• Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic

Blue Cheese Automatic

Automatycznie kwitnące nasiona konopi znane pod nazwą Blue Cheese Automatic to udoskonalona w ciągu pięciu lat upraw i najlepszej selekcji krzyżówka odmian Blueberry Automatic oraz Cheese Automatic. W rezultacie otrzymano feminizowane, automatycznie kwitnące nasiona o najwyższej wydajności, najlepszym aromacie i działaniu podobnym do obu tych wspaniałych szczepów macierzystych.
(183) Napisz recenzję
Liczba nasion:
1x
€ 8.50
3x
€ 21.50
5x
€ 32.50
10x
€ 60.00
25x
€ 120.00
Wyprzedaż! Obniżka ceny!
€ 21.50

€ 21.50 brutto (-0%)

Kup i otrzymaj 22 pkt.
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (153)
 • Zdjęcia klientów (12)

Wykorzystaj optymalnie swoją przestrzeń z tą "Serową" Automatyczną

Nasiona Blue Cheese Automatic nadają się zarówno do uprawy indoor, jak i outdoor, roślina kwitnie w każdej temperaturze, wymaga wysokiego ustawienia światła. Ze względu na swój niewielki rozmiar, idealnie nadaje się do uprawy na balkonie, tarasie oraz w innych dyskretnych miejscach. Jeżeli przed zbiorami nastąpią chłodne noce, roślina nabierze filetowego zabarwienia; jednak dzięki wczesnym zbiorom dzieje się tak rzadko. Wydajność wynosi 325-375 gramów/m2 przy uprawie indoor, natomiast uprawiana na zewnątrz daje 60-110 gramów/m2. Jej pąki są ciężkie, zwarte i pełne lepkiej żywicy.

Automatycznie kwitnące, feminizowane rośliny uwielbiają światło słoneczne, więc wybierając uprawę w warunkach outdoor, należy sadzić je w okresie od połowy maja do początku czerwca. Dodanie do mieszanki gleby 30% kokosu poprawi napowietrzanie i wpłynie na zwiększenie wzrostu korzeni, co pozwoli roślinie rozwinąć maksymalny potencjał. Podobnie jak inne odmiany automatycznie kwitnące, tę również należy podlewać często małą ilością wody i zapewnić jej mnóstwo dobrego światła. Nasiona Blue Cheese Automatic są przyjazne dla uprawiających, nie mają żadnych specjalnych wymagań i ogólnie ich uprawa nie jest zbyt skomplikowana.

Zbieraj plony już w dziesięć tygodni

Roślina kwitnie w okresie od siedmiu do ośmiu tygodni i powinna być gotowa do zbiorów po około dziesięciu tygodniach, dzięki czemu uprawy outdoorowe mogą być zebrane przed nastaniem nocnych przymrozków. Krótki okres wegetacyjny sprawia, że jest to odmiana ulubiona przez osoby uprawiające ją w chłodniejszych warunkach klimatycznych i nawet krótki okres letni wystarczy na uzyskanie światowej klasy pąków Blue Cheese. Dorosła roślina jest niewielka, ale nich nie zmyli Cię jej niepokaźny rozmiar. Sezon zbiorów ze szczepu Blue Cheese Automatic pozwala cieszyć się ciężkimi, błyszczącymi pąkami bogatymi w THC.

Ponieważ parametry rośliny są jej wielką zaletą, wiele osób kupuje odmianę Blue Cheese Automatic dla jej wyśmienitego aromatu i smaku. Szczep ten stanowi doskonałe połączenie tego, co najlepsze w jego macierzystych odmianach. Pąki są niesamowicie aromatyczne i wyczuwalne w całym pomieszczeniu. Z pewnością zwrócisz uwagę na silny, słodki zapach owocowy z przyjemną nutą skunka przywodzącą na myśl stare, dobre zioło. Smak łączy w sobie jagody i korzenne przyprawy, pozostawiając posmak łagodnego, kremowego sera. Roślina charakteryzuje się wysokim stężeniem THC i niskim CBD, a także wilgotnym, intensywnym i aromatycznym dymem, który nie ma ani krzty suchości. Wysoka zawartość żywicy i THC sprawia, że jest to także jeden z ulubionych szczepów miłośników haszyszu.

