Royal Queen Seeds Barcelona Shop

Sklep z nasionami konopi w Barcelonie

Royal Queen Seeds rozwija się! Po ogromnym sukcesie naszego sklepu z nasionami w samym sercu Amsterdamu, Royal Queen Seeds otwiera nowy sklep w hiszpańskiej Barcelonie.

Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm oferujących nasiona konopi w Europie Royal Queen Seeds zmierza do zostania liderem na rynku światowym. Dzięki nowemu sklepowi w Barcelonie firma Royal Queen Seeds jest obecna w samym sercu europejskiej kultury konopnej!

Bcn entrance

Nasz sklep w Barcelonie będzie oferował hodowcom nasze pierwszorzędne nasiona konopi od Royal Queen Seeds, jak również różne akcesoria i produkty Royal Queen Seeds.

RQS Barcelona shop in Carrer Pelai 3
Spodziewaj się znaleźć feminizowane, autoflugowe i medyczne nasiona konopi w najwyższej jakości iw bardzo atrakcyjnych cenach.

W ofercie znajdziesz nasiona feminizowane, autokwitnące i konopi medycznej najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Royal Queen Seeds ma jedne z najlepszych nasion na świecie, które w ciągu lat zdobyły wiele nagród, w tym osławione Highlife Cup oraz High Times Cannabis Cup.

Znajdziesz klasyczne odmiany, takie jak:

 

Od Royal Queen Seeds, jak również nasze sławne:

 

Wszystkie nasze nasiona są uprawiane organiczne, ręcznie wybierane i regularnie testowane pod kątem jakości i wskaźnika kiełkowania.

Barcelona RQS Stores

RQS C/ Tallers !B, Barcelona Google Maps Link

Więcej sklepów firmowych RQS

RQS Amsterdam

Lokalizator sklepów

  • Znajdź więcej sklepów firmowych RQS
  • Znajdź naszych pośredników sprzedaży i partnerów

Znajdź sklep RQS

 

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.