• Critical Regular
 • Critical Regular

Critical Regular

Regularne nasiona Critical to dowód na to, że możesz mieć wszystko. Zapewniając idealną równowagę mocy, plonów, smaku i wszechstronności, ta odmiana jest idealną „uprawą dochodową”, gdy potrzebujesz zmaksymalizować produktywność. Uprawiana w pomieszczeniach lub na zewnątrz, rozwinie pąki zawierające 18% THC, wywołujące fizycznie relaksujący haj.
(6) Napisz recenzję
Liczba nasion:
10x
zł262.40
25x
zł524.80
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł262.40

zł262.40 (--1%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (5)

Regularne nasiona Critical: nie lekceważ tej potężnej odmiany

Jeśli myślisz o dużych zbiorach, potrzebujesz odmiany, która będzie je dostarczać za każdym razem, bez żadnego kompromisu. Regularne nasiona Critical to świetny wybór, zapewniający stabilną, produktywną genetykę, która nie zawodzi.

Regularne nasiona Critical: odmiany Afghan S1 i Skunk S1 zapewniają budzące szacunek tło genetyczne

Niewiele odmian może zapewnić moc i smak bez uszczerbku dla wydajności. Jednak tworząc Critical mieliśmy jeden cel — produktywność. Jednakże kiedy wyhodowaliśmy nasiona Critical przyświecał nam jeden cel – produktywność. Odmiana ta jest krzyżówką genetyki Afghan i Skunk i odziedziczyła najlepsze cechy każdej z roślin – w szczególności niski wzrost i błyskawiczny czas kwitnienia. Ponieważ są to regularne nasiona, możesz uprawiać zarówno rośliny męskie, jak i żeńskie — idealnie, jeśli chcesz przeprowadzać własne eksperymenty hodowlane.

Regularna odmiana Critical: złożony smak i upalający haj

Uprawa nasion Critical przyniesie ogromną ilość pąków, charakteryzujących się zrównoważoną mieszanką nut ziemi, owoców i sosny oraz hajem, który łagodzi i relaksuje. Spodziewaj się doświadczenia skoncentrowanego na ciele, wywołującego fizyczną ulgę.Regularne nasiona Critical zapewniają dobry materiał do palenia, idealny do jointów, fajek i waporyzatorów. Regularna Critical oferuje solidny dym, który dobrze nadaje się do jointów, fifek i waporyzatorów. Przy 18% THC, haj utrzymuje się długo i wpływa na umysł i ciało. Jeśli lubisz palić w dzień wolny lub na koniec dnia, odmiana Critical spełni twoje oczekiwania.

Uprawa regularnych nasion Critical: ciesz się czystą produktywnością

Największą zaletą regularnych nasion Critical jest produktywność i niezawodność ich genów. Odmiana dobrze radzi sobie w praktycznie każdych warunkach, chociaż cieplejszy klimat wydobywa pełny potencjał rośliny. Krótki czas kwitnienia, wynoszący 7–9 tygodni indoor, zapewnia rezultaty nawet przy napiętym harmonogramie, a ponieważ rośliny pozostają poniżej 140 cm, możesz uprawiać wiele okazów na stosunkowo małej powierzchni. Oczekuj wspaniałych plonów, do 600 g/m² indoor. W uprawie outdoor można uzyskać do 650 g na roślinę z okazów o wysokości 200 cm.

Jeśli szukasz feminizowanych lub automatycznie kwitnących wersji regularnych nasion Critical, przejrzyj sklep RQS, a znajdziesz wiodące w branży nasiona konopi.

Critical Regular data sheet
Rodzaj odmiany: Regularne
THC: 18%
CBD: Niska
Plony Indoor: 550 - 600 gr/m2
Plony Outdoor: 600 - 650 gr/plant
Wysokość Indoor: 80 - 140 cm
Wysokość Outdoor: 180 - 220 cm
Kwitnienie: 7 - 9 tygodnie
Miesiąc zbiorów: Późny wrzesień
Tło Genetyczne: Afghan x Skunk
Typ: Sativa 40% Indica 60%
Działanie: Ciężkie, Relaksujące fizycznie, Upalające
Klimat: Krótkie lata
Smak: Cukierkowy, Owocowy, Skunk, Sosnowy, Ziemisty

  Autor A. N. Dne 24/Nov/2023 :

  Tytuł : Lätt odla
  Komentarze : Står i fönstret med vanliga 🌺

  Autor I. M. Dne 11/Jan/2023 :

  Tytuł : Thank you RQS
  Komentarze : I bought a 10pack of these as i had tried out the feminized critical and was very satisfied. They are very hardy being feminized and as a regular they are going to be even thougher. with the free seeds i got (3 special kush 1 and 1 triple G automatic) im very well set for some strainhunting myself! Tripple G has the amazing terpenes and strong high of Gorilla glue and green gelato while critical and special kush 1 have the productivity and growth. I will be growing Gelato trees soon!

  Autor J. M. Dne 11/Jan/2023 :

  Tytuł : Jo
  Komentarze : Reçue rapidement plus qu'à tester

  Autor C. S. Dne 15/Nov/2022 :

  Tytuł : Mr.green
  Komentarze : souche parfaite pour produire ces propre variété , robuste stable et sans problème critical et la meilleur pour moi très bonne garantie/réussite .

  Autor J. K. Dne 21/Jul/2022 :

  Tytuł : Happy camper
  Komentarze : Received quickly with no problems,looks good so far.


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37823 recenzji

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.