Poradnik uprawy konopi według Royal Queen Seeds

7 Prostych Kroków W Uprawie Konopi

Legalne konopie stają się normą w Stanach Zjednoczonych i w wielu innych krajach na świecie. Hura! Jeszcze nie oficjalnie, ale praktycznie są już legalne w większości Europy, a przynajmniej tolerowane.

A więc podjąłeś decyzję o uprawianiu własnych konopi. Dobra robota! Niedługo staniesz się częścią szybko rosnącej kultury. Fenomen domowej marihuany obejmuje cały świat.

Uprawienia własnych konopi to zabawny y niedrogi sposób na zapewnienie sobie wysokiej jakości pąków. To wytrzymałe rośliny, mogą rosnąć w różnych klimatach, szklarniach albo pod dachem przez cały rok.

Video id: 484519466


Konopia To Twoja Przyjaciółka

Jak to w ogrodnictwie, umiejętność uprawiania konopi przyjdzie z czasem. Łatwo się jej nauczyć, ale potrzeba całego szczęśliwego, upalonego życia żeby osiągnąć mistrzostwo. Nie ma się czego bać. Proces nie jest skomplikowany i możesz na niego przeznaczyć dowolną ilość funduszy.

Swoją przygodę z uprawieniem konopi najlepiej zacząć od podstaw. Podejmowanie przemyślanych decyzji wcześnie pozwoli Ci zmaksymalizować plony później. To 7 prostych kroków da Ci solidne podstawy, aby na nich budować swoją ekspercką wiedzę o uprawie konopi na marihuanę.

How to Grow Weed in 7 Easy Steps

Krok 1: Wybór Nasion Konopi

Cannabis Seeds

Wybór jest powalający. Sativa, indica, ruderalis, całą masa hybryd i wszystkie dostępne jednym kliknięciem. Z własnego doświadczenia wiesz, co najbardziej lubisz. Jakie odmiany najbardziej Ci odpowiadały? Które odmiany najlepiej sprawdzały się jako lekarstwo na Twoje dolegliwości? Najlepiej to od nich zacząć.

Oprócz swoich preferencji weź też pod uwagę warunki, w jakich będziesz uprawiać. Czy Twoja uprawa ma się mieścić w małej szafce, gdzie najbardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni dadzą odmiany autokwitnące albo indica? A może masz duże podwórko, gdzie posadzisz jednego lub więcej potworów od razu do ziemi lub dużych donic?

Krok 2: Konopne Podstawy

Cannabis Fundamentals

Żeby wyrosły jak najlepiej i dały Ci soczyste pąki, Twoje ukochane konopie potrzebują paru podstawowych rzeczy.

☀️ ŚWIATŁO

Do zdrowego rozwoju w fazie wegetatywnej konopie potrzebują ponad dwunastu godzin światła na dwudziestoczterogodzinny cykl. W uprawie indoor kontrolujesz to Ty, przy pomocy timerów. Kiełkowanie outdoor powinno być opóźnione do momentu, kiedy rośliny będą miały zapewnione ponad dwanaście godzin światła i osiem godzin bezpośredniego nasłonecznienia.

🌱 PODŁOŻE

Hodowcy organiczni zawsze wybiorą jakiś rodzaj gleby, nieważne czy uprawiają na zewnątrz lub wewnątrz. Ale gleba to nie jedyny wybór. Neutralny podłoża, które opierają się na dostarczaniu wartości odżywczych to włókna kokosowe, perlit, wermikulit i wełna mineralna. W aeroponice, hydroponice i uprawie metodą DWC (Deep Water Culture) w ogóle nie stosuje się podłoża. Zawieszony system korzeniowy pobiera związki odżywcze bezpośrednio z mieszanki odżywczej.

💨 POWIETRZE

Aby konopie były silne, potrzebują świeżego, ruchomego powietrza. W uprawie outdoor to nie problem, Twoje rośliny będą wystawione na działanie delikatnych zefirków i silnych wiatrów. Indoor Twoje konopie będą potrzebować wentylatora doprowadzającego świeże powietrze, wentylatora odprowadzającego i mieszającego. Twoim roślinom grożą szkodniki, pleśnie i slaby wzrost, jeśli w pomieszczeniu nagromadzą się gazy.

💧 WODA

Jak wszystkie żyjące istoty konopie potrzebują wody aby rosnąć, kwitnąć i wykonywać swoje biologiczne funkcje. Jeśli mieszkasz na obszarze z regularnym opadami deszczu Twoja uprawa outdoor może uzyskać wszystko z natury. Duże konopie są ciągle spragnione. Jeśli masz dużą uprawę to będziesz musiał uzupełniać zapas wody pomiędzy opadami.

