Royal Gorilla, Najsilniejsza Marihuana Wszechczasów

Gorilla Glue Seeds

POCHODZENIE ROYAL GORILLA: ZWYCIĘSTWO NA LOTERII GENETYCZNEJ

Dla uprawy konopii nadeszły ciekawe czasy. Niektóre przypadkowe odkrycia lub wynalazki są po prostu wspaniałe. Większość z nich omija nas bez echa. Ale niektóre, takie jak Coca Cola, ciasteczka czekoladowe, płatki kukurydziane czy frytki, potrafiły zmienić świat. Gorilla Glue to marihuana, która bardzo szybko staje się pierwszym przypadkowym obrazoburcą.

Gorilla Glue #1 to konopie typu sativa o fenotypie charakterystycznym dla rodziny Gorilla Glue, będącym produktem obojnaczego zapylenia wybranych odmian Diesel. Genetyczna krzyżówka doprowadziła do powstania elitarnego, bardzo silengo potomstwa. Uważa się, że Gorilla Glue #4 to najsilniejsze fenotypy, które do tej pory odkryto.

Wszystkie fenotypy Gorilla Glue mają to samo pochodzenie od Chems Sis, Sour Dubb i Chocolate Diesel. Jednakże, niektóre hybrydy są bardziej niezwykłe niż pozostałe. Liczby są istotne, a wyniki badań przeprowadzonych w laboratorium Denver Colorado dały stężenie THC, które osiągnęło 32%, co stanowi nową definicję dla silnej marihuany. Nasza Royal Gorilla to naprawdę pełny ogień!

Jak można się było spodziewać, Gorilla Glue dostała wiele wyróżnień i nagród. Najważniejsze z nich to dwa High Times Cannabis Cups w 2014 roku, zdobycie pierwszego miejsca w Los Angeles i Michigan. Z dnia na dzień, Gorilla Glue stała się najgorętszym towarem na rynku konopii. Obecnie, po raz pierwszy możemy zaoferować nasiona tej rośliny. Hodowcy domowi będą mogli zbierać plony z najsilniejszego narkotyku na naszej planecie.

CHARAKTERYSTYKA UPRAWY: KING KONG WŚRÓD ROŚLIN KONOPNYCH

Royal Gorilla rośnie jak wino i szybko zaczyna piąć się w górę. Zaleca się trening rośliny do opanowania tej wielkiej hybrydy typu indica-sativa. W celu zbioru maksymalnej ilości stosuje się metodę SCROG (zielonego ekranu). Inną techniką uprawy, sprzyjającą osiąganiu świetnych zbiorów z Royal Gorilla, jest metoda treningu LST (low stress training).

Royal Gorilla

Do kwitnienia dochodzi w oszałamiającym tempie; zazwyczaj w okresie krótszym niż 60 dni. Pozornie niekończąca się produkcja żywicy i ziemisty zapach sosny to główne cechy, którymi charakteryzuje się Royal Gorilla. Pąki są niewielkie lub średnie, bardzo zbite i lepkie.

W późnym stadium kwitnienia górne pąki i topy przypominają kule śniegu, z ledwo widocznymi pomarańczowymi włoskami pod spodem. Włoski gromadzą się na tyle gęsto, że przy dotknięciu kryształowe pąki przyklejają się, podobnie jak klej Royal Gorilla. Roślina ma wysoki poziom tolerancji na duże dawki składników odżywczych i rozwija się dobrze zarówno w uprawach ekologicznych jak i hydroponicznych (szklarniowych).

W plantacjach na zewnątrz, Royal Gorilla ma potencjał do dawania wspaniałych zbiorów z wielkimi, lepkimi krzewami ganji, możliwymi do uprawy w klimacie ciepłym i umiarkowanym. Co więcej, dla upraw na zewnątrz dużą korzyścią jest istnienie tej powłoki z włosków, chroniących przed chwastami i nadmierną suchością klimatu. Ta żywotna hybryda jest gotowa do zbioru po 8 tygodniach, co oznacza, że żniwa zazwyczaj odbywają się we wrześniu.

EFEKTY ROYAL GORILLA: NASTĘPNY PRZYSTANEK - KRAINA SNÓW

Royal Gorilla to naprawdę odmiana, która nie ma sobie równych, będąca klasą samą w sobie. Zawartość THC wynosi ponad 25%, a czasami przekracza nawet 30%. To nie jest roślina dla niewtajemniczonych. Podobna do Sour Diesel, o ziemistym smaku, z bardziej subtelnymi słodkimi nutami posmaku, a mózgowy haj objawia się dużą siłą.

Wielką różnicę stanowi to, że upalenie ciała, pochodzące z indica, pojawia się w tym samym momencie. Dla początkujących takie przeżycie może być zbyt przytłaczające, w przeciwieństwie do doświadczonego palacza, którego to wspaniałe, euforyczne doświadczenie wbicia w kanapę powinno w pełni zadowolić.

Buy Royal Gorilla

Bez wątpienia, Gorilla Glue to jedna z najbardziej budzących zainteresowanie odmian pochodzących z USA, która szybko zyskuje popularność wśród amerykańskich koneserów.

Buy Royal Gorilla

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.