RQS Flower Power rosną raport

Przedstawiamy wam pierwszy artykuł z nowej serii z oficjalnym fotografem Royal Queen Seeds, Kike L. W najbliższych numerach zaprezentujemy wam, na szczegółowych zdjęciach, nowe odmiany.

Aby wykonać ten test, zorganizowaliśmy obszar, jak najbardziej przypominający wyglądem skromnej wielkości uprawę domową, chcąc osiągnąć rezultat, który mógłby osiągnąć każdy niedoświadczony hodowca, kupując wszystko, co niezbędne do standardowej uprawy nasion feminizowanych. 

Rośliny rosły pod lampami Philips Son T Pia, z reflektorem Adjust-A-Wing type. Reflektor ten może otwierać lub zamykać skrzydła, dostosowując się do rozwoju rośliny i potrzeb uprawy. Wentylacja została uzyskana dzięki rurowemu wyciągowi i wentylatorowi wlotowemu, wyposażonemu w odpowiednie filtry. Użyliśmy również wentylatora do rozprowadzania powietrza w pomieszczeniu. 

Power Flower Power Flower Power Flower
 

Rośliny kiełkowały w wacie i po wykiełkowaniu, rosły przez kilka dni na nasłonecznionym balkonie. Jeśli podczas kiełkowania i w pierwszej fazie wzrostu, roślina znajduje się w naturalnym oświetleniu, należy sprawdzić czy dostaje odpowiedniej jakości światło. Jeśli tak nie jest, rośliny będą rosły w stronę światła, słabe i nierozwinięte. Nie należy też przesadzać ze słońcem, żeby nie spalił małych roślinek.

Wybór podłoża i nawozów padł na Atami, holenderską firmę o uznanej renomie. Seria produktów ekologicznych Atami jest idealna dla hodowców poszukujących gwarancji smaku i zapachu. W tym przypadku, chcieliśmy uzyskać naprawdę dobrze wyglądające rośliny, odpowiednie do zdjęć, dlatego wybraliśmy Bloombastic. Dla tych, którzy nie wiedzą, Bloombastic Box jest zestawem składającym się z Bloombastic, z litra Terra Leaves i z litra Terra Max oraz z małego opakowania stymulatora korzeni, Root-C i z małego opakowania Atazyme, mieszanki enzymatycznej Atami. Biorąc pod uwagę, że rośliny muszą być intensywnie odżywiane, potrzebnych będzie do tego mnóstwo enzymów, dlatego też dokupiliśmy jeszcze jedną butelkę. Reszta produktów dostarczona została w wystarczającej ilości, co znaczy, że zestaw Bloombastic Box jest naprawdę dobrze pomyślany. Podłoże przybrało formę mieszanki Bio Grow Mix, znów z firmy Atami. Ta lekka mieszanka zawiera odrobinę substancji odżywczych, ale jej główną zaletą jest wspaniały drenaż, który pozwala na podlewanie do woli.

Rośliny zostały przeniesione do ich docelowych donic jednocześnie zostały przeniesione z outdoor do indoor. W pierwszym tygodniu podaliśmy tylko stymulator korzeni Root-C. Następnie spędziły kolejne dwa tygodnie rosnąc pod lampami, z 18 godzinami światła i 6 ciemności. W tym czasie odżywiane były nawozem do wzrostu, Terra Leaves. Kiedy zmieniliśmy naświetlenie, na 12 godzin światła i 12 godzin ciemności, zmieniliśmy nawóz na wspomagający kwitnienie Terra Max. Kwitnienie rozpoczęło się w czwartym tygodniu i wtedy też zaczęliśmy podawać Bloombastic. Ten dodatek jest super mieszanką na czas kwitnienia, przeznaczoną do odżywiania kwiatów i polepszania smaku. Podczas całego okresu podawaliśmy hojnie enzymy. Przez ostanie dwa tygodnie, podlewaliśmy tylko wodą.

Rośliny nie były przycinane na górze, bo chcieliśmy zachować jak najbardziej naturalny kształt. W okolicach drugiego tygodnia kwitnienia, niższe gałęzie zostały ucięte, aby wzmocnić kwiaty i skierować całą energie na wyższe gałęzie.

Całe kwitnienie przebiegło zgodnie z oczekiwaniami. Wpływ Sativy był bardzo widoczny w strukturze, średnio/wysokiej, w rozłożeniu gałęzi, ale jednocześnie bez nadmiernego wzrostu, który mógłby przysporzyć problemów. Szybko zaczęły tworzyć pierwsze szczyty o imponującej wielkości. Cały okres kwitnienia trwał dziewięć tygodni. Mogły być ucięte wcześniej, ale chcieliśmy, żeby osiągnęły pełną piękność. W niektórych feminizowanych odmianach, musisz bardzo uważać, gdyż zbyt długa uprawa może nadać roślinie cechy obupłciowości.

Manicure był bardzo prosty, bo roślina prawie nie wypuszcza liści w swoim ogromnym szczycie. Po pierwszym manicurze, wykonanym na żywo, wykonaliśmy ostatnia sesję fotograficzną. Rośliny były następnie trzymane przez 24 godziny w ciemności i następnie dokonaliśmy zbiorów. Rośliny zostały zawieszona w miejscu uprawy, a ich oczyszczenie zajęło około trzech tygodni. Następnie przenieśliśmy je do końcowego pojemnika.

W momencie degustacji, Flower Power zaprezentował wyjątkową mieszankę niuansów z lekkim wpływem anyżu i cytrusów. Bez wątpliwości, świeży smak, który nie męczy i pozwala na ciągłe palenie. Efekt jest czystym wpływem Sativy z mózgowym i energetycznym odcieniem. Roślina ta jest jedną z tych, które można palić od samego początku, i która z pewnością nie spowoduje doła czy bólu głowy. Jest to odmiana Royal Queen Seeds, która zyska popularność wśród tych, którzy szukają szybkiej w uprawie Sativy z dobrymi zbiorami.

Power Flower

Pochodząca od legendarnej, południowoafrykańskiej Power Plant, która jak burze weszła do amsterdamskich coffeeshopów, Power Flower od RQS to odmiana z dominacją sativy, będąca jednocześnie hołdem dla swojego klasycznego prekursora.

Kup Power Flower

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.