Przy uprawie indoor woda to środek, za pomocą którego roślinom dostarczane są wartości odżywcze. Niemodyfikowana woda służy do regularnego płukania systemów hydroponicznych i bezglebowych. Bardzo ważne jest pH Twojej wody. Sprytny hodowca konopi ma dobry miernik pH w swoim zestawie.

🌡️ TEMPERATURA

Konopie to bardzo wytrzymałe rośliny i mogą przetrzymać zimno i gorąc. Ale tak jak ja i Ty mogą się męczyć i nie funkcjonować najlepiej w warunkach ekstremalnych. Konopie mogą zamarznąć albo ugotować się na śmierć. Mogą przestać rosnąć lub wpaść w zastój. Jeśli temperatura będzie zbyt wysoka lub niska przez dłuższy okres czasu mogą przejść w tryb przetrwania. Dwadzieścia siedem stopni w skali Celsjusza to idealna temperatura dla konopi. Łatwo ją osiągnąć w uprawie indoor, przy pomocy wentylatorów, klimatyzatorów, mat grzewczych i chłodzących. Lampy z pewnością będą generować ciepło, które powinno być odprowadzone.

Uprawiając outdoor musisz wybrać odpowiedni moment. Poznaj swój klimat. Spraw sobie aplikację lub diagram z cyklem słońca. Posadź zbyt wcześnie i ryzykujesz, że rośliny zaczną natychmiast kwitnąć, tylko po to, żeby potem wrócić do fazy wegetatywnej. Tego nie chcemy. Twoje kwiaty nie uformują się poprawnie, gdy rozpocznie się kwitnienie. Posadź zbyt późno i będziesz miał małe rośliny z małą ilością kwiatów.

✨ WARTOŚCI ODŻYWCZE

Jak wszystkie żywe stworzenia konopie potrzebują paliwa, by rosnąć. Dobra, sypka mieszanka glebowa bogata w kompost, żywe organizmy, witaminy i minerały może zapewnić Twoim roślinom wystarczającą ilość pożywienia na cały okres życia.

Podlewanie przy pomocy naparów z kompostu lub innych organicznych mieszanek, takich jak melasy czy mączki z piór, polepsza jakość gleby i zdrowie rośliny.

Przy hydroponice i neutralnych podłożach to Ty zapewniasz roślinie wszystkie substancje potrzebne jej do życia, przy pomocy przygotowanych mieszanek odżywczych. Najczęściej są specjalnie zaprojektowane specjalnie do produkcji marihuany. Specjalne koncentraty są tworzone specjalnie do wybranego przez Ciebie sposobu uprawy bezglebowej.

🌫️ WILGOTNOŚĆ

W uprawie outdoor tak naprawdę nie masz żadnej kontroli nad tym czynnikiem i jesteś zdany na łaskę klimatu, ale dzięki zmianom wilgotności i funkcjom biologicznym potrzebnym do ciągłej adaptacji do zmiennego środowiska Twoje rośliny będą wyjątkowo silne!

Kontrolowanie wilgotności w uprawie indoor jest bardzo ważne od nasionka do kwitnienia.Jedną z codziennych funkcji liści jest wchłanianie wilgoci z atmosfery. Prawidłowo zrównoważona wilgotność zapewni środowisko wolne od szkodników i pleśni.

W szafce, namiocie uprawowym lub pokoju. Bezpośrednio w glebie lub w donicach na zewnątrz. Nawet sadzone wraz z roślinami towarzyszącymi Twoje konopie będą musiał mieć zapewnione wszystkie te potrzeby, aby dać Ci wysokiej jakości, przesiąknięte żywicą topy.

Krok 3: Lampy Do Uprawy Indoor

Cannabis Lighting

Wraz z legalizacją doszło do prawdziwej eksplozji wyboru dostępnych lamp i pomieszczeń uprawowych do uprawiania konopi indoor. Głównym czynnikiem, decydującym o wyborze będzie Twój budżet.

W pełni przystosowane do konopi i gotowe do użytku, wyrafinowane szafki do uprawy tworzone przez ludzi z dekadami doświadczenia są dostępne. Jeśli tylko masz wolne tysiące dolarów. Lampy, wentylatory, oddzielne klony, komory do faz wegetatywnej i kwitnienia, timery i filtry węglowe - gotowe do użytku, wystarczy podłączyć.

Wysokociśnieniowe lampy sodowe HPS (High-Pressure Sodium) i metalohalogenkowe MH (Metal Halide) to tradycyjne oświetlenie do upraw. Lampa HPS o mocy 1000W z odbłyśnikami odpowiedni oświetli powierzchnię 1.5m x 1.5m i zapewni świetny wzrost. Podobnie lampa MH 600W zapewni światło dla tej samej powierzchni w fazie kwitnienia, zapewniając Ci kwiaty światowej jakości.

