Nowa wyszukiwarka odmian konopi – znajdź odmianę dla siebie!

  • Młynek do marihuany z recyklingu
  • Młynek do marihuany z recyklingu
  • Młynek do marihuany z recyklingu

Młynek do marihuany z recyklingu

Nasz nowy młynek, dodawany gratis do zamówień, jest zrobiony z drewna pochodzącego z recyklingu i z biodegradowalnego plastiku. Dodatkowo, pachnie jak świeży las! Zachowaj niektóre z otrzymanych gratisów dla siebie, a inne rozdaj swoim przyjaciołom. Jeśli go zgubisz, śpij spokojnie wiedząc, że po prostu podda się on rozkładowi – zniknie w glebie i posłuży jako pokarm dla robaków i grzybów.
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł0.00

zł0.00 (-%)

Kup i otrzymaj 0 pkt.
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Młynek do marihuany z recyklingu: nasz nowy, ekologiczny młynek

Zmiel swoje pąki w bardziej ekologiczny sposób! Nasz nowy, przyjazny środowisku młynek do marihuany z recyklingu jest wykonany z biodegradowalnego polipropylenu i przyciętego drewna. Świetnie rozdrabnia kwiaty cannabis na gruby proszek, a także ma przyjemny zapach lasu!

W ramach przechodzenia na bardziej zrównoważone produkty, zastąpiliśmy nasze stare, darmowe młynki tymi naturalnymi pięknościami. Za każdym razem, gdy kupisz coś w naszym sklepie, w podziękowaniu otrzymasz jeden z nowych młynków. Gdy już będziesz mieć kilka dla siebie, kolejne podaruj swoim przyjaciołom!

Ten drewniany młynek składa się z trzech oddzielnych części: górnej, dolnej i małej sekretnej komory do przechowywania zioła. Młynek jest bardzo lekki, ma tylko 62 mm średnicy i jest wyposażony w magnes, który sprawia, że jego trzy części bezpiecznie do siebie przylegają.

Dzięki zrównoważonym materiałom, z których zbudowany jest ten młynek, jeśli kiedykolwiek się zepsuje lub zostanie zgubiony, nie spędzi setek lat na wysypisku śmieci. Zamiast tego, rozłoży się znacznie szybciej oraz stanie się pożywieniem dla drobnoustrojów.

    Nobody has posted a review yet


    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