Nowa wyszukiwarka odmian konopi – znajdź odmianę dla siebie!

  • Zestaw „Resistant”

Zestaw „Resistant”

Pack content:

Northern Light
Shining Silver Haze
Critical
Czy podczas spaceru po ogrodzie napotykasz mszyce? Czy Twoim kwiatom doskwiera mączniak prawdziwy z powodu wilgotności? Z jakimikolwiek problemami środowiskowymi byś się nie mierzył, te trzy odmiany z zestawu „Resistant” zwiększą Twoje szanse na sukces w uprawach indoor i outdoor.
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł271.95 No stock

zł271.95 (--1%)

zamiast zł322.04

Kup i otrzymaj 57 pkt.
  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Zestaw „Resistant”: wytrzymałe odmiany do oblężonych ogrodów

Podczas uprawy konopi można napotkać kilka wyzwań, w tym szkodniki i choroby. Trudno całkowicie ich uniknąć, ale wybór odpowiednich genotypów pomoże Twoim roślinom zachować zdrowie i odporność. Te trzy odmiany w zestawie „Resistant” mogą z łatwością sprostać wielu zagrożeniom.

Northern Light, Shining Silver Haze i Critical – koszmar każdego szkodnika

Nie wszystkie odmiany konopi dobrze sobie radzą w walce ze szkodnikami, chorobami lub niekorzystną pogodą. Te wyzwania często zmniejszają plony albo nawet całkowicie je niszczą. Na szczęście nasi hodowcy stworzyli trio odmian genetycznie zaprogramowanych do opierania się tym trudnościom. Zapewnij sobie przewagę z zestawem „Resistant”:

• Northern Light: większość hodowców wybiera tę odmianę ze względu na jej mocny haj i świetną wydajność. Ta legendarna roślina ma również wytrzymałe geny, co pomaga jej śmiało opierać się inwazjom szkodników i złym warunkom pogodowym.

• Shining Silver Haze: niektórzy z nas mierzą się z trudnymi warunkami pogodowymi. Susze, przymrozki, mszyce i nadmierna wilgotność w czasie fazy kwitnienia mogą wpłynąć na rezultat końcowy. Shining Silver Haze stawia im czoło, po części dzięki obfitej produkcji trichomów.

• Critical: ta odmiana wykorzystuje aromatyczny i złożony profil terpenów, aby odstraszyć głodnych roślinożerców i szkodliwe owady. Jeśli wciąż walczysz z plagami, to Critical zaoferuje Ci szansę na sukces. Pomóż jej i posadź w pobliżu rośliny towarzyszące.

    Nobody has posted a review yet


    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.