Należy wziąć pod uwagę ciepło generowane przez te lampy. Bez odpowiedniej wentylacji temperatura w Twojej uprawie szybko wzrośnie do poziomu zbyt wysokiego dla zdrowego rozwoju konopi.

Krok 4: Kiełkowanie I Sadzonki Konopi

Cannabis Seedlings

Początek Twojej przygody z uprawieniem konopi to kiełkowanie nasion. Każde zdolne do życia nasionko zawiera wszystkie niezbędne informacje, aby wyrosła wybrana przez Ciebie odmiana. Potrzebują jedynie właściwych warunków i rozpoczną swój cykl życia. Nasiona nie wykiełkują, jeśli nie będą miały zapewnionych trzech konkretnych warunków. Woda, odpowiednia temperatura (ciepło) i dobra lokalizacja.

Uprawianie konopi to organiczny proces bez ścisłych reguł. Nie jest to liniowy proces, ale raczej sztuka, której trzeba się nauczyć. Jest kilka różnych, równie efektywnych metod kiełkowania nasion. Za czasem znajdziesz tą, która najbardziej Ci odpowiada.

1. OD RAZU W PODŁOŻU 

Umieść nasiona bezpośrednio w podłożu, dzięki czemu unikniesz szoku przy przesadzaniu. Często łatwiej jest wykiełkować nasiona w małej doniczce, niż od razu w ogrodzie lub większej donicy.

2. PAPIEROWY RĘCZNIK

Nasiona są umieszczane na wilgotnym papierowym ręczniku na talerzu i umieszczane w ciemnym, wilgotnym miejscu. Często są przykrywane plastikiem lub odwróconym talerzem, aby utrzymać wilgotność. Po kilku dniach do tygodnia Twoje nasiona powinny wykiełkować.

3. MINISZKLARNIE, KLONY I WEŁNA MINERALNA

Łatwe w utrzymaniu, albowiem masz pięćdziesiąt nasion kiełkujących na bardzo małej powierzchni. Po otrzymaniu sadzonek można je przesadzić na miejsce końcowe bez uszkodzenia korzeni.

4. W WODZIE

Nasącz nasiona w wodzie wzbogaconej o enzymy i poczekaj, aż pojawi się korzeń główny, następnie przenieś je do podłoża. Sadzonka szybko się rozwinie i przebije powierzchnię tydzień później.

5. ZESTAWY DO KIEŁKOWANIA

Oferują duża kontrolę nad środowiskiem kiełkowania, wilgotnością i temperatura i mogą przyśpieszyć czas kiełkowania.

Kiedy Twoje rośliny przebiją się na powierzchnię, a liście zarodkowe uwolnią się z łupin i ukażą się pierwsze prawdzie listki zaczyna się proces fotosyntezy. Teraz masz prawdziwą sadzonkę konopi, która niedługo stanie się żywiczną, indoorową miniaturką albo kwitnącym, outdoorowym drzewkiem.

Krok 5: Faza Wegetatywna Konopi

Vegetative Cannabis Growth

W momencie, kiedy zielone liście napotykają światło dochodzi do fotosyntezy. Twoje rośliny zaczynają metabolizować i rozpoczyna się faza wegetatywna.

INDOORS

Lampy są ustawione na cykl 18 godzin światła i 6 godzin ciemności. Nie musi się on zgadzać z cyklem słonecznym, ustaw timery w jak najbardziej odpowiedni sposób dla Ciebie. Używanie lamp w nocy, gdy obowiązują taryfy ulgowe, zaoszczędzi Ci dużo pieniędzy.

Twoje rośliny będą zadowolone z organicznej gleby albo będą karmione odżywkami stworzonymi do fazy wegetatywnej. Dobra wentylacja przy pomocy wentylatorów pomoże utrzymywać temperaturę pod kontrolą i wzmocni Twoje młode roślinki. Specjalne techniki uprawy mogą byś stosowane, takie jak wzbogacanie atmosfery dwutlenkiem węgla. Trening LST i metoda ScrOG mogą być stosowane w celu zwiększenia tempa wzrostu i ilości kwiatów konopi uprawianych indoor.

OUTDOORS

Konopie zaczynają gwałtownie rosnąć, gdy zaczyna być więcej światła na wiosnę i początek lata. Nieograniczona przestrzeń dla systemu korzeniowego i dobre geny mogą pozwolić roślinie na wyrośnięcie na 3 do 4 metrów wysokości podczas fazy wegetatywnej.