Osoby palące Blue Cheese Automatic twierdzą, że odmiana ta zapewnia relaksujący, podnoszący na duchu haj i wszechogarniający spokój. Roślina ta jest często nazywana mózgową lub kosmiczną ze względu na swoje działanie w zakresie kreatywności i funkcji poznawczych. Idealna do wyluzowania się po ciężkim, długim dniu lub zażycia w niewielkiej grupie bliskich przyjaciół. Ta mała ślicznotka naprawdę nie ma żadnych minusów.

Roślina ta zdobyła wiele nagród, a dzięki swojemu bogatemu aromatowi i posmakowi sera oraz niewymagającym warunkom uprawy dostarcza radości plantatorom. Jej piękne, błyszczące pąki należą zdecydowanie do ulubionych wśród koneserów konopi. Blue Cheese Automatic to wdzięczna roślina do uprawy i doskonałe nasiona konopi dla miłośników marihuany.

Blue Cheese Automatic data sheet
Rodzaj odmiany: Automatyzowane
THC: 16%
CBD: Niska
Plony Indoor: 325 - 375 gr/m2
Plony Outdoor: 60 - 110 gr/plant
Wysokość Indoor: 40 - 70 cm
Wysokość Outdoor: 60 - 110 cm
Kwitnienie: 6 - 7 Tygodnie
Miesiąc zbiorów: 10-11 tygodni po wykiełkowaniu
Tło Genetyczne: Blueberry x Cheese x Ruderalis
Typ: Sativa 35% Indica 40% Ruderalis 25%
Działanie: Klarowne, Polepszające nastrój
Klimat: Łagodny
Smak: Owocowy, Pieprzny, Serowy, Ziemisty

  Autor M. B. Dne 21/Jan/2021 :

  Tytuł : Mex
  Komentarze : I used these seeds for my first grow and they turned out really good!

  Autor Y. N. Dne 18/Jan/2021 :

  Tytuł : Moulaga
  Komentarze : Graines germées 2/3, croissance rapide

  Autor L. M. Dne 04/Jan/2021 :

  Tytuł : Leentje
  Komentarze : Good service, seeds all came out, but they keep the shell and this little sticky layer on the leafs, had to use the needle and it worked. 3 out of 4 are going fast. 1 was growing upside down, lets hope she makes it :)

  Autor S. K. Dne 21/Dec/2020 :

  Tytuł : absolut top
  Komentarze : sie war so lecker tolle Lieferung absolut robuste und schöne pflanze

  Autor A. M. Dne 17/Dec/2020 :

  Tytuł : Muckers
  Komentarze : good delivery and discreet packaging. Not planted yet. Excellent web site for information on start to finish

  Autor D. N. Dne 07/Dec/2020 :

  Tytuł : Coup dure
  Komentarze : 3 graines acheter 1graine sur 3 de germer dont 1 qui était vraiment toute petite vraiment pas de chance dans cette commande..

  Autor F. K. Dne 03/Dec/2020 :

  Tytuł : Ottima!
  Komentarze : Germinati tutti e tre i semi. Buona resa, odore pungente.

  Autor D. C. Dne 03/Dec/2020 :

  Tytuł : Good seeds
  Komentarze : Came fast and intact, all seeds seem healthy

  Autor T. G. Dne 30/Nov/2020 :

  Tytuł : Perfect!!!
  Komentarze : Love it so satisfied

  Autor S. R. Dne 27/Nov/2020 :

  Tytuł : Blue Cheese Automatik
  Komentarze : Super Seeds :)

  Autor K. D. Dne 24/Nov/2020 :

  Tytuł : Blue Cheese
  Komentarze : Excellent service, great quality.

  Autor F. S. Dne 24/Nov/2020 :

  Tytuł : Blue cheese
  Komentarze : So far so good, its growing at an unbelievable rate!!!

  Autor M. B. Dne 23/Nov/2020 :

  Tytuł : Auto blue cheese
  Komentarze : I've had 1 that didn't pop & the other one popped out it in soil and nothing as yet as it's only been 1day in the soil

  Autor W. P. Dne 23/Nov/2020 :

  Tytuł : Blue cheese
  Komentarze : Top

  Autor C. M. Dne 23/Nov/2020 :

  Tytuł : Blue Cheese
  Komentarze : 100%


  You cannot post a review because you have not purchased this product

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.