• Strawberry Cough

Strawberry Cough

Strawberry Fields x Haze

Strawberry Cough uwodzi podnoszącym na duchu hajem i słodkim aromatem truskawek. Spopularyzowana przez Kyle'a Kushmana w latach 2000 podczas jego przeprowadzki z Nowego Jorku do Kalifornii, Strawberry Cough jest obecnie uważana za prawdziwy klasyk. Teraz możesz wyhodować tę pyszną truskawkową królową o genetyce sativa w domu, kupując feminizowane nasiona Strawberry Cough od Royal Queen Seeds.
Liczba nasion:
1x
zł40.71
3x
zł107.13
5x
zł160.70
10x
zł299.97
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł107.13

zł107.13 (-0%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Opis
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Strawberry Cough: ulubiona odmiana Kyle'a Kushmana

Stworzona w Connecticut przez nieznanego hodowcę, odmiana Strawberry Cough została spopularyzowana przez Kyle'a Kushmana, prawdopodobnie jednego z najbardziej lubianych hodowców marihuany na świecie. Kushman otrzymał swoją pierwszą sadzonkę „The Cough” w prezencie za pomoc w ulepszeniu czyjegoś ogrodu. Kiedy przyjrzał się maleńkiej szczepce w swoim domu na Brooklynie, Kyle był od razu oszołomiony wspaniałym aromatem, który z niej emanował. W trakcie przeprowadzki z Nowego Jorku do Kalifornii w 2004 roku, Kyle miał tackę ze szczepkami Strawberry Cough w bagażniku swojego wynajętego Buicka i rozdawał je hodowcom w każdym stanie, przez który przejeżdżał. Reszta to już historia.

Nasiona marihuany Strawberry Cough: Strawberry Fields i Haze, na zawsze

Strawberry Cough wywodzi się od potężnej odmiany Haze i mniej znanej (ale nie mniej imponującej) odmiany Strawberry Fields. Wyhodowana w stanie Nowy Jork, Strawberry Fields była uprawiana wśród plantacji truskawek, aby można było zamaskować jej aromat. Legenda konopna głosi, że w jakiś sposób rośliny marihuany zaczęły przyswajać aromat roślin towarzyszących. Chociaż nie możemy potwierdzić ani zaprzeczyć tym twierdzeniom, zgadzamy się z Kylem Kushmanem, który powiedział: „Z pewnością nie jest to najdziwniejszy pomysł, o jakim słyszeliśmy!”. Łącząc genetykę indica Strawberry Fields z genetyką sativa pochodzącą od Haze, nasza odmiana Strawberry Cough szczyci się odważnym aromatem, 75% genów sativa i podnoszącymi na duchu efektami.

Efekty i aromaty odmiany marihuany Strawberry Cough

Zanim zbierzesz, wysuszysz i zakonserwujesz swoje pąki odmiany Strawberry Cough, rozwiną one pyszny aromat łączący nuty świeżych truskawek, dżemu i słodyczy z ziemistymi nutami oldschoolowej Haze. Dzięki wysokiemu stężeniu mircenu, pinenu i kariofilenu, a także 20% THC, odmiana Strawberry Cough od Royal Queen Seeds wywołuje niemal natychmiastowe, charakterystyczne dla genetyki sativa efekty skupiające się na umyśle – dokładnie takie jakie można uzyskać po inhalacji klasyka, takiego jak Neville's Haze. W ciągu kilku minut powinieneś poczuć wzmocnienie koncentracji, skupienia oraz chęć bycia z innymi ludźmi, co sprawdzi się idealnie do stosowania w ciągu dnia, kreatywnych zajęć i weekendowych sesji z przyjaciółmi.

Uprawa nasion odmiany Strawberry Cough

Posiej nasiona Strawberry Cough, a wkrótce wyhodujesz mocne rośliny z dużą ilością zdrowych liści i silnymi gałęziami bocznymi. Należy pamiętać, że ta odmiana może podwoić swój rozmiar, gdy wejdzie w fazę kwitnienia. W uprawie plenerowej, odmianę Strawberry Cough najlepiej siać na początku sezonu i na dużych przestrzeniach, gdzie można w pełni wykorzystać jej rozmiar. W zależności od stylu uprawy można oczekiwać, że rośliny Strawberry Cough w uprawie indoor osiągną do 150 cm wysokości i zapewnią doskonałe plony do 500 g/m² w ciągu 9–10 tygodni. Tymczasem rośliny uprawiane na zewnątrz są zazwyczaj gotowe do zbiorów na początku października, osiągając 200 cm i z łatwością produkując do 650 g kwiatów każda. Zamów nasiona w RQS i nie przegap swojej szansy na uprawę ulubionej odmiany Kyle'a Kushmana!

Strawberry Cough data sheet
Rodzaj odmiany: Feminizowane
Tło Genetyczne: Strawberry Fields x Haze
Typ: Sativa 75% Indica 25%
THC: 20
CBD: Niska
Kwitnienie: 9 - 10 tygodni
Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
Wysokość Indoor: 100 - 150 cm
Wysokość Outdoor: 160 - 200 cm
Plony Indoor: 450 - 500 gr/m2
Plony Outdoor: 600 - 650 gr/plant
Działanie: Motywujące, Polepszające nastrój, Uspokajające
Smak: Borówkowy, Cukierkowy, Owocowy
Klimat: Długie lata
    Nobody has posted a review yet


    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.