Większość współczesnych roślin jest przycinana i łuskana w czasie całej fazy wegetatywnej. Dzięki temu listowie jest równomierne, a pąki wyrastają podobnej wielkości podczas fazy kwitnienia. Konopie będą rosły, dopóki będą mieć więcej niż 12 godzin światła dziennie. Im dalej od równika, tym mniej czasu będzie trwała faza wegetatywna konopi.

❔ Ile Trwa Faza Wegetatywna?

Faza wegetatywna może trwać, ile chcesz. Zależy, czy wolisz dużo małych roślin zajmujących miejsce, jak przy metodzie Sea Of Green, czy kilka większych roślin poddanych przycinaniu (topping) i metody tworzenia systemu rozgałęzień (mainlining), w celu uzyskania dużych kęp kwiatów.

Krok 6: Faza Kwitnienia Zdrowych Konopi

Vegetative Cannabis Growth

Kwitnienie, pąkowanie odnosi się do tej samej fazy rozwoju konopi. Następne kilka miesięcy będzie ekscytujące, gdy zaczynają wytwarzać się zapachy. Powstają także ciekawe układy kwiatowe, charakterystyczne dla odmiany, którą wybrałeś. Faza kwitnienia ma charakterystyczne okresy, które są wspólne dla wszystkich konopi i zaczynają się wraz z końcem fazy wegetatywnej.

W uprawie outdoor kwitnienie zaczyna się, gdy miną letnie upały i zaczyna się jesień. Indoor to Ty kontrolujesz, kiedy zaczyna się kwitnienie poprzez zmianę cyklu światła na dwanaście godzin światła i dwanaście godzin ciemności. {{{{{{W zależności od odmiany konopie zaczynają kwitną w zależności od trzech cech.

W zależności od odmiany konopie reagują na zmiany hormonalne i kontynuują fazę wzrostu lub zaczynają kwitnąć. Najczęściej spotykane są dwie odmiany: APD i autokwitnące:

  1. Odmiany APD (Absolutely Photo Determinate, Całkowicie Zależne od Światła) są zależne od wrażliwego na światło hormonu, aby dalej rosnąć. Hormon ten powstrzymuje kwitnie, gdy jest aktywny. Dezaktywuje się przy niskich poziomach światła i dłuższych nocach. Dwanaście lub więcej godzin ciemności rozpocznie kwitnienie.
  2. W odmianach autokwitnących ten hormon jest zależny od wieku rośliny. Roślina przestaje go wytwarzać w określonym wieku, zależnym od odmiany i zaczyna kwitnienie niezależnie od cyklu światła. Może to być nawet w dwa tygodnie po wykiełkowaniu.

Różne Etapy Kwitnienia

RÓŻNICOWANIE 

Na samym początku fazy kwitnienia dochodzi do zauważalnej zmiany w sposobie rośnięcia. W miejsce symetrycznego wzrostu do góry gałęzie zaczynają zygzakować i wyrastać na mniejszej powierzchni, z mniejszymi odstępami między węzłami. Różnicowanie łątwo zauważyć.

KWITNIENIE 

Rozwój kwiatów zachodzi tak samo u wszystkich gatunków, ale w różnych okresach czasu. Szybka indica będzie wysuszona i w fajce na tygodnie przed długo dojrzewającą sativą.

Niedługo po różnicowaniu zaczną wytwarzać się właściwe kwiaty. Na gałązkach pojawią się kielichy z słupkami żeńskimi. Już wtedy w młodych trichomach w kielichach, słupkach i na powierzchni liści zacznie się wytwarzać pożądana żywica.

Kuleczki słupków zaczną się wyciągać. To zapewnia miejsce świeżym kępkom i liściom służącym pąkom. W przeciwieństwie do liści cukrowych, te nowe liście są grubsze, mniejsze, często bardziej pomarszczone i pokryte trichomami. Z czasem zostaną częściowo zakryte przez rosnące kępy kwiatów.

W ciągu następnych tygodni te kępy będą się mnożyć i wspólnie tworzyć duże topy pokryte trichomami pełnymi żywicy. Pozostawione na trochę dłużej kielichy i trichomy zaczną pęcznieć od żywicy. Niedługo po tym roślina osiąga pełną dorosłość.

Krok 7: Zbiory, Suszenie I Curing Dla Najlepszych Topów

Curing Cannabis

W ciągu ostatnich kilki tygodni nie podaje się odżywek i rośliny są płukane czystą wodą. To gwarantuje czysty smak wolny od posmaku substancji odżywczych i soli.

❔ Kiedy Moje Konopie Są Dojrzałe?

