• Zestaw „Resistant”
 • Northern Light
 • Shining Silver Haze
 • Critical

Zestaw „Resistant”

Czy podczas spaceru po ogrodzie napotykasz mszyce? Czy Twoim kwiatom doskwiera mączniak prawdziwy z powodu wilgotności? Z jakimikolwiek problemami środowiskowymi byś się nie mierzył, te trzy odmiany z zestawu „Resistant” zwiększą Twoje szanse na sukces w uprawach indoor i outdoor.
(3)
Napisz recenzję
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł255.84

zł255.84 (-0%)

zamiast zł287.82

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

Zestaw „Resistant”: wytrzymałe odmiany do oblężonych ogrodów

Podczas uprawy konopi można napotkać kilka wyzwań, w tym szkodniki i choroby. Trudno całkowicie ich uniknąć, ale wybór odpowiednich genotypów pomoże Twoim roślinom zachować zdrowie i odporność. Te trzy odmiany w zestawie „Resistant” mogą z łatwością sprostać wielu zagrożeniom.

Northern Light, Shining Silver Haze i Critical – koszmar każdego szkodnika

Nie wszystkie odmiany konopi dobrze sobie radzą w walce ze szkodnikami, chorobami lub niekorzystną pogodą. Te wyzwania często zmniejszają plony albo nawet całkowicie je niszczą. Na szczęście nasi hodowcy stworzyli trio odmian genetycznie zaprogramowanych do opierania się tym trudnościom. Zapewnij sobie przewagę z zestawem „Resistant”:

• Northern Light: większość hodowców wybiera tę odmianę ze względu na jej mocny haj i świetną wydajność. Ta legendarna roślina ma również wytrzymałe geny, co pomaga jej śmiało opierać się inwazjom szkodników i złym warunkom pogodowym.

• Shining Silver Haze: niektórzy z nas mierzą się z trudnymi warunkami pogodowymi. Susze, przymrozki, mszyce i nadmierna wilgotność w czasie fazy kwitnienia mogą wpłynąć na rezultat końcowy. Shining Silver Haze stawia im czoło, po części dzięki obfitej produkcji trichomów.

• Critical: ta odmiana wykorzystuje aromatyczny i złożony profil terpenów, aby odstraszyć głodnych roślinożerców i szkodliwe owady. Jeśli wciąż walczysz z plagami, to Critical zaoferuje Ci szansę na sukces. Pomóż jej i posadź w pobliżu rośliny towarzyszące.


  Autor S. K. Dne 25/Apr/2024 :

  Tytuł : Resistenz-Mix
  Komentarze : Keimen gut, 2 bis 3 Tage. Sind leider nicht so robust wie beschrieben, Trauermücken machen den Pflänzchen ganz schön zuschaffen. Alle Samen sind aufgegangen

  Autor F. R. Dne 09/Jan/2023 :

  Tytuł : RESISTANT
  Komentarze : Very good


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37806 recenzji

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.