🥇  NBA Finals - Cup winners 20% offSCORE NOW  🏀

 🥇 NBA Finals - Cup winners 20% offSCORE NOW  🏀

 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic

Blue Cheese Auto

Blueberry x Cheese x Ruderalis

Automatycznie kwitnące nasiona konopi znane pod nazwą Blue Cheese Automatic to udoskonalona w ciągu pięciu lat upraw i najlepszej selekcji krzyżówka odmian Blueberry Automatic oraz Cheese Automatic. W rezultacie otrzymano feminizowane, automatycznie kwitnące nasiona o najwyższej wydajności, najlepszym aromacie i działaniu podobnym do obu tych wspaniałych szczepów macierzystych.
(289) Napisz recenzję
Liczba nasion:
1x
zł37.91
3x
zł95.90
5x
zł144.97
10x
zł267.63
25x
zł535.26
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł95.90

zł95.90 (-0%)

  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (239)
 • Zdjęcia klientów (4)

Blue Cheese Automatic: zoptymalizuj swoją przestrzeń dzięki potomkini Blueberry, Cheese i ruderalis

Blue Cheese Automatic to roślina łatwo przystosowująca się do środowiska, która dzięki genetyce Blueberry, Cheese i ruderalis świetnie rośnie w umiarkowanych, słonecznych warunkach. Biorąc pod uwagę niewielki rozmiar roślin, ta odmiana doskonale nadaje się na balkon, taras lub w inne, dyskretne miejsca. Rozwija fioletowe zabarwienie, jeśli przed zbiorami temperatura w nocy jest wystarczająco niska; jednak wczesna data zbiorów sprawia, że dzieje się to niezwykle rzadko. Jej wydajność wynosi 325–375 g/m² w pomieszczeniu i 60–110 g na roślinę na zewnątrz. Pąki są ciężkie, zwarte i pełne lepkiej żywicy.

Automatycznie kwitnące, feminizowane rośliny uwielbiają światło słoneczne, więc wybierając uprawę w warunkach outdoor, należy sadzić je w okresie od połowy maja do początku czerwca. Dodanie do mieszanki gleby 30% kokosu poprawi napowietrzanie i wpłynie na zwiększenie wzrostu korzeni, co pozwoli roślinie rozwinąć maksymalny potencjał. Podobnie jak inne odmiany automatycznie kwitnące, tę również należy podlewać często małą ilością wody i zapewnić jej mnóstwo dobrego światła. Nasiona Blue Cheese Automatic są przyjazne dla uprawiających, nie mają żadnych specjalnych wymagań i ogólnie ich uprawa nie jest zbyt skomplikowana.

Zbieraj plony już w dziesięć tygodni

Roślina kwitnie w okresie od siedmiu do ośmiu tygodni i powinna być gotowa do zbiorów po około dziesięciu tygodniach, dzięki czemu uprawy outdoorowe mogą być zebrane przed nastaniem nocnych przymrozków. Krótki okres wegetacyjny sprawia, że jest to odmiana ulubiona przez osoby uprawiające ją w chłodniejszych warunkach klimatycznych i nawet krótki okres letni wystarczy na uzyskanie światowej klasy pąków Blue Cheese. Dorosła roślina jest niewielka, ale nich nie zmyli Cię jej niepokaźny rozmiar. Sezon zbiorów ze szczepu Blue Cheese Automatic pozwala cieszyć się ciężkimi, błyszczącymi pąkami bogatymi w THC.

Ponieważ parametry rośliny są jej wielką zaletą, wiele osób kupuje odmianę Blue Cheese Automatic dla jej wyśmienitego aromatu i smaku. Szczep ten stanowi doskonałe połączenie tego, co najlepsze w jego macierzystych odmianach. Pąki są niesamowicie aromatyczne i wyczuwalne w całym pomieszczeniu. Z pewnością zwrócisz uwagę na silny, słodki zapach owocowy z przyjemną nutą skunka przywodzącą na myśl stare, dobre zioło. Smak łączy w sobie jagody i korzenne przyprawy, pozostawiając posmak łagodnego, kremowego sera. Roślina charakteryzuje się wysokim stężeniem THC i niskim CBD, a także wilgotnym, intensywnym i aromatycznym dymem, który nie ma ani krzty suchości. Wysoka zawartość żywicy i THC sprawia, że jest to także jeden z ulubionych szczepów miłośników haszyszu.

Smak, aromat i efekty


Osoby palące Blue Cheese Automatic twierdzą, że odmiana ta zapewnia relaksujący, podnoszący na duchu haj i wszechogarniający spokój. Roślina ta jest często nazywana mózgową lub kosmiczną ze względu na swoje działanie w zakresie kreatywności i funkcji poznawczych. Idealna do wyluzowania się po ciężkim, długim dniu lub zażycia w niewielkiej grupie bliskich przyjaciół. Ta mała ślicznotka naprawdę nie ma żadnych minusów.

Roślina ta zdobyła wiele nagród, a dzięki swojemu bogatemu aromatowi i posmakowi sera oraz niewymagającym warunkom uprawy dostarcza radości plantatorom. Jej piękne, błyszczące pąki należą zdecydowanie do ulubionych wśród koneserów konopi. Blue Cheese Automatic to wdzięczna roślina do uprawy i doskonałe nasiona konopi dla miłośników marihuany.

Blue Cheese Auto data sheet
Rodzaj odmiany: Automatyzowane
THC: 16%
CBD: Niska
Plony Indoor: 325 - 375 gr/m2
Plony Outdoor: 60 - 110 gr/plant
Wysokość Indoor: 40 - 70 cm
Wysokość Outdoor: 60 - 110 cm
Kwitnienie: 6 - 7 Tygodnie
Miesiąc zbiorów: 10-11 tygodni po wykiełkowaniu
Tło Genetyczne: Blueberry x Cheese x Ruderalis
Typ: Sativa 35% Indica 40% Ruderalis 25%
Działanie: Klarowne, Polepszające nastrój
Klimat: Długie lata
Smak: Owocowy, Pieprzny, Serowy, Ziemisty

  Autor E. R. Dne 02/Jun/2023 :

  Tytuł : wow
  Komentarze : Love this strain

  Autor D. J. Dne 02/May/2023 :

  Tytuł : Blue cheese
  Komentarze : Excellent

  Autor B. L. Dne 11/Apr/2023 :

  Tytuł : rootsyman
  Komentarze : une de mes variété préférez chez royal queen avec la Purple Quenn. au top pour mon petit balcon proche de Genève !

  Autor J. J. Dne 23/Mar/2023 :

  Tytuł : Very good
  Komentarze : As good as advertised.

  Autor R. F. Dne 20/Mar/2023 :

  Tytuł : Yep
  Komentarze : Super weed . Très bon goût . Et très bien pour le reste !

  Autor T. H. Dne 20/Mar/2023 :

  Tytuł : Mr
  Komentarze : Très bon goût, j'ai commencé ma première culture par celle ci et j'en suis très satisfait !

  Autor J. C. Dne 16/Mar/2023 :

  Tytuł : power
  Komentarze : Awesome Steady seeds. Grow went Quick. Flowering almost over in no time

  Autor E. R. Dne 02/Mar/2023 :

  Tytuł : Super
  Komentarze : Super variété tous mes amis l'on kiffé je recommande pour des fous rire incontrôlable.

  Autor M. J. Dne 27/Feb/2023 :

  Tytuł : Sturdy, tough little plant.
  Komentarze : Handled my poor newbie-skills very well considering it eas my first grow. The yield was not super large, but the plant itself looks great and will withstand some heavy (unintentional) abuse. Smells of pine/cheese towards the end of flowering. Deep green and pretty. Grows small and slow compared to my Northern Light and Royal Kush.

  Autor A. O. Dne 16/Jan/2023 :

  Tytuł : buona ma non il mio genere
  Komentarze : La germinazione è andata bene (2 semi su 3 nati) le piante sono cresciute forti e ricche di cime. ho usato solo prodotti naturali, radicante, antifunghi ed i prodotti bio-boost. il sapore ricorda un pò il formaggio come dice il suo nome ma preferisco personalmente specie come la northen light.

  Autor J. A. Dne 13/Jan/2023 :

  Tytuł : pepe el aleman
  Komentarze : tolle pflanze

  Autor E. N. Dne 12/Jan/2023 :

  Tytuł : Blue Cheeese Squeezy
  Komentarze : Very nice taste

  Autor R. G. Dne 16/Dec/2022 :

  Tytuł : German Grow
  Komentarze : Versandt super, alle gekeimt, Ergeniss "noch" unbekannt aber wir verhoffen uns viel!

  Autor R. L. Dne 14/Nov/2022 :

  Tytuł : Top 10
  Komentarze : All season grow without any problems at all very good development of seeds! My favourite bank seed continues to be RQS

  Autor J. N. Dne 31/Oct/2022 :

  Tytuł : Super Auto
  Komentarze : First time growing an auto very efficient and good yield, and big bonus a very enjoyable smoke definitely recommend


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.

Kategorie

eKomi silver seal
4.7 z 5
z 24590 recenzji

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.