• Skunk XL Regular
 • Skunk XL Regular

Skunk XL Regular

Nasza wyjątkowa, regularna odmiana Skunk produkuje zarówno rośliny męskie, jak i żeńskie. Rośliny żeńskie zapewniają obfitość dużych kwiatów, które oferują upalającą, podnoszącą na duchu przejażdżkę. Regularna Skunk to również solidna roślina-matka, która zapewnia trwałe klony. Natomiast rośliny męskie wytwarzają duże ilości pyłku, idealnego do hodowli nowych odmian wzbogaconych genetyką Skunk.
(2)
Napisz recenzję
Liczba nasion:
10x
zł255.32
25x
zł510.64
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł255.32

zł255.32 (--1%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (1)

Skunk XL Regular: idealna do hodowli i klonowania

Regularna Skunk oferuje 50% szans na pojawienie się rośliny męskiej lub żeńskiej. To sprawia, że ta odmiana jest doskonałym wyborem dla hodowców, którzy chcą wykorzystać genetykę Skunk do tworzenia nowych odmian. Ta silna odmiana zapewnia duże plony, wysokiej jakości sadzonki i dobrze zbalansowany haj.

Skunk XL Regular: jej korzenie sięgają odmian Skunk 1 i Afghan

Stworzyliśmy regularną Skunk krzyżując wpływową odmianę Skunk #1 z głęboko upalającą Afghan. W rezultacie uzyskaliśmy doskonale zbalansowany profil genetyczny składający się w 50% z genów sativa i w 50% z genów indica. Osiągnięcie tej równowagi wymagało wysiłku, ale jakość efektu końcowego naprawdę mówi sama za siebie.

Uprawa regularnej Skunk: klasyczna obfitość

Regularna Skunk sprawdza się wyjątkowo dobrze zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Chociaż dobrze znosi zimno, rozwija się najlepiej w łagodnym klimacie. Rośliny żeńskie tworzą gęste baldachimy pięknych kwiatów o odcieniach fioletu, błękitu i ciemnej zieleni.

W uprawie indoor regularna Skunk osiąga 60–100 cm wysokości. Nawet przy tak skromnym wzroście produkuje do 600–650 g/m². Rośliny outdoor osiągają do 200 cm i oferują do 675 g na roślinę. Te ogromne plony są gotowe po okresie kwitnienia trwającym 8–9 tygodni.

Aromat, smak i działanie regularnej Skunk: niezaprzeczalnie skunkowa

Odmiana Skunk znana jest z ostrego, wyraźnego aromatu łączącego ziemiste, słodkie i pikantne nuty. Jej bogaty dym bombarduje nos i kubki smakowe przy każdym wdechu.

Ten ponadczasowy tytan wywołuje haj, który uderza w ciało i stymuluje umysł. Chociaż zawartość THC na poziomie 17% może wydawać się niewielka, ogromne ilości głęboko odprężających terpenów, takich jak mircen, działają synergistycznie z THC, upalając ciało i poprawiając nastrój.

Możesz doświadczyć doskonałej genetyki Skunk w kilku innych formach, w tym pod postacią naszych feminizowanychautomatycznie kwitnących odmian.

Skunk XL Regular data sheet
Rodzaj odmiany: Regularne
THC: 17%
CBD: Medium
Plony Indoor: 600 - 650 gr/m2
Plony Outdoor: 625 - 675 gr/plant
Wysokość Indoor: 60 - 100 cm
Wysokość Outdoor: 160 - 200 cm
Kwitnienie: 8 - 9 tygodni
Miesiąc zbiorów: Październik
Tło Genetyczne: Skunk 1 x Afghan
Typ: Sativa 50% Indica 50%
Działanie: Klarowne, Upalające, Zrównoważony
Klimat: Krótkie lata
Smak: Cukierkowy, Owocowy, Skunk, Sosnowy, Ziemisty

  Autor T. V. Dne 04/Jan/2022 :

  Tytuł : Mrs
  Komentarze : Hat gut geschmeckt. Gute Qualli. Baba Kush


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37804 recenzji

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.