Royal Queen Seeds w Barcelonie!

Royal Queen Seeds otworzyło dwa nowe sklepy w Barcelonie, znajdujące się na Carrer Pelai oraz El Raval, na słynnej starówce. Przeczytajcie więcej na temat lokalizacji sklepów i posłuchajcie wywiadu video z Borją, który jest menadżerem jednego z naszych sklepów. Udanej uprawy!

JAKIE PRODUKTY MOŻNA KUPIĆ W SKLEPACH RQS?

Podobnie jak w innych sklepach RQS, nasze dwie nowe placówki w Barcelonie posiadają w swojej ofercie szeroki zakres najlepiej sprzedających się towarów. Dotyczy to oczywiście pełnej gamy nasion konopnych, jak również innych produktów, w tym oleju CBD, osprzętu do uprawy (np. specjalnych tabletek odżywczych) oraz wielu akcesoriów dodatkowych – bongów, waporyzatorów, bibułek i innych.
Poza tym, nasza miła obsługa udzieli wam wszelkich porad na temat skutecznej uprawy roślin czy metod, dzięki którym osiągnąć można duże zbiory wysokiej jakości konopi.

W JAKI SPOSÓB WYBRAĆ ODPOWIEDNIĄ ODMIANĘ?

Nasza załoga udzieli wszelkiej pomocy przy wyborze najlepszej odmiany dla każdego hodowcy. Niezależnie od tego, czy macie już duże doświadczenie w uprawie czy też będzie to dopiero wasz pierwszy krok na tej ścieżce, będziemy w stanie doradzić wybór odpowiedniej odmiany, która przyniesie pożądany rezultat przy wykorzystaniu waszych obecnych umiejętności w hodowli.
Nasi pracownicy, poprzez uzyskanie odpowiedzi na proste pytania typu jak, gdzie i kiedy planujecie hodowlę oraz z jakiego sprzętu będziecie korzystali i jakie są wasze cele, będą mogli udzielić wam wyczerpujących informacji na temat produktów najlepiej dopasowanych do waszych potrzeb.

Royal Queen Seeds shop Barcelona Carme

KTÓRE Z KONOPI DOSTĘPNYCH W SKLEPIE NAJLEPIEJ SIĘ SPRZEDAJĄ?

Obecnie w naszych sklepach w Barcelonie bardzo dużą popularnością cieszy się odmiana Royal Cookies. To unikalna hybryda, do uprawy wewnętrznej i zewnętrznej. A co najważniