• Sweet ZZ Automatic
 • Sweet ZZ Automatic

Sweet ZZ Automatic

Czy słyszałeś kiedykolwiek o odmianie kwitnącej automatycznie, która posiada aż 18% THC? My też nie, więc postanowiliśmy ją stworzyć!
 4.5/5 (128) Napisać recenzję
Liczba nasion:
1x
€ 9.50
3x
€ 25.00
5x
€ 37.50
10x
€ 70.00
€ 25.00
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

Sweet ZZ Automatic: anomalia kwitnąca automatycznie

Sweet ZZ Automatic to pionierski krok w świecie genetyki konopi kwitnących automatycznie. Większość innych odmian nie ma z nią szans, zarówno pod względem siły działania, smaku, jak i wydajności. Początkujący hodowcy często wybierają odmiany kwitnące automatycznie, ponieważ są one łatwiejsze w uprawie. Bardziej zaawansowani hodowcy natomiast zwykle stawiają na odmiany zależne od cyklu światła, w celu uzyskania większych plonów. Sweet ZZ Automatic łączy w sobie te cechy, będąc w stanie sprostać wymaganiom zarówno początkujących, jak i zaawansowanych hodowców. Jest łatwa w uprawie i produkuje plony, które mogą rywalizować z większością odmian zależnych od cyklu światła.

Nasi utalentowani hodowcy stworzyli ten okaz przy użyciu najwyższej jakości szczepów rodzicielskich. Od samego początku celem było podniesienie standardu genetyki kwitnącej automatycznie. Podstawowymi czynnikami były wydajność oraz efekty, ale za cel stawiano sobie także niesamowity smak. Z tego właśnie powodu nasi hodowcy postanowili wybrać Zkittlez jako pierwszego rodzica. Jej wielokrotnie nagradzane smak i zapach dodały cytrusowe nuty, podczas gdy jej efekty indica przyczyniły się do relaksujących właściwości. Następnie nasi hodowcy musieli znaleźć coś równie smacznego, co wprowadziłoby do mieszanki również genetykę automatycznego kwitnienia. Diesel Auto okazała się być idealną opcją. Ta dama posiada słodki smak oraz szybki cykl wzrostu. Nasi doświadczeni hodowcy starannie połączyli te genetyki, otrzymując znakomity wynik. Ze skrzyżowania powstała Sweet ZZ Automatic, a jej cechy powaliły nas na kolana.

EFEKTY, SMAK I ZAPACH SWEET ZZ AUTOMATIC

Sweet ZZ Automatic odziedziczyła profil genetyczny, w którym dominują geny indica. Przeważnie wywołuje głęboki efekt upalenia, który mocno relaksuje ciało. Opisanie jej efektów jako relaksujących byłoby z pewnością niedopowiedzeniem. Po przetestowaniu próbki jej kwiatów w laboratorium potwierdziliśmy ogromny poziom THC jaki posiada, aż 18%. Tak wysokie stężenie tego kannabinoidu powala ciało swoim głęboko uspokajającym działaniem, które usuwa wszelki niepokój i stres. Sweet ZZ Automatic to doskonała odmiana rekreacyjna, gdy Ty i Twoi kumple chcecie całkowicie zapomnieć o wszystkim. Zamów jedzenie, włącz dobry film i na chwilę oderwij się od rzeczywistości.

Intensywny i długotrwały haj jest potęgowany przez szereg relaksujących terpenów. Cząsteczki te zapewniają pyszne smaki i dramatycznie wpływają na efekty. Najbardziej powszechnym terpenem w tej odmianie jest kariofilen, który posiada ciekawe nuty przypraw i pieprzu. Co ciekawe, cząsteczka ta odgrywa również rolę kannabinoidu. Kariofilen aktywuje receptory CB2 układu endokannabinoidowego, wywołując efekt przeciwzapalny. Ten mechanizm zwiększa ogólny potencjał terapeutyczny Sweet ZZ Auto.

