze Mail mit Foto, umgehend Rückantwort mit Gutschrift. Als Super Qualität und bester Kundenservice.

  Autor S. S. Dne 07/Nov/2022 :

  Tytuł : High THC Pack
  Komentarze : Nessuno dei semi ha fallito la germogliazione. Un pack conveniente se si pensa di ripiantare una volta finito il primo raccolto.


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37804 recenzji

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.