DARMOWE NASIONA KONOPI / GRATISOWE PRODUKTY

Nasiona konopi gratis

Jesteśmy tak bardzo pewni jakości nasion, które sprzedajemy w naszym sklepie Royal Queen Seeds, że zdecydowaliśmy się na specjalną akcję promocyjną. Oferujemy wysokiej jakości nasiona za bardzo rozsądną cenę, a niektóre z naszych szczepów konopi wygrały wiele z międzynarodowych konkursów. Tak więc teraz przez ograniczony okres czasu zapewniamy hojną porcję naszych nasion w formie PODARUNKÓW!

Tak, to prawda, otrzymasz nasiona GRATIS do każdego złożonego zamówienia! Na pewno nie chcesz przegapić takiej okazji - po prostu spójrz, jakie szczepy wchodzą do loterii: Amnesia Haze - legendarna trawa zdolna zresetować mózg; White Widow - tajemnicza pramatka „białej rodziny”; Ice - oblepiona kryształkami Indica; Critical - zielona bomba plantatorów; oraz Royal Moby - gigant do uprawy w pomieszczeniach, a także wiele innych.

Wystarczy, że wydasz w naszym sklepie 25 euro, a otrzymasz jedno losowo wybrane nasiono, przy zamówieniu na kwotę 50 euro - dostaniesz trzy nasiona gratis, przy kwocie 75 euro - pięć nasion, a za wydanych 135 euro - aż dziesięć nasion.

Nie możemy powiedzieć, nasiona których szczepów otrzymasz - będą one wybrane losowo. 

Jeżeli masz jakieś pytania związane z naszą ofertą specjalną, prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem wsparcia, a z przyjemnością udzielimy Ci pomocy.

* Royal Queen Seeds Darmowe Nasiona Program jest dostępny tylko dla stałych zakupów. Duże zakupy nasienne są wyraźnie wyłączone z tego systemu i innych promocji ad hoc.

GRATISOWE PRODUKTY

Jeżeli jakakolwiek inna firma sprzedawałaby produkty tej samej jakości, co my, z pewnością stwierdziłaby, że już to samo w sobie jest wystarczającą nagrodą dla każdego kupującego. Oczywiście Royal Queen Seeds uznaje wyższe standardy. Naszym stałym klientom oferujemy coś ekstra. Do zamówionych nasion dodajemy gratis takie prezenty, jak na przykład zapalniczki, bibułki czy plakaty. Są nawet darmowe dodatkowe nasiona, by klient mógł jeszcze więcej skorzystać z tego, co najbardziej kocha. Aby zilustrować, jakie gratisowe produkty wchodzą w skład zamówień w zależności od wysokości kwoty zakupu, przedstawiamy podstawowe kategorie.

FREE SEEDS

€ 25,- 1 Bezpłatny Nasiona
€ 50,- 3 Bezpłatny Nasiona
€ 75,- 5 Bezpłatny Nasiona
€ 135,- 10 Bezpłatny Nasiona
€ 270 20 Bezpłatny Nasiona
€ 405,- 30 Bezpłatny Nasiona
€ 540,- 40 Bezpłatny Nasiona
€ 675,- 50 Bezpłatny Nasiona
You will receive a random package from the Royal Queen Seeds collection

Great Value

Best Offer

 

FREE MERCHANDISE

€ 25,- NA NA NA  
€ 50,- NA NA  
€ 75,- NA  
€ 135,-  
€ 270,-  
€ 405,-  
€ 540,-  
€ 675,-  
  Grinder Stickers Smoking Paper Lighter Posters  

Great Value

Best Offer

 

Nasiona

Free feminized cannabis seeds with your order

Darmowe nasiona to te, które prawdopodobnie przyciągnęły Twoją uwagę. Darmowe nasiona są wybierane na chybił trafił. Jednak nie ma o co się martwić. Nasiona te pochodzą z naszych najlepszych odmian, takich jak Amnesia Haze, Critical, Royal Moby, White Widow czy też innych nagradzanych szczepów. Cała zabawa polega na próbie rozpoznania, który jest który. Niemniej jednak, będzie to wspaniała niespodzianka.

 

Naklejki

Free RQS Grinder with every cannabis seed order

Kolejnym naszym przedmiotem kolekcjonerskim dołączonym do prawie każdej przesyłki są naklejki. Na naklejkach znajduje się logo Royal Queen Seeds oraz fantastyczna ilustracja jednego z licznych szczepów marihuany, jakie sprzedajemy. To małe dzieło sztuki będzie fantastycznie wyglądać na każdej twardej powierzchni.

 

Stickers

Free Cannabis Stickers

Innym wspaniałe kolekcje zawartych w większości z tych pakietów są nasze naklejki. Etykiety te obejmują nasiona logo Royal Queen wraz z chłodnym ilustracją jednej z odmian marihuany, które sprzedajemy. To trochę grafika będzie wyglądać świetnie w każdej twardej powierzchni.

 

Bibułki i filtry (ustniki)

Free smoking papers and rolling papers

Oferowane przez nas bibułki i filtry gwarantują fantastyczne doznania. Są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić równe, niespieszne palenie. Dzięki temu masz czas na delektowanie się i zażywanie zioła. Występują w rozmiarze 4,5 na 10,8 cm i nie wpływają na smak Twojego ulubionego szczepu. Dzięki ustnikowi możesz bez poparzenia ust wykorzystać każdą jedną drobinę delikatnego towaru zwiniętego w skręta.

 

Zapalniczki

Free RQS Lighter

Zapalniczki typu Clipper przez długi czas były kojarzone ze stylem 420 Lifestyle. Są ku temu słuszne powody. Zapalniczka ta ma podłużny kształt, dzięki któremu z łatwością można ją trzymać. Wysuwany uchwyt na krzemień może służyć również jaki ubijak. A ponieważ istnieje możliwość wielokrotnej wymiany krzemienia, zapalniczka ta będzie służyć Ci przez długie lata. Zapalniczka Royal Queen Seeds występuje w eleganckim, czarnym kolorze, posiada logo naszej firmy, numer do biura, adres strony internetowej oraz adres e-mail. Jest to jedna z najbardziej ulubionych zapalniczek wśród palaczy marihuany.

 

Plakaty

Free Cannabis Posters

I jeszcze jedno dzieło sztuki w postaci niesamowitego plakatu przedstawiającego konopie indyjskie. Do wyboru jest pięć różnych wzorów plakatu przedstawiających cztery popularne szczepy marihuany w osobliwych scenach. Możesz upajać się widokiem odmian Northern Light, Fruit Spirit, Amnesia Haze lub Shining Silver Haze w wybranych przez siebie pomieszczeniu.