Royal Queen Seeds Barcelona Shop

Sklep z nasionami konopi w Barcelonie

Royal Queen Seeds rozwija się! Po ogromnym sukcesie naszego sklepu z nasionami w samym sercu Amsterdamu, Royal Queen Seeds otwiera nowy sklep w hiszpańskiej Barcelonie.

Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm oferujących nasiona konopi w Europie Royal Queen Seeds zmierza do zostania liderem na rynku światowym. Dzięki nowemu sklepowi w Barcelonie firma Royal Queen Seeds jest obecna w samym sercu europejskiej kultury konopnej!

Nasz sklep w Barcelonie będzie oferował hodowcom nasze pierwszorzędne nasiona konopi od Royal Queen Seeds, jak również różne akcesoria i produkty Royal Queen Seeds.

RQS Barcelona shop in Carrer Pelai 3
Spodziewaj się znaleźć feminizowane, autoflugowe i medyczne nasiona konopi w najwyższej jakości iw bardzo atrakcyjnych cenach.

W ofercie znajdziesz nasiona feminizowane, autokwitnące i konopi medycznej najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Royal Queen Seeds ma jedne z najlepszych nasion na świecie, które w ciągu lat zdobyły wiele nagród, w tym osławione Highlife Cup oraz High Times Cannabis Cup.

Znajdziesz klasyczne odmiany, takie jak:

 

Od Royal Queen Seeds, jak również nasze sławne:

 

Wszystkie nasze nasiona są uprawiane organiczne, ręcznie wybierane i regularnie testowane pod kątem jakości i wskaźnika kiełkowania.

Carrer Del Carme: Nowy Firmowy Sklep RQS na Starym Mieście w Barcelonie

RQS Barcelona Shop

Royal Queen Seeds niedawno otworzyło drugi sklep w sercu Barcelony, mający w ofercie nasiona konopi, konopne produkty i wiele więcej.

Po sukcesie naszej pierwszej lokacji w Amsterdamie z dumą ogłaszamy otwarcie nowego sklepu Royal Queen Seeds usytuowanego w sercu Starego Miasta Barcelony.

Najnowszy dodatek do rodziny Royal Queen Seeds będzie oferował nasze sławne nasiona konopi najwyższej jakości, jak również nasze firmowe produkty i akcesoria. Czy szukasz jednej z naszych klasycznych odmian, jak na przykład White Widow, czy czegoś bardziej nietypowego to gwarantujemy, że będziesz mógł to znaleźć w naszej nowej lokalizacji na Carrer del Carme 39 w Barcelonie.

RQS Barcelona shop
Royal Queen Seeds właśnie otworzyło drugi firmowy sklep w sercu Barcelony, oferujący najwyższej jakości nasiona konopi, konopne produkty i dużo więcej!

Oprócz tradycyjnych odmian w naszym nowym sklepie będziesz mógł zaopatrzyć się w niektóre z naszych unikalnych odmian, takich jak Royal Gorilla, Royal Cookies, Stress Killer i dużo więcej.

Poza tym nasz sklep w Barcelonie będzie miejscem kontaktu dla klientów RQS. Od naszego sympatycznego personelu uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości, jak również dowiesz się o wprowadzaniu nowych odmian i innych ekscytujących produktów.

Wszystkie nasiona RQS powstają w sposób organiczny i są regularnie testowane pod kątem zdolności kiełkowania, co oznacza, że otrzymasz towar najwyższej jakości za każdym razem. Wiele z naszych odmian zdobyło prestiżowe nagrody na znanych festiwalach konopnych, takich jak sławne targi High Life i High Times Cannabis Cup. To znaczy, że będziesz miał czym się pochwalić po dodaniu ich do swojego ogrodu.

RQS Barcelona Shop

Barcelona RQS Stores

RQS C/ Pelai 3 Barcelona Google Maps LinkRQS C/ Pelai 3 Barcelona Google 360º Tour
RQS C/del Carme 39 Barcelona Google Maps LinkRQS C/del Carme 39 Barcelona Google 360º Tour


More RQS Brand Stores

RQS Amsterdam

Store Locator

  • Discover more RQS brand stores
  • Find Our Resellers & Partners

Find an RQS store

 

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.