10 extra seeds when you spend over €100. Use code 10EXTRA Now

  • Critical Regular
  • Critical Regular

Critical Regular

Regularna Critical to dowód na to, że można mieć wszystko. Zapewniając idealną równowagę mocy, plonów, smaku i wszechstronności, ta odmiana jest idealną „uprawą dochodową”, gdy potrzebujesz zmaksymalizować produktywność. Uprawiana w pomieszczeniach lub na zewnątrz, rozwinie pąki zawierające 18% THC, wywołujące fizycznie relaksujący haj.
Liczba nasion:
10x
zł277.26
25x
zł554.52
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł277.26

zł277.26 (-0%)

Kup i otrzymaj 60 pkt.
  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Opis
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Critical Regular: nie lekceważ tej potężnej odmiany

Jeśli myślisz o dużych zbiorach, potrzebujesz odmiany, która będzie je dostarczać za każdym razem, bez żadnego kompromisu. Regularna Critical to idealny wybór, zapewniający stabilną, produktywną genetykę, która nigdy Cię nie zawiedzie.

Regularna Critical: wspaniała genetyka

Niewiele odmian może zapewnić moc i smak bez uszczerbku dla wydajności. Jednak tworząc Critical mieliśmy jeden cel — produktywność. Odmiana jest krzyżówką genetyki Afghan i Skunk, wychwytując najlepsze cechy każdej z nich — zwłaszcza niski wzrost i błyskawiczny czas kwitnienia. Ponieważ są to regularne nasiona, możesz uprawiać zarówno rośliny męskie, jak i żeńskie — idealnie, jeśli chcesz przeprowadzać własne eksperymenty hodowlane.

Regularna Critical: kompleksowy smak oraz upalający haj

Smak Critical to zrównoważona mieszanka ziemistych, owocowych i sosnowych nut oraz haju, który koi i relaksuje. Spodziewaj się doświadczenia skoncentrowanego na ciele, wywołującego fizyczną ulgę. Regularna Critical oferuje solidny dym, który dobrze nadaje się do jointów, fifek i waporyzatorów. Przy 18% THC, haj utrzymuje się długo i wpływa na umysł i ciało. Ci, którzy chcą palić w dzień wolny lub wieczorami, będą zadowoleni z Critical.

Uprawa regularnej Critical: ciesz się czystą produktywnością

Największymi zaletami regularnej Critical są jej produktywność i niezawodność. Odmiana dobrze radzi sobie w praktycznie każdych warunkach, chociaż cieplejszy klimat wydobywa pełny potencjał rośliny. Krótki czas kwitnienia, wynoszący 7–9 tygodni indoor, zapewnia rezultaty nawet przy napiętym harmonogramie, a ponieważ rośliny pozostają poniżej 140 cm, możesz uprawiać wiele okazów na stosunkowo małej powierzchni. Oczekuj wspaniałych plonów, do 600 g/m² indoor. W uprawie outdoor można uzyskać do 650 g na roślinę z okazów o wysokości 200 cm.

Jeśli zależy Ci na feminizowanych lub automatycznie kwitnących nasionach Critical, przejrzyj sklep RQS w poszukiwaniu wiodących w branży nasion marihuany.

Critical Regular data sheet
Rodzaj odmiany: Regularne
THC: 18%
CBD: Niska
Plony Indoor: 550 - 600 gr/m2
Plony Outdoor: 600 - 650 gr/plant
Wysokość Indoor: 80 - 140 cm
Wysokość Outdoor: 180 - 220 cm
Kwitnienie: 7 - 9 tygodnie
Miesiąc zbiorów: Późny wrzesień
Tło Genetyczne: Afghan S1 x Skunk S1
Typ: Sativa 40% Indica 60%
Działanie: Ciężkie, Relaksujące fizycznie, Upalające
Klimat: Krótkie lata
Smak: Cukierkowy, Owocowy, Skunk, Sosnowy, Ziemisty
    Nobody has posted a review yet


    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