Darmowe nasiona konopi / gratisowe produktyNasiona konopi gratis

Jako jeden z najszybciej rozwijających się banków nasion konopi w Europie, Royal Queen Seeds oferuje wysokiej jakości nasiona w rozsądnych cenach od wielu lat. Nasze odmiany zdobyły różne nagrody w różnych międzynarodowych konkursach konopi. Jesteśmy tak pewnie jakości naszych nasion, że zdecydowaliśmy się rozpocząć specjalną Promocję DARMOWYCH nasion!

Od teraz, przez określony okres czasu, będziemy hojnie rozdawać nasze najlepsze nasiona konopi ZA DARMO!

Zgadza się, dostaniesz DARMOWE nasiona z *każdym zamówieniem, jakie złożysz. Nie przegap tej fantastycznej okazji i zerknij na niektóre z naszych niezrównanych nasion, które rozdajemy: Amnesia Haze, legendarna odmiana-potwór, resetująca mózg; White Widow, matka wszystkich odmian z rodziny "White"; Indica Crystal Extreme znana też jako ICE, super żywiczna indica; Critical, sławna za sprawą swoich ogromnych plonów; Royal Moby, szybko kwitnący indoorowy gigant oraz wiele więcej!

Za każde zamówienie powyżej 25€ w naszym sklepie internetowym dostaniesz jedno losowe darmowe nasiono. Jeśli wydasz 50€ otrzymasz 3 darmowe nasiona. Jeśli Twoje zamówienie wyniesie 75€ dostaniesz 5 darmowych nasion. Wydaj 135€, aby otrzymać od nas 10 darmowych nasion. Sprawdź tabelę poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

Nasze darmowe nasiono będą wybierane losowo, ale dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał nasiono roślin zależnych od cyklu światła, jeśli kupiłeś głownie feminizowane nasiona zależne od cykle światła albo nasiona autokwitnące, jeśli nabyłeś odmiany autokwitnące.

Jeśli masz jakieś pytania co do naszej specjalnej promocji, nie czekaj i skontaktuj się z naszym zespołem i z chęcią Ci pomożemy.

* Promocja Darmowe Nasiona Royal Queen Seeds jest dostępna tylko przy zwykłych zakupach. Hurtowe zakupy nasion są wyłączone z tej lub każdej innej promocji Royal Queen Seeds.

Darmowe Produkty Konopne Royal Queen Seeds

Niektóre firmy sprzedające nasiona byłyby szczęśliwe, gdyby tylko mogły oferować nasiona tej samej jakości co my, ale oczywiście w Royal Queen Seeds mamy wyższe standardy. Chcemy nagrodzić naszych lojalnych klientów czymś wyjątkowym! Rozdajemy także inne artykuły z oferty Royal Queen Seeds, w tym zapalniczki clipper RQS, bletki RQS, plakaty, wlepki oraz inne fajne produkty RQS! Dodatkowo jest całkiem spora szansa, że nasi lojalni klienci znajdą darmowe nasiona w swoim zamówieniu! Aby się dowiedzieć, jakie darmowe produkty Royal Queen Seeds są dołączane do różnej wartości zamówień sprawdź podstawowe promocje RQS i rodzaje produktów.

DARMOWE NASIONA

€ 25,- 1 Darmowe Nasiono
€ 50,- 3 Darmowe Nasiona
€ 75,- 5 Darmowych Nasion
€ 110,- Darmowych Nasion
€ 135,- 10 Darmowych Nasion
€ 200,- 15 Darmowych Nasion
€ 260,- 20 Darmowych Nasion
€ 325,- 25 Darmowych Nasion
€ 390,- 30 Darmowych Nasion
€ 455,- 35 Darmowych Nasion
€ 520,- 40 Darmowych Nasion
€ 585,- 45 Darmowych Nasion
€ 650,- 50 Darmowych Nasion
€ 715,- 55 Darmowych Nasion
€ 780,- 60 Darmowych Nasion
Otrzymasz losowo wybrane opakowanie z kolekcji Royal Queen Seeds

Great Value

Best Offer

 

FREE MERCHANDISE

€ 25,- NA NA NA  
€ 50,- NA NA  
€ 75,- NA  
€ 110,-  
€ 135,-  
€ 200,-  
€ 260,-  
€ 325,-  
€ 390,-  
€ 455,-  
€ 520,-  
€ 585,-  
€ 650,-  
€ 715,-  
€ 780,-  
  Grinder Stickers Smoking Paper Lighter Posters  

Great Value

Best Offer

 

Nasiona

Free feminized cannabis seeds with your order

Darmowe nasiona to te, które prawdopodobnie przyciągnęły Twoją uwagę. Darmowe nasiona są wybierane na chybił trafił. Jednak nie ma o co się martwić. Nasiona te pochodzą z naszych najlepszych odmian, takich jak Amnesia Haze, Critical, Royal Moby, White Widow czy też innych nagradzanych szczepów. Cała zabawa polega na próbie rozpoznania, który jest który. Niemniej jednak, będzie to wspaniała niespodzianka.

 

Naklejki

Free RQS Grinder with every cannabis seed order

Kolejnym naszym przedmiotem kolekcjonerskim dołączonym do prawie każdej przesyłki są naklejki. Na naklejkach znajduje się logo Royal Queen Seeds oraz fantastyczna ilustracja jednego z licznych szczepów marihuany, jakie sprzedajemy. To małe dzieło sztuki będzie fantastycznie wyglądać na każdej twardej powierzchni.

 

Stickers

Free Cannabis Stickers

Innym wspaniałe kolekcje zawartych w większości z tych pakietów są nasze naklejki. Etykiety te obejmują nasiona logo Royal Queen wraz z chłodnym ilustracją jednej z odmian marihuany, które sprzedajemy. To trochę grafika będzie wyglądać świetnie w każdej twardej powierzchni.

 

Bibułki i filtry (ustniki)

Free smoking papers and rolling papers

Oferowane przez nas bibułki i filtry gwarantują fantastyczne doznania. Są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić równe, niespieszne palenie. Dzięki temu masz czas na delektowanie się i zażywanie zioła. Występują w rozmiarze 4,5 na 10,8 cm i nie wpływają na smak Twojego ulubionego szczepu. Dzięki ustnikowi możesz bez poparzenia ust wykorzystać każdą jedną drobinę delikatnego towaru zwiniętego w skręta.

 

Zapalniczki

Free RQS Lighter

Zapalniczki typu Clipper przez długi czas były kojarzone ze stylem 420 Lifestyle. Są ku temu słuszne powody. Zapalniczka ta ma podłużny kształt, dzięki któremu z łatwością można ją trzymać. Wysuwany uchwyt na krzemień może służyć również jaki ubijak. A ponieważ istnieje możliwość wielokrotnej wymiany krzemienia, zapalniczka ta będzie służyć Ci przez długie lata. Zapalniczka Royal Queen Seeds występuje w eleganckim, czarnym kolorze, posiada logo naszej firmy, numer do biura, adres strony internetowej oraz adres e-mail. Jest to jedna z najbardziej ulubionych zapalniczek wśród palaczy marihuany.

 

Plakaty

Free Cannabis Posters

I jeszcze jedno dzieło sztuki w postaci niesamowitego plakatu przedstawiającego konopie indyjskie. Do wyboru jest pięć różnych wzorów plakatu przedstawiających cztery popularne szczepy marihuany w osobliwych scenach. Możesz upajać się widokiem odmian Northern Light, Fruit Spirit, Amnesia Haze lub Shining Silver Haze w wybranych przez siebie pomieszczeniu.

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.