• Gushers
 • Gushers
 • Gushers

Gushers

Gelato #41 x Triangle Kush

Uwielbiasz odmianę Gelato? My też. Gushers to nasza najnowsza hybryda Gelato, wyhodowana z odmian Gelato #41 i Triangle Kush. To połączenie daje dobrze zbalansowaną, mocną hybrydę o intensywnym, ziemistym i owocowym aromacie ciasteczek.
(2) Napisz recenzję
Liczba nasion:
1x
zł52.31
3x
zł126.41
5x
zł191.80
10x
zł348.72
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł126.41

zł126.41 (-0%)

  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

Gushers: nowa hybryda Gelato pełna THC i terpenów

Nie masz dość Gelato? My też nie. Gushers to nasza najnowsza hybryda Gelato, wyhodowana z odmian Gelato #41 i Triangle Kush. To połączenie daje dobrze zbalansowaną, mocną hybrydę o intensywnym, ziemistym i owocowym aromacie ciasteczek.

Przygotuj się na eksplozję owocowego smaku z Gushers – mocnym, ale przyjemnym dodatkiem do naszej kategorii odmian USA Premium. Gelato nigdy nie smakowało tak dobrze ani nie wywoływało lepszych efektów! To dobra odmiana zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hodowców, więc warto ją wypróbować.

Gushers: wyrafinowana potomkini Gelato #41 i Triangle Kush

Palacze i hodowcy nie mają dość Gelato. I my też nie! Do naszej długiej listy genetyki Gelato dołącza Gushers, wyśmienita hybryda z przewagą genów indica, wyhodowana z Gelato #41 i Triangle Kush. Oferując 60% genetyki indica, Gushers to wytrzymała, krzaczasta roślina o wielkim wigorze, dużej ilości THC i dekadenckiej mieszance terpenów. Niezależnie od tego, czy hodujesz ją w namiocie, czy na dworze, Gushers z pewnością zachwyci Cię intensywnym smakiem i aromatem, a także dobrze wyważonymi efektami.

Efekty i smak Gushers

Jak każda dobra hybryda, Gushers zapewnia niesamowite aromaty, smaki i efekty odziedziczone po swoich przodkach. Dobrze zakonserwowane pąki Gushers charakteryzują się pysznym i złożonym aromatem, który łączy odważny zapach ciasteczek z ziemistymi i owocowymi nutami. Ponieważ ta roślina zawiera 24% THC (a czasem więcej) i ma niski poziom CBD, jedno lub dwa zaciągnięcia to wszystko, czego potrzebujesz, aby podniosła Cię na duchu i wprowadziła w relaksujący trans pełen śmiechu.

Charakterystyka uprawy odmiany Gushers

Niewielka dominacja genów indica w odmianie Gushers zapewnia łatwą do opanowania strukturę i stosunkowo szybki czas kwitnienia. Rośliny zazwyczaj osiągają wysokość 70–120 cm w pomieszczeniach i do 150 cm na zewnątrz. Gushers rośnie bardzo energicznie, a jej czas kwitnienia wynosi około 8–10 tygodni. W czasie żniw w pomieszczeniu możesz liczyć na 450–500 g zbitych, oszronionych kwiatów na metr kwadratowy lub 700 g na roślinę na zewnątrz.

Gushers data sheet
Rodzaj odmiany: Feminizowane
THC: 24 %
CBD: Niska
Tło Genetyczne: Gelato 41 x Triangle Kush
Typ: Sativa 40% Indica 60%
Plony Indoor: 450 - 500 gr/m2
Plony Outdoor: 650 - 700 gr/plant
Wysokość Indoor: 70-120
Wysokość Outdoor: 120 - 150 cm
Kwitnienie: 8 - 10 tygodni
Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
Klimat: Krótkie lata
Działanie: Polepszające nastrój, Relaksujące fizycznie, Śmiechowe
Smak: Ciastko, Owocowy, Ziemisty

  Autor M. I. Dne 13/Sep/2023 :

  Tytuł : Love it!
  Komentarze : one of the seeds had a little difficulty germinating but once in popped it started growing. I can't wait to harvest!

  Autor F. #. Dne 13/Sep/2023 :

  Tytuł : Great quality!!
  Komentarze : 10/10 seeds germinated and are currently growing into beautiful plants.


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.

Kategorie

eKomi silver seal
4.7 z 5
z 32335 recenzji

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.