Pokryte gęsto trichomami, słupki zaczną teraz zmniejszać się i zmieniać kolor. Kolor pomarańczowy, fiołkoworóżowy, brązowy lub karmazynowy mogą się pojawić, w zależności od gatunku. Woreczki z żywicą zaczną zmieniać falowo kolor na całej roślinie. Z przejrzystego przejdą w mleczny, potem w bursztynowy. Kępy kwiatów są tak nabrzmiałe, że wyglądają, jakby odwróciły się na drugą stronę.

To wszystko to znak, że czas zebrać rezultaty Twojej ciężkiej pracy.

Dla większej zawartości THC zbiory przeprowadzaj, gdy trichomy są w 20-30% bursztynowe. Dla większej różnorodności kannabinoidów zbieraj, gdy trichomy są bursztynowe w 60-80%. Patrz uważnie, gdyż ta zmiana może zajść w ciągu 24 godzin.

Zbiór roślin marihuany

Nie ma jednego sposobu na zbiory. Tutaj praktyka czyni mistrza. Niektórzy usuwają liście, gdy roślina jest jeszcze w glebie, następnie dalej ją obrobią. Powieszą gałęzie lub pojedyncze pąki na suszarkach. Niektórzy usuwają duże liście cukrowe i dopiero wtedy ścinają i wieszają całą roślinę.

Nie ma żadnego zbioru zasad z wyjątkiem jednej - bądź ostrożny. Musisz być bardzo delikatny wobec wrażliwych trichomów.

Dry Cure Buds

Suszenie I Zaprawianie Cannabis

Osuszyć pąki w ciemnym, chłodnym miejscu o małej wilgotności. Proces ten jest bardzo powolny i powinien trwać co najmniej dwa tygodnie.

Sprawdzaj często, aby uniknąć nadmiernego wysuszenia lub pleśni.

Cienkie wysuszone gałązki łatwo złamać. Większe gałęzie zachowają trochę elastyczności.

Chlorofil rozłożył się i kolor zielony został zastąpiony przez kolor zależny od odmiany. Płowy, brązowy, bladozielony albo nawet mocno niebieski mogą się pojawić, gdy pąki zaczną nabierać swoich prawdziwych kolorów.

Przechowywanie Wysuszonych Pąków

W tym momencie włóż swój skarb nie za ciasno w dobrze zamkniętym, szklanym pojemniku. Otwieraj na chwilę słoik raz dziennie przez pierwsze dwa tygodnie. To pozwala uciec zbędnej wilgotności, która mogłaby doprowadzić do powstawania pleśni. Gdy kwiaty będą suche możesz wentylować raz w tygodniu. Nie chcesz, żeby całe tygodnie poświęconej uwagi zostały zmarnowane przez brak uwagi.

❔ Ile Czasu Trwa Curing Konopi?

Curing, czyli prawidłowe suszenie, możesz przeprowadzać tyle czasu, ile chcesz. Przy właściwym curingu związki psychotropowe tracą molekułę wody i stają się bardziej psychoaktywne. To zajmie co najmniej sześć tygodni, jeśli przeprowadzone zostało idealnych warunkach. Im dłuższy curing, tym bardziej łagodny rezultat. Słoiki trzymaj w ciemnych, chłodnych miejscach. THC rozkłada się w inne kannabinoidy, gdy jest wystawiona na działanie światła.

Jeśli nie jesteś pewien stopnia wysuszenia wypróbuj próbkę, da Ci to punkt odniesienia na przyszłość. Wysuszone konopie wydają się wilgotne w dotyku z powodu żywicy. Szybko nabierzesz wprawy.

Cieszenie się zdrowymi, pięknymi konopiami nie jest trudne. Uwaga i cierpliwość pozwolą Ci na uzyskanie aromatycznych korzyści nawet z najmniejszej powierzchni.

Szczęśliwego uprawiania, przyjaciele!

How to Grow Weed in 7 Easy Steps

Teraz, Gdy Wiesz Już, Jak Łatwo Uprawiać Konopie, Wybierz Odmianę

Wybór odpowiedniej odmiany jest prawdopodobnie najważniejszym momentem przed rozpoczęciem uprawy. Na rynku dostępne są setki znanych odmian i zapewne również setki innych, które nigdy nie zostały zarejestrowane. Wybór odmiany sam w sobie może wydawać się skomplikowanym zadaniem. Z tego powodu opracowaliśmy wiele list topowych odmian, aby przedstawić hodowcom najlepsze odmiany w określonej kategorii.

Nasza lista „10 najlepszych automatycznie kwitnących szczepów marihuany” obejmuje odmiany takie jak Royal Gorilla Automatic, Royal Cookies AutomaticNorthern Light Automatic. Odmiany kwitnące automatycznie są idealne dla początkujących hodowców, a także tych bardziej doświadczonych, którym zależy na szybkich zbiorach. Odmiany te potrzebują około ośmiu tygodni od nasion do zbiorów, osiągają łatwą w utrzymaniu wysokość oraz nie przyciągają zbyt wiele zainteresowania.

