• Gushers
 • Gushers
 • Gushers

Gushers

Gelato #41 x Triangle Kush

Uwielbiasz odmianę Gelato? My też. Odmiana Gushers to nasza najnowsza hybryda Gelato, stworzona przez połączenie Gelato #41 i Triangle Kush, które zaowocowało zbalansowaną, mocną hybrydą o zapachu ciastek i ziemi.
(2)
Napisz recenzję
Liczba nasion:
1x
zł51.53
3x
zł124.52
5x
zł188.93
10x
zł343.50
25x
zł687.01
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł124.52

zł124.52 (-0%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

Nasiona marihuany Gushers: nowa hybryda Gelato naładowana THC i terpenami

Nie masz dość Gelato? My też nie. Gushers to nasza najnowsza hybryda Gelato, wyhodowana z odmian Gelato #41 i Triangle Kush. To połączenie daje dobrze zbalansowaną, mocną hybrydę o intensywnym, ziemistym i owocowym aromacie ciasteczek.

Przygotuj się na eksplozję owocowego smaku z Gushers – mocnym, ale przyjemnym dodatkiem do naszej kategorii odmian USA Premium. Gelato nigdy nie smakowało tak dobrze ani nie wywoływało lepszych efektów! To dobra odmiana zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hodowców, więc warto ją wypróbować.

Nasiona Gushers: potomstwo Gelato #41 i Triangle Kush

Palacze i hodowcy nie mają dość Gelato. I my też nie! Odmiana Gushers dołącza do naszej długiej listy genetyki Gelato. To pyszna hybryda z dominacją genów indica stworzona przez połączenie nasion Gelato #41 i Triangle Kush. Oferując 60% genetyki indica, Gushers to wytrzymała, krzaczasta roślina o wielkim wigorze, dużej ilości THC i dekadenckiej mieszance terpenów. Odmiana Gushers imponuje swoimi amerykańskimi smakami i aromatami oraz zrównoważonymi efektami, bez względu na to, czy uprawiasz ją wewnątrz, czy na zewnątrz.

Efekty i smaki odmiany Gushers

Jak każda dobra hybryda, odmiana Gushers niesie ze sobą niezwykłe zapachy, smaki i efekty swoich przodków. Dobrze zakonserwowane pąki Gushers charakteryzują się pysznym i złożonym aromatem, który łączy odważny zapach ciasteczek z ziemistymi i owocowymi nutami. Ponieważ ta roślina zawiera 24% THC (a czasem więcej) i ma niski poziom CBD, jedno lub dwa zaciągnięcia to wszystko, czego potrzebujesz, aby podniosła Cię na duchu i wprowadziła w relaksujący trans pełen śmiechu.

Cechy uprawy feminizowanych nasion marihuany Gushers

Delikatna dominacja genów indica nadaje odmianie Gushers łatwą do opanowania strukturę oraz stosunkowo szybki czas kwitnienia. Z nasion Gushers zazwyczaj wyrastają rośliny, które osiągają 70–120 cm wewnątrz i 150 cm na zewnątrz. Gushers rośnie bardzo energicznie, a jej czas kwitnienia wynosi około 8–10 tygodni. Kiedy nadejdzie czas zbiorów, nasiona Gushers nagrodzą Cię 450–500 g/m² w pomieszczeniach lub 700 g na roślinę na zewnątrz. Jej kwiaty są ciężkie, zbite i oszronione trichomami.

Gushers data sheet
Rodzaj odmiany: Feminizowane
THC: 24 %
CBD: Niska
Tło Genetyczne: Gelato 41 x Triangle Kush
Typ: Sativa 40% Indica 60%
Plony Indoor: 450 - 500 gr/m2
Plony Outdoor: 650 - 700 gr/plant
Wysokość Indoor: 70-120
Wysokość Outdoor: 120 - 150 cm
Kwitnienie: 8 - 10 tygodni
Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
Klimat: Krótkie lata
Działanie: Polepszające nastrój, Relaksujące fizycznie, Śmiechowe
Smak: Ciastko, Owocowy, Ziemisty

  Autor M. I. Dne 13/Sep/2023 :

  Tytuł : Love it!
  Komentarze : one of the seeds had a little difficulty germinating but once in popped it started growing. I can't wait to harvest!

  Autor F. #. Dne 13/Sep/2023 :

  Tytuł : Great quality!!
  Komentarze : 10/10 seeds germinated and are currently growing into beautiful plants.


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37751 recenzji

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.