AMG - Amnesia Mac Ganja

Poleć w kosmos z naddźwiękową prędkością dzięki tej uwielbianej bogini z dominacją sativy. Jest znana ze swojego boskiego poziomu THC i umysłowego haju, który wyzwala umysł z okowów rzeczywistości. Z czterema zdobytymi pucharami i reputacją uderzania palaczy falami euforii, AMG przegania wszystkie negatywne myśli i jednocześnie nie wbija Cię w fotel.
 4.5/5 (29) Napisać recenzję
Liczba nasion:
1x
€ 12.50
3x
€ 30.50
5x
€ 46.50
10x
€ 85.00
€ 30.50 brutto No stock
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (23)
 • Zdjęcia klientów (8)

Amnesia Mac Ganja (AMG) - Poznaj Utytułowany Mac Squad

Niektóre odmiany zdobywają nagrodę czy dwie i mimo, że mają być z czego dumne, to prawdziwi mistrzowie stale utrzymują się na szczycie. Amnesia Mac Ganja to niewiarygodne dzieło samego "Ganja Mana" we własnej osobie, pochodzące od legendarnych odmian Amnesia i Mac Ganja. Może i jest sativą tylko w 80-ciu procentach, ale ta zielona bogini wysyła doładowany haj prosto w najgłębsze zakamarki Twojego umysłu. Jeśli się zastanawiasz, jak jedna roślina może mieć taką dużą moc, to zerknij na jej puchary z 2014, 2015, 2016 i 2017 roku. Tak jak mówiliśmy, prawdziwi mistrzowie zostają na szczycie.

Ostre, ziemne smaki z nutami herbaty ziołowej wywołają nostalgię u koneserów konopi. Nie jest niczym zaskakującym, że osoby niedoświadczone ze starą, dobrą Mary Jane mogą być łatwo przytłoczone dominującą siłą AMG. Bombardowanie falami euforii trwa od pierwszego bucha do ostatniego. To prawie tak, jakby AMG zabierała świadomość z Twojego ciała. Twój umysł staje się całkowicie wolny, podróżuje z naddźwiękową prędkością kosmicznymi autostradami. Wszelkie negatywne uczucia, niepokój czy depresja zostają w tyle.

Jej 22% THC skupia się na umyśle, podczas gdy jej działanie na ciało jest komfortowo relaksujące. Jedynym minusem AMG jest to, że nie nadaje się do użytku rano ani przed pracą. Jej miejsce jest przy Tobie po ciężkim dniu w biurze. To właśnie wtedy weźmie Cię za rękę i poprowadzi do błogiej euforii.

Jej uprawa jest w miarę prosta. Nie grymasi, ani nie jest zbyt skomplikowana, jeśli chodzi o zrównoważenie różnych wartości w Twojej uprawie. Połączenie przyzwoitych zbiorów, w uprawach indoor i outdoor, z jej lekko wydłużonym okresem wzrostu może zniechęcać niektórych hodowców. Ale nie lekceważ czystej siły jej zakazanego owocu. Nie bez powodu Amnesia Mac Ganja jest jedną z najpopularniejszych odmian w holenderskich coffeeshopach. Jej całkowita kontrola nad Twoim umysłem góruje nad wszelkimi potencjalnymi minusami.

 • Rodjaz odmiany: Feminizowane
 • THC: 22%
 • CBD: Low
 • Plony Indoor: 450 - 500 gr/m2
 • Plony Outdoor: 550 - 600 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 80 - 120 cm
 • Wysokość Outdoor: 140 - 200 cm
 • Kwitnienie: 10 - 11 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Październik
 • Tło Genetyczne: Amnesia x Mexican Haze
 • Typ: Sativa 80% Indica 20%
 • Działanie: Kombinacja ciężkiego upalenia i haju
 • Klimat: Mild

  By P. S. on 27/Dec/2019 :
  (1)

  Title : Sehr unzufrieden
  Comment : Ich liebe ja RQS, aber die AMG Samen waren nicht gut. 5/5 nicht gekeimt, waren leider alle unbrauchbar. Schade, bin sehr enttäuscht von der AMG

  By B. C. on 15/Nov/2019 :
  (5)

  Title : Amazing
  Comment : I found it very easy to grow. I only use natural "home-made" nutrients and it came out awesome! Great high! I highly recommend it. AMG Rules!

  By N. C. on 16/Sep/2019 :
  (5)

  Title : Génial
  Comment : Ce produit est vraiment excellent

  By L. T. on 05/Jul/2019 :
  (5)

  Title : Qualität
  Comment : Immer die beste Qualität

  By C. M. on 13/Jun/2019 :
  (5)

  Title : AMG
  Comment : Tip top !!!

  By A. C. on 06/Jun/2019 :
  (4)

  Title : AMG
  Comment : Still in the veg stage with these.. Will say that once they get going these things grow like crazy... Topped them young and currently have 3 real nice bushy plants....

  By F. S. on 20/May/2019 :
  (5)

  Title : AMG a blessing
  Comment : Hat den Cup verdient, ich habe es bei einem Freund der es anbaut geraucht und war direkt überzeugt. Kann man weiterempfehlen wenn man die Möglichkeiten hat es in Kälteren gebieten oder Indoor anzubauen.

  By G. P. on 07/May/2019 :
  (5)

  Title : amg
  Comment : consegna ok seminato ieri vi farò sapere

  By A. F. on 06/May/2019 :
  (5)

  Title : Amg
  Comment : :)

  By P. T. on 03/May/2019 :
  (5)

  Title : Royal queen seeds best strains around
  Comment : Quality service quick discreet delivery. I’m currently in to second week of flower of different strain looking forward to running this strain .

  By G. C. on 30/Apr/2019 :
  (5)

  Title : Amnesia Mac Ganja
  Comment : Commande un peu plus longue à arriver que d’habitude, mais arrive à bon port. Cette génétique a vraiment l’air monstrueuse. Suite à un litige (promo sur zamnesia) le service client, m’a renvoyé les mêmes graines + les graines ayant foirées au dernier run + un paquet de 3 (USA)...donc, déçu des génétiques de mon avant-dernière commande, du prix de celle-ci, mais le service client est exceptionnellement commercial et en permanente recherche de satisfaction auprès de ses fidèles clients et pour cette raison, je vous recommande RQS, je reviendrais pour le run de fin d’année avec cette variété et j’enverrais des photos. Merci l’équipe


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.