• Zestaw „Coffeeshop Classics”

Zestaw „Coffeeshop Classics”

Pack content:

Amnesia Haze
Northern Light
White Widow
Entuzjaści coffeeshopów bardzo dobrze znają te odmiany. Amnesia Haze, Northern Light i White Widow – każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego, ale mają też wspólną cechę. Wszystkie są ogromnie popularne w coffeshopach Amsterdamu. Każda z tych odmian pasuje idealnie na inną porę dnia. Zestaw „Coffeeshop Classics” zapewni Ci lepszy nastrój przez cały dzień.
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł276.72 No stock

zł276.72 (--1%)

zamiast zł326.81

Kup i otrzymaj 58 pkt.
  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Zestaw „Coffeeshop Classics”: nostalgia za Amsterdamem

Niektóre odmiany po prostu do siebie pasują – są jak wielka, różnorodna, ale szczęśliwa rodzina. Odmiany zawarte w zestawie „Coffeeshop Classics” zyskały sławę w coffeshopach Amsterdamu.

Przedstawiamy zestaw „Coffeeshop Classics”: Amnesia Haze, Northern Light i White Widow

Jeśli kiedykolwiek byłeś w Amsterdamie, znasz dobrze te klasyczne odmiany. Ale nawet ci, którzy nigdy nie postawili stopy w żadnym z uznanych holenderskich coffeeshopów, znają te genotypy za sprawą ich dalekosiężnego wpływu. Te odmiany mają więcej wspólnych cech – wszystkie zawierają smakowite terpeny oraz duże ilości THC.

Niezależnie of tego, czy masz ochotę na geny typu sativa, indica czy na wyważoną hybrydę, w zestawie „Coffeeshop Classics” znajdziesz coś dla siebie:

• Amnesia Haze: ta słodka eksplozja cytrusów zawiera 22% THC i zapewnia duże zbiory indoor oraz outdoor. Dominuje w niej sativa, a jej kwiaty wywołują umysłowy, motywujący haj, który przyczynił się do jej statusu ikony coffeeshopów.

• Northern Light: po drugiej stronie genetycznego spektrum mamy Northern Light, która zawiera niemal tylko geny indica i wywołuje ciężki, narkotyczny haj dzięki 18% THC oraz pieprznym, ziemistym terpenom. To ulubienica koneserów kojących odmian.

• White Widow: ta zrównoważona odmiana zawiera genetykę indica i sativa i ma wyjątkowo żywiczne pąki, które wywołują haj napędzany przez 19% THC i ostre, ziemiste, owocowe terpeny.

    Nobody has posted a review yet


    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.