• Biscotti
 • Biscotti
 • Biscotti

Biscotti

Gelato 25 x Triangle Kush

Samo jej imię sprawi, że będzie Ci lecieć ślinka. Biscotti ma słodki, orzechowy i lekko pieprzny profil terpenowy, który rozpali kubki smakowe na całym języku. Ale jej zalety na tym się nie kończą. Biscotti zapewnia również energetyzujący i inspirujący haj, który zmotywuje Cię do dążenia do wyznaczonych celów. Czego innego można się spodziewać po potomkini Gelato 25 i South Florida OG?
(7) Napisz recenzję
Liczba nasion:
1x
zł54.29
3x
zł132.46
5x
zł201.95
10x
zł369.16
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł132.46

zł132.46 (-0%)

  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (4)

Biscotti: słodka, orzechowa i podnosząca na duchu

Nie, nie mówimy o toskańskich ciastkach migdałowych, chociaż Biscotti zapewnia słodki i orzechowy smak kojarzony z tym słynnym włoskim przysmakiem. Przygotuj się na duże plony i podnoszący na duchu haj, który przygotuje Cię na nadchodzący dzień.

Biscotti: potomkini Gelato 25 i South Florida OG

Ta słodka uczta pochodzi z dość szczególnego połączenia. Nasz wykwalifikowany zespół hodowców rozpoczął ten projekt od legendarnej genetyki Gelato 25. Ta wyjątkowa odmiana wywodzi się od oryginalnego Gelato, potomkini Sunset Sherbet i Thin Mint Girl Scout Cookies. Następnie dodano do tej genetycznej mieszanki Florida OG (Lemon Thai x Hindu Kush), która oszałamia wysokim poziomem THC. Te odmiany rodzicielskie stworzyły odmianę marihuany o profilu złożonym w 80% z genów indica i w 20% z genów sativa.

Smak i efekty Biscotti

Jej imię mówi wszystko. Ta hybryda, w której dominuje indica, zapewnia doskonałe walory smakowe i aromatyczne. Słodki, orzechowy smak dominuje w tej mieszance, a w tle można wyczuć nuty pieprzu, oleju napędowego i owoców. Wkrótce po tym, jak te kuszące smaki zaczną słabnąć, poczujesz, jak pojawiają się twórcze i podnoszące na duchu efekty. Zawartość THC na poziomie 25% zapewnia, że efekty utrzymują się wystarczająco długo, abyś mógł je dobrze wykorzystać.

Cechy uprawy odmiany Biscotti

Nasza odmiana Biscotti osiąga średnią wysokość i daje bardzo satysfakcjonujące plony. Ma morfologię charakterystyczną dla roślin indica, z krzaczastym baldachimem i szerokimi liśćmi. Rośliny uprawiane w pomieszczeniach osiągają wysokość do 120 cm, ale można je wyszkolić do wysokości 80 cm. Po 8–10 tygodniach kwitnienia przy odpowiednim oświetleniu i optymalnym harmonogramie nawożenia można spodziewać się plonów w wysokości do 550 g/m². Na zewnątrz ta odmiana korzysta z większej przestrzeni i może urosnąć do 180 cm. Przygotuj się na ogromne zbiory, około 550–650 g na roślinę w październiku.

Biscotti data sheet
Rodzaj odmiany: Feminizowane
THC: 25%
CBD: Niska
Tło Genetyczne: Gelato 25 x Triangle Kush
Typ: Sativa 20% Indica 80%
Plony Indoor: 450 - 500 gr/m2
Plony Outdoor: 550 - 600 gr/plant
Wysokość Indoor: 80 - 120 cm
Wysokość Outdoor: 140-180 cm
Kwitnienie: 8 - 10 tygodni
Miesiąc zbiorów: Październik
Klimat: Krótkie lata
Działanie: Celebracyjny i podnoszący na duchu, Wzmacniające kreatywność
Smak: Ciastko, Diesel, Owocowy, Pieprzny

  Autor I. K. Dne 18/Aug/2023 :

  Tytuł : Absolutely Tasty Plant!
  Komentarze : I had her in a DWC system for 7 weeks in vegetation and another 9 weeks flowering. The results are absolutely insane! The buds are ridiculously dense and the it smells as if somebody doused my house in diesel. I am an everyday smoker and yet Biscotti kicks my ass :-D

  Autor K. B. Dne 19/Jun/2023 :

  Tytuł : Og23
  Komentarze : Sehr schnell gekeimt, sieht super aus👍🫶

  Autor M. B. Dne 12/Jun/2023 :

  Tytuł : Biscotti
  Komentarze : Sehr leckeres Produkt, was die aus Samen kommt perfekte Ergebnisse.

  Autor J. L. Dne 18/May/2023 :

  Tytuł : Monsieur
  Komentarze : Germination effectuer avec succès , la plante est sortie de terre en 48h . Je ne met que 4 étoiles sur 5 car sur les 5 plantes que j’avais mise en terre , il y en a une qui est sortie de terre beaucoup plus petite et beaucoup plus fine que les autres plantules . Elle était si fine et si petite qu’après quelques jours / semaines d’observation ça me semblait compliquer de la maintenir en vie . J’insiste sur le fait qu’elle était vraiment minuscule par rapport aux 4 autres qui ont été planté dans les mêmes conditions . Alors voilà je met 4 car ça se voit que c’est une variété robuste et intéressante mais , une de mes graines a donner une plantule minuscule alors je met 4/5


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.

Kategorie

eKomi silver seal
4.7 z 5
z 32576 recenzji

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.