Odmiana zawiera również wysoki poziom humulenu, który ma chmielowy smak i zapach. Kolejnym znanym terpenem w tej odmianie jest limonen, który oferuje nuty cytryny oraz efekty przeciwlękowe.

UPRAWA SWEET ZZ AUTOMATIC

Ta odmiana jest pełna THC i smacznych terpenów — o co więcej można prosić? Przygotuj się na wielki finał. Sweet ZZ Automatic zapewnia imponującą wydajność w krótkim czasie. Gdy jej nasiona wykiełkują, po około 75 dniach, wytworzy ona gęsty baldachim dojrzałych pąków. W tym czasie wzniesie się także na wysokość około jednego metra.

Jeśli planujesz hodować tę odmianę indoor, spodziewaj się maksymalnej wydajności w granicach 400 g/m². Jeśli jednak uprawiać będziesz ją outdoor, możesz oczekiwać solidnych zbiorów o wysokości około 160 g na roślinę.

 • Rodjaz odmiany: Automatyzowane
 • THC: 18%
 • CBD: Niska
 • Plony Indoor: 350 - 400 gr/m2
 • Plony Outdoor: 90 - 175g/plant
 • Wysokość Indoor: 70-120
 • Wysokość Outdoor: 100 - 120 cm
 • Kwitnienie: 6 - 7 Tygodnie
 • Miesiąc zbiorów: 8-9 tygodni od wykiełkowania
 • Tło Genetyczne: Sweet ZZ x Diesel Auto
 • Typ: Sativa 35% Indica 60% Ruderalis 5%
 • Działanie: Ciężko upalony
 • Klimat: Zimno
 • Smak: Cytrus, Słodkie

  By J. B. on 28/May/2020 :
  (5)

  Title : Top
  Comment : Super livraison, super graine, super plantes au top

  By C. G. on 28/May/2020 :
  (5)

  Title : Germination parfaite
  Comment : Toutes mes graines ont germées ! Pour l'instant tout va bien, merci RQS !

  By A. D. on 27/May/2020 :
  (5)

  Title : Zz auto
  Comment : Livraison sans problème, 6 graines, 6 graines germées dont une white Widown en parfaite santé, mise en pot final après 3 jours truc de dingue en extérieur

  By T. A. on 26/May/2020 :
  (5)

  Title : Sweet zzzzzx
  Comment : Very good

  By Q. W. on 26/May/2020 :
  (5)

  Title : nice
  Comment : smell and taste so fine !!! easy grow, nice seeds !!!!

  By F. . on 26/May/2020 :
  (5)

  Title : Zz
  Comment : Ottimo!!!

  By P. C. on 25/May/2020 :
  (5)

  Title : Prima esperienza automatiche
  Comment : Ottimo prodotto, consegna discreta e prima dei tempi previsti, assistenza in iter perfetta.

  By R. R. on 25/May/2020 :
  (5)

  Title : Good quality
  Comment : Top top top

  By C. G. on 25/May/2020 :
  (4)

  Title : Parfait
  Comment : Très satisfait

  By R. P. on 25/May/2020 :
  (5)

  Title : How they deal with problems
  Comment : Perfect customer service, my order didn’t arrive but was registered as delivered. No problem, immediately resent new seeds. Thanks, full marks for customer satisfaction. Also seeds are 100% germination.

  By S. S. on 25/May/2020 :
  (5)

  Title : Sarah
  Comment : Speedy and discreet delivery and all seeds have germinated and are looking good

  By L. D. on 25/May/2020 :
  (5)

  Title : loud budd
  Comment : looking good so far going into week 4 ! 10/10

  By T. H. on 25/May/2020 :
  (5)

  Title : Very good
  Comment : Nice strain, beautiful

  By T. S. on 22/May/2020 :
  (5)

  Title : Parfait
  Comment : Bien emballé, discret, et graines toutes germé

  By M. F. on 22/May/2020 :
  (5)

  Title : Super
  Comment : Super


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.