Nowa wyszukiwarka odmian konopi – znajdź odmianę dla siebie!

 • Bio Flowering Booster
 • Bio Flowering Booster

Bio Flowering Booster

Zbliża się czas zbiorów, a Twoje kwiaty nie wyglądają najlepiej? Oczekujesz masywnych kwiatów, ale często uzyskujesz małe, bezsmakowe bryłki? Pakiet Bio Flowering Booster RQS rozwiąże wszystkie te problemy, a nawet więcej! Wykorzystaj witaminy, makroelementy i pierwiastki śladowe zawarte w tej formule, aby uzyskać większe, smaczniejsze i bardziej lepkie kwiaty.
(2) Napisz recenzję
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł69.40

zł69.40 (-0%)

Kup i otrzymaj 15 pkt.
  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (1)

Bio Flowering Booster: większe, smaczniejsze i bardziej żywiczne pąki

Pakiet Bio Flowering Booster wyniesie Twoje pąki na wyższy poziom. Przygotuj się na więcej żywicy, wyższe plony i doskonały smak. Ten całkowicie wegański produkt zawiera trzy produkty stymulujące w płynnej formie (3 × 75 ml).

Thicker Flowers

Rośliny konopi rozwijają inny apetyt na etapie kwitnienia, a Thicker Flowers doskonale zaspokaja ten głód. To w 100% wegańskie źródło fosforu i potasu, które napędza kwitnienie i produkcję kannabinoidów. Fosfor poprawia zdrowie systemu korzeniowego i tworzenie kwiatów, a potas zapewnia kwiatom odporność na choroby i poprawia ich rozmiar.

Stosuj po przejściu na cykl świetlny 12/12 indoor lub zaraz po rozpoczęciu kwitnienia na zewnątrz. Stosuj ostrożnie, jeśli używasz tego produktu razem z Bat Guano i Easy Bloom – podawanie roślinom wszystkich trzech może prowadzić do problemów z toksycznością. Podawaj codziennie z wodą, zaczynając od 0,1 ml na litr wody. Zwiększaj o 0,1 ml na tydzień. Zmniejsz do 0,5 ml w siódmym tygodniu i kontynuuj zmniejszanie o 0.1ml aż do łukania roślin.

Bigger Flowers

Bigger Flowers zawiera szereg enzymów, witamin i stymulatorów wzrostu, które są niezbędne do optymalnego tworzenia pąków. Kwasy fulwowy i humusowy dostarczają pierwiastków śladowych, które napędzają produkcję kwiatów i znacznie poprawiają plony.

Ta formuła jest kompatybilna ze wszystkimi innymi produktami RQS. Stosuj przez cały cykl wzrostu. W fazie wegetatywnej stosuj 0,5 ml na litr codziennie lub 1 ml co drugi dzień aż do drugiego tygodnia kwitnienia. Następnie aplikuj 0,8 ml w trzecim tygodniu i 1 ml do końca fazy kwitnienia, aż do momentu płukania roślin.

Sweeter Flowers

Sweeter Flowers wykorzystuje mieszankę aminokwasów i potasu, aby wywołać gwałtowny wzrost biosyntezy terpenów. Mówiąc prościej, stosowanie go skutkuje doskonałym smakiem i zapachem!

To produkt kompatybilny ze wszystkimi nawozami RQS. Należy stosować go tylko w ciągu ostatnich czterech tygodni kwitnienia, przed płukaniem roślin. Zastosuj 0,4 ml na litr wody w piątym tygodniu kwitnienia podczas podlewania, 0,7 ml w szóstym tygodniu, 0,8 ml w siódmym tygodniu i 1 ml w ósmym tygodniu.

Przechowuj wszystkie trzy stymulanty w chłodnym i ciemnym miejscu, w temperaturze powyżej 10°C. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Wstrząśnij przed użyciem.


  Autor P. N. Dne 28/Apr/2022 :

  Tytuł : Pascal Niro
  Komentarze : excellant produit le résultat est formidable


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