Hodowcy, którym zależy na dużych plonach powinni sprawdzić naszą listę „Top 10 feminizowanych odmian konopi 2019 roku”. Ta lista obejmuje odmiany premium, takie jak Power Flower, Amnesia Haze i White Widow. Z pewnością będziesz pod wrażeniem tej genetyki. Na liście znajdziesz zarówno mocne odmiany indica, jak i energetyzujące odmiany sativa. Te odmiany wymagają zmiany harmonogramu światła, aby wejść w fazę kwitnienia, ale zazwyczaj oferują wyższy poziom kannabinoidów oraz większe plony niż odmiany kwitnące automatycznie.

Palenie marihuany nie polega tylko na osiąganiu haju. Różne poziomy aromatycznych terpenów znajdujących się w różnych odmianach zapewniają zupełnie inne wrażenia sensoryczne. Nasza lista „Top 10 najsmaczniejszych odmian konopi” zawiera jedne z najbardziej kuszących odmian konopi, a w tym Fruit Spirit, Fat Banana i Haze Berry. Odmiany te oferują wyśmienite doznania smakowe przy każdym buchu. Możesz je również wykorzystać do przygotowania ekstraktów lub potraw, nadając im wspaniały, aromatyczny smak.

Genetyka Kush jest jedną z najbardziej poszukiwanych i cenionych w świecie konopi. Pochodzi ona z odmian rosnących w górach Hindukuszu i słynie z mocnych efektów relaksujących ciało. Nasi hodowcy wykorzystali tę genetykę do stworzenia wielu potężnych hybryd, takich jak Candy KushBubble Kush i Pineapple Kush. Koniecznie sprawdź naszą listę „10 najlepszych odmian Kush od Royal Queen Seeds”.

6 Najlepszych Odmian Dla Początkujących Hodowców

Green Crack Punch: Szybka Sativa Dla Początkujących

Sativa jest wybredna i wymaga czasu i doświadczenia, żeby mogła zrobić swoje. Za to palacze zachwalają jej energetyczny haj i pyszny smak. Jeśli nie należysz do ostrożnych i zaczynasz od sativy, to Green Crack Punch to świetny wybór.

Krzyżówka Purple Punch x Green Crack wybaczy Ci wszelkie pomyłki i błędy. Nie będzie jej obchodziło, czy ma za mało albo za dużo wody, czy udało Ci się idealnie dodać substancji odżywczych, czy pH jest trochę inne od idealnego i czy zdarzy się kilka pomyłek ze światłem. Zawsze da bardzo przyzwoite zbiory! Już po 55-60 dniach kwitnienia Green Crack Punch nagrodzi Twoje starania nawet 500g/m² pięknych, kolorowych, zbitych pąków całkowicie nasączonych żywicą.

Za to haj po Green Crack Punch nie ma taryfy ulgowej dla początkujących palaczy. Z 20% THC jej moc jest śmiertelnie poważna, zaczyna od szalejącej energii i skupienia Green Cracka, żeby po kilku godzinach przejść w przeciwbólowe, fizyczne upalenie, które jest idealne na odpoczynek. To ostateczne, uspokajające działanie jest zasługą dodatku indici Purple Punch. W smaku dym jest delikatny, jedwabisty z nutami cierpkich owoców cytrusowych, dojrzałych borówek i słodkich winogron.

Green Crack Punch
Green Crack Punch
Green Crack x Purple Punch
450 - 500 gr/m2
90 - 160 cm
8 - 9 tygodni
THC: 18%
Sativa 60% Indica 40%
550 - 600 gr/plant
180 - 220 cm
Późny wrzesień
Euforyczne, Uspokajające

Kup Green Crack Punch

Easy Bud: Od Razu Do Sedna Sprawy

Autokwitnące hybrydy są popularne, ponieważ są szybkie i proste w uprawie. Easy Bud nie jest wyjątkiem. Przechodzi od razu do sedna sprawy szybko rosnąc, osiągając niewielką wysokość i wiele wybaczając hodowcy. Jeśli poszukujesz nasion konopi, które praktycznie gwarantują Ci ładne pąki, nawet jeśli wciąż uczysz się uprawiania, to Easy Bud jest dla Ciebie.

Easy Bud to mądry wybór, jeśli nie masz dużo miejsca. Pod dachem nie przekroczy 60cm wysokości, ale będzie gruba i dorodna. Gałęzie będą wystarczająco mocne, żeby udźwignąć ładunki rzędu 275–325g/m² bez żadnego skomplikowanego podpierania. Jej pochodzenie od białej indici da zielone pąki, które będą lśnić kryształkami żywicy wśród zdrowych, ciemnozielonych liści.

Jeśli nie jesteś doświadczonym użytkownikiem albo potrzebujesz czegoś na poranne palenie do swojej kolekcji, to Easy Bud jest dla Ciebie! THC jest na średnim poziomie 12%, co da haj umożliwiający funkcjonowanie. Działanie jest uspokajające, ale prawdopodobnie nie przybije Cię do kanapy, nawet jeśli nie masz tolerancji. Nawet hardkorowym palaczom przyda się kilka tych kwiatków, na wypadek wizyty kolegów ze słabą głową albo przesadnie paranoicznych.

Easy Bud
Easy Bud
White Indica x Ruderalis
275 - 325 gr/m2
50 - 60 cm
5 - 7 tydzień
THC: 12%
Sativa 15% Indica 55% Ruderalis 30%
30 - 80 gr/plant
60 - 110 cm
9-10 tygodnie po wykiełkowaniu
Relaksujące fizycznie

Kup Easy Bud

Critical: Prosty W Uprawie Zdobywca Pucharów

Super łatwy w uprawie i zdobywca Cannabis Cup? Dokładnie to dostaniesz z tą średniej wielkości rośliną. Choć jest wystarczająco łatwy w uprawie dla początkujących, Critical daje wystarczająco mocne zioło, żeby przyciągnąć uwagę profesjonalnych hodowców. Czy jesteś nowicjuszem, czy wolisz pracować "mądrzej, a nie ciężej", to ta 7-tygodniowa krzyżówka Afghani x Skunk spokojnie może się stać Twoją ulubioną odmianą już po pierwszej próbie.

Uprawniana indoor Critical jest prosta w uprawie, ponieważ nigdy nie przekroczy 140cm wysokości. Jeśli potrzebujesz niższych roślin, zastosuj mało- albo mocno-stresujące sposoby treningu, w zależności od tego, które preferujesz. Rośliny w każdym przypadku szybko dojdą do siebie. Kolor jest głównie zielony z jesiennymi nutami, które pojawią się w ostatnim tygodniu. Nawet początkujący mogą uzyskać do 600g/m² po bardzo szybkim okresie kwitnienia.

Z 60% indici i 40% sativy, Critcal daje całkiem zrównoważony haj, który działa na umysł i ciało dla totalnego zrelaksowania. Jest bardzo wyluzowany, bez zbędnej energii albo niepokoju. Robisz się trochę paranoiczny, kiedy palisz mocne zioło? To nie będzie problemem z Critical em, chociaż ma THC na poziomie 18%. To zioło jest tak spokojne, jak tylko można być. Smak jest klasyczny: słodko-kwaśny z ziemistymi nutami.

Critical

Critical
Afghani x Skunk
550 - 600 gr/m2
80 - 140 cm
7 - 9 tygodnie
THC: 18%
Sativa 40% Indica 60%
600 - 650 gr/plant
180 - 220 cm
Późny wrzesień
Ciężkie, Relaksujące fizycznie, Upalające

Kup Critical

White Widow: Kryształowa Doskonałość

Znana jako matka rodziny "Białych". Z White Widow powstała niezliczona liczba hybryd, ale oryginalna krzyżówka Brazilian Sativa x Indian Indica jest wciąż najlepsza i najprostsza w uprawie. Zdobyła wiele nagród, zachwycała pokolenia hodowców i żaden prawdziwy palacz nie może odmówić jej śnieżnym pąkom ani euforycznemu działaniu. W porównaniu z jakąkolwiek inną odmianą White Widow to prawdziwy hit!

White Widow to klasyczna holenderska odmiana, a nie doszłoby do tego, gdyby nie rozwijała się dobrze w chłodniejszych temperaturach. Lubi dużo światła, żeby dać super duże zbiory, więc najlepiej uprawiać tę hybrydę indoor. Poza tym, White Widow nie jest wybredna. Nie potrzebuje specjalnej uwagi, ani jakiś konkretnych substancji odżywczych. Użyj dobrej gleby albo innego podłoża, nie pozwól roślinom uschnąć, stosuj odżywki stworzone dla konopi, a otrzymasz miał spektakularne zbiory już po 9 tygodniach kwitnienia.

Chociaż White Widow ma tylko 50% genów sativy, to pali się ją jak czystego Haze'a, z całkowicie umysłowym hajem. Najpierw czuć delikatne swędzenie na twarzy, a potem wybucha ogromną euforyczną chmurą radości. To może być odrobinę dziwne, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do palenia zioła takiego rodzaju, więc weź to pod uwagę, jeśli kojarzysz zioło z bardziej fizycznym upaleniem. Smak jest świeży i orzeźwiający, z wyraźnym sosnowym smakiem podkreślonym czystymi nutami cierpkich cytrusów.

White Widow
White Widow
White Widow S1
450 - 500 gr/m2
60 - 100 cm
8 - 10 tygodni
THC: 19%
Sativa 50% Indica 50%
550 - 600 gr/plant
150 - 190 cm
Wczesny październik
Mocne, Upalające

Kup White Widow

Royal Jack Auto: Kontynuuje Dziedzictwo Jacka Herera

Dzięki mniejszej wysokości i szybszemu okresowi kwitnienia, Royal Jack Auto sprowadza pąki klasycznego Jacka Herera w zasięg początkujących hodowców. Ta wersja zachowuje cechy oryginalnej odmiany, z umysłowym hajem na poziomie medycznym i typowym dla Jacka pikantnym aromatem. Połącz go z White Widow, a Twoje pierwsze uprawy będą zawierały holenderski duet nie do pokonania.

Royal Jack Auto to całkowicie autokwitnąca odmiana. To znaczny, że zacznie dawać oznaki kwitnienia w ciągu dwóch tygodni od wykiełkowania, nawet przy całodobowym świetle. Kwiaty są w pełni rozwinięte i gotowe do ścięcia już po 10 tygodniach. Czemu by nie posadzić kilku autokwitnących obok odmian zależnych od cyklu światła? Dzięki temu otrzymasz gotowego do palenia Royal Jack Auto po curingu, dzięki czemu Twoje drugie przycinanie będzie o wiele przyjemniejsze.

Z 16% THC, Royal Jack Auto ma przyzwoitą moc do użytku medycznego albo lekkiej rekreacji. Nadaje się nawet do porannego palenia dla osób z wysoką tolerancją. Haj zaczyna się od wybuchu kreatywności i motywacji, aby potem delikatnie przeistoczyć się w uspokajające działanie w całym ciele, z wyluzowanym zakończeniem. Smak jest niemal identyczny jak świeży, ziołowy posmak Jacka Herera.

Royal Jack Auto

Royal Jack Auto
Jack Herer x Ruderalis
350 - 400 gr/m2
40 - 80 cm
7 - 8 tygodni
THC: 16%
Sativa 40% Indica 30% Ruderalis 30%
70 - 120 gr/plant
60 - 80 cm
11 - 12 weeks after sprouting
Motywujące, Wzmacniające kreatywność

Kup Royal Jack Auto

Special Queen 1: Najwyższa Jakość W Niskiej Cenie

Niewielu początkujących przechodzi przez swoje pierwsze uprawy bez zmarnowania kilku nasion albo zabicia jednej lub kilku roślinek. Special Queen 1 to klasyczna mieszanka Skunka w rozsądnej cenie, z której możesz uzyskać niezłe zbiory aromatycznych kwiatów bez zrujnowania się. Zachowaj droższe nasiona, aż nabierzesz doświadczenia.

Chociaż jest stosunkowo tania, Special Queen 1 nie leni się. Już po 8 tygodniach kwitnienia, czasem po 7, te rośliny będą pokryte od stóp do głów kwiatami z dominacją sativy o ciężkim, utrzymującym się zapachu. Będą rosły dobrze wszędzie, w tym w glebie i w hydroponice, indoor i na zewnątrz, trenowane lub nie. Plony są bardzo przyzwoite, rzędu 550g/m² pod dachem albo 550g/roślinę w uprawie outdoor, co czyni Special Queen 1 atrakcyjnym wyborem tak dla profesjonalnych hodowców, jak również amatorów.

Special Queen 1 poprawia moc oryginalnego Skunka z 18% THC, która daje tej roślinie wytrzymałość. Chociaż jest odrobinę mocniejszy i dłużej trwa, to wciąż klasyczny haj z działaniem umysłowym i polepszającym nastrój. Wystarczy kilka buchów, a Twoje oczy opadną, Twój uśmiech się rozszerzy, a myśli się rozwiną. Special Queen 1 ma słodki, owocowy smak z pikantnymi nutami.

Special Queen 1

Special Queen 1
Power Bud x Skunk
500 - 550 gr/m2
80 - 140 cm
8 - 9 tygodni
THC: 18%
Sativa 50% Indica 50%
500 - 550 gr/plant
200 - 270 cm
Późny wrzesień
Długotrwałe, Mocne, Relaksujące fizycznie

Kup Special Queen 1

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Przewodnik po uprawie – wyszukiwarka treści

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37804 recenzji