• Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic

Blue Cheese Automatic

Automatycznie kwitnące nasiona konopi znane pod nazwą Blue Cheese Automatic to udoskonalona w ciągu pięciu lat upraw i najlepszej selekcji krzyżówka odmian Blueberry Automatic oraz Cheese Automatic. W rezultacie otrzymano feminizowane, automatycznie kwitnące nasiona o najwyższej wydajności, najlepszym aromacie i działaniu podobnym do obu tych wspaniałych szczepów macierzystych.
 4.5/5 (131) Napisać recenzję
Liczba nasion:
1x
€ 8.50
3x
€ 21.50
5x
€ 32.50
10x
€ 60.00
€ 21.50
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

Wykorzystaj optymalnie swoją przestrzeń z tą "Serową" Automatyczną

Nasiona Blue Cheese Automatic nadają się zarówno do uprawy indoor, jak i outdoor, roślina kwitnie w każdej temperaturze, wymaga wysokiego ustawienia światła. Ze względu na swój niewielki rozmiar, idealnie nadaje się do uprawy na balkonie, tarasie oraz w innych dyskretnych miejscach. Jeżeli przed zbiorami nastąpią chłodne noce, roślina nabierze filetowego zabarwienia; jednak dzięki wczesnym zbiorom dzieje się tak rzadko. Wydajność wynosi 325-375 gramów/m2 przy uprawie indoor, natomiast uprawiana na zewnątrz daje 60-110 gramów/m2. Jej pąki są ciężkie, zwarte i pełne lepkiej żywicy.

Automatycznie kwitnące, feminizowane rośliny uwielbiają światło słoneczne, więc wybierając uprawę w warunkach outdoor, należy sadzić je w okresie od połowy maja do początku czerwca. Dodanie do mieszanki gleby 30% kokosu poprawi napowietrzanie i wpłynie na zwiększenie wzrostu korzeni, co pozwoli roślinie rozwinąć maksymalny potencjał. Podobnie jak inne odmiany automatycznie kwitnące, tę również należy podlewać często małą ilością wody i zapewnić jej mnóstwo dobrego światła. Nasiona Blue Cheese Automatic są przyjazne dla uprawiających, nie mają żadnych specjalnych wymagań i ogólnie ich uprawa nie jest zbyt skomplikowana.

Zbieraj plony już w dziesięć tygodni

Roślina kwitnie w okresie od siedmiu do ośmiu tygodni i powinna być gotowa do zbiorów po około dziesięciu tygodniach, dzięki czemu uprawy outdoorowe mogą być zebrane przed nastaniem nocnych przymrozków. Krótki okres wegetacyjny sprawia, że jest to odmiana ulubiona przez osoby uprawiające ją w chłodniejszych warunkach klimatycznych i nawet krótki okres letni wystarczy na uzyskanie światowej klasy pąków Blue Cheese. Dorosła roślina jest niewielka, ale nich nie zmyli Cię jej niepokaźny rozmiar. Sezon zbiorów ze szczepu Blue Cheese Automatic pozwala cieszyć się ciężkimi, błyszczącymi pąkami bogatymi w THC.

Ponieważ parametry rośliny są jej wielką zaletą, wiele osób kupuje odmianę Blue Cheese Automatic dla jej wyśmienitego aromatu i smaku. Szczep ten stanowi doskonałe połączenie tego, co najlepsze w jego macierzystych odmianach. Pąki są niesamowicie aromatyczne i wyczuwalne w całym pomieszczeniu. Z pewnością zwrócisz uwagę na silny, słodki zapach owocowy z przyjemną nutą skunka przywodzącą na myśl stare, dobre zioło. Smak łączy w sobie jagody i korzenne przyprawy, pozostawiając posmak łagodnego, kremowego sera. Roślina charakteryzuje się wysokim stężeniem THC i niskim CBD, a także wilgotnym, intensywnym i aromatycznym dymem, który nie ma ani krzty suchości. Wysoka zawartość żywicy i THC sprawia, że jest to także jeden z ulubionych szczepów miłośników haszyszu.

Osoby palące Blue Cheese Automatic twierdzą, że odmiana ta zapewnia relaksujący, podnoszący na duchu haj i wszechogarniający spokój. Roślina ta jest często nazywana mózgową lub kosmiczną ze względu na swoje działanie w zakresie kreatywności i funkcji poznawczych. Idealna do wyluzowania się po ciężkim, długim dniu lub zażycia w niewielkiej grupie bliskich przyjaciół. Ta mała ślicznotka naprawdę nie ma żadnych minusów.

Roślina ta zdobyła wiele nagród, a dzięki swojemu bogatemu aromatowi i posmakowi sera oraz niewymagającym warunkom uprawy dostarcza radości plantatorom. Jej piękne, błyszczące pąki należą zdecydowanie do ulubionych wśród koneserów konopi. Blue Cheese Automatic to wdzięczna roślina do uprawy i doskonałe nasiona konopi dla miłośników marihuany.

 • Rodjaz odmiany: Automatyzowane
 • THC: 16%
 • CBD: Niska
 • Plony Indoor: 325 - 375 gr/m2
 • Plony Outdoor: 60 - 110 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 40 - 70 cm
 • Wysokość Outdoor: 60 - 110 cm
 • Kwitnienie: 7 - 8 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: 9-10 tygodnie po wykiełkowaniu
 • Tło Genetyczne: Blueberry x Cheese x Ruderalis
 • Typ: Sativa 35% Indica 40% Ruderalis 25%
 • Działanie: Celebracyjny i podnoszący na duchu
 • Klimat: Łagodny
 • Smak: Słodkie, Owocowy

  By J. B. on 25/May/2020 :
  (4)

  Title : Cheesy blue cheese
  Comment : Excellent product

  By G. N. on 21/May/2020 :
  (5)

  Title : perfetti
  Comment : consegna puntuale e discretissima nonostante l'emergenza.

  By L. P. on 14/May/2020 :
  (5)

  Title : Great strain!
  Comment : First time grower, and got som solid nugs.. very easy strain and GREAT RESULTS! I am very pleased, thank you.

  By D. A. on 14/May/2020 :
  (4)

  Title : Fantastica
  Comment : Crescita veloce. Facile da gestire. Buona resa outdoor.

  By D. N. on 12/May/2020 :
  (4)

  Title : super
  Comment : sérieux et rapide. j'attends la suite.

  By M. F. on 11/May/2020 :
  (5)

  Title : Blue cheese auto
  Comment : Miluji borůvky, ta jejich chuť. A se sýrem? Ještě, že se to nejí. Dvě nejlepší chutě pohromadě. :D

  By N. H. on 11/May/2020 :
  (5)

  Title : Outdoor
  Comment : 100% de réussite

  By E. C. on 11/May/2020 :
  (3)

  Title : Non molto contento
  Comment : Non molto contento dei 3 semi acquistati, soltanto 2 sono germogliati, e solamente 1 è cresciuta mediamente buona, l'altra è nata solamente con una foglia, veramente non molto contento ;(

  By M. I. on 07/May/2020 :
  (5)

  Title : Very good
  Comment : Very good

  By M. V. on 05/May/2020 :
  (5)

  Title : Growing fast
  Comment : All 5 seeds germinated in 48 hours. Last seed germinated was a special one, it has 2 roots (twin seed). Already 10 cm long 3 days after popping out of the ground.

  By F. S. on 05/May/2020 :
  (5)

  Title : blue cheese
  Comment : Bonne variété et envoie graine rapide et bien emballé. Site sérieux.

  By M. J. on 04/May/2020 :
  (4)

  Title : Blue cheese
  Comment : La blue cheese est une plante facile pour les cultivateurs amateur. Planté depuis 2 semaines on voit déjà l’évolution. Je ferai un autre commentaire pour la récolte.

  By I. A. on 04/May/2020 :
  (5)

  Title : pro tomato
  Comment : this is some epic strain. really great taste, the smell thou, heh :)

  By F. S. on 04/May/2020 :
  (5)

  Title : Ottimo
  Comment : Ottimo

  By D. G. on 04/May/2020 :
  (5)

  Title : Ft
  Comment : !


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.