• Tangie

Tangie

California Orange x Skunk

Uwielbiasz zioło sativa? W takim razie Tangie powinna znaleźć się na szczycie twojej listy życzeń. Wyhodowane z połączenia California Orange i Skunk, nasiona Tangie produkują duże rośliny o intensywnym, cytrusowym aromacie i podnoszących na duchu efektach. Kupując nasiona Tangie od RQS, możesz spodziewać się góry pąków wypełnionych genami sativa.
Liczba nasion:
1x
zł42.85
3x
zł115.70
5x
zł171.41
10x
zł321.40
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł115.70

zł115.70 (-0%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Opis
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Tangie: niezwykła królowa marihuany sativa

Pełna świeżych nut pomarańczy, mandarynek, klementynek i cytryn, Tangie pod wieloma względami oddaje hołd ukochanej Tangerine Dream z lat 90. Jednak to cudo z genami sativa ma podnoszący na duchu, kreatywny haj i doskonałe cechy wzrostu, które sprawiają, że jest to całkowicie wyjątkowa odmiana, która zasługuje na miejsce w ogrodzie każdego miłośnika marihuany typu sativa.

Nasiona marihuany Tangie: pochodzą od California Orange i Skunk

Zrodzona z California Orange i Skunk, Tangie natychmiast stała się hitem w holenderskich coffee shopach. Ale jej sława na tym się nie skończyła; dziś Tangie jest uwielbiana na całym świecie za jej kwintesencję haju sativa i intensywny, cytrusowy aromat i smak. Dzięki wysiłkom naszych doświadczonych hodowców, uprawa tej potężnej królowej sativa w domu nie może być łatwiejsza niż z naszymi feminizowanymi nasionami Tangie.

Efekty i aromat odmiany Tangie

Jak sama nazwa wskazuje, Tangie zapewnia pąki o wyjątkowo pysznym aromacie i smaku. Już od pierwszych dni kwitnienia, odmiana ta produkuje kuszący zapach, który łączy w sobie świeże skórki pomarańczy, cytryn i pomelo z delikatniejszymi nutami dojrzałego ananasa i cukierkowym wykończeniem. Jej smak jest równie przyjemny, a bogata mieszanka nut owocowych i cukierkowych elektryzuje kubki smakowe. Dzięki ponad 20% THC, Tangie wytwarza silny haj, który natychmiast przenosi umysł w stan pozytywnego nastawienia, kreatywności i beztroskiej błogości – to odmiana idealna do stosowania w ciągu dnia lub do dzielenia się z przyjaciółmi!

Uprawa nasion marihuany Tangie

Tangie to klasyk wszech czasów i nie bez powodu. Jej uprawa zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, jest prawdziwą przyjemnością, choć preferowanym środowiskiem tej wysokiej rośliny sativa są duże ogrody zewnętrzne. Tangie osiąga maksymalną wysokość 190 cm na zewnątrz, a jej długie, ciężkie topy są w stanie zapewnić plony do 700 g kwiatów na roślinę, które będą gotowe do zbiorów w październiku. Wewnątrz Tangie nadal rośnie wysoko, ale dobrze reaguje na techniki treningowe, które pomagają kontrolować jej wyciąganie się, zwykle osiągając maksymalną wysokość 120 cm. Uprawiane w pomieszczeniach lub namiotach, rośliny Tangie mogą być gotowe do zbiorów po 9–10 tygodniach kwitnienia i dostarczyć do 550 g/m². Czego można chcieć więcej? Zamów nasiona marihuany Tangie już dziś i z łatwością wyhoduj pąki sativa z najwyższej półki w domu.

Tangie data sheet
Rodzaj odmiany: Feminizowane
Tło Genetyczne: California Orange x Skunk
THC: 20
CBD: Niska
Typ: Sativa 70% Indica 30%
Kwitnienie: 9 - 10 tygodni
Miesiąc zbiorów: Październik
Wysokość Indoor: 80 - 120 cm
Wysokość Outdoor: 150 - 190 cm
Plony Indoor: 450 - 500 gr/m
Plony Outdoor: 650 - 700 gr/plant
Klimat: Długie lata
Działanie: Polepszające nastrój, Wzmacniające skupienie
Smak: Ananasowy, Cukierkowy, Cytrusowy, Owocowy
    Nobody has posted a review yet


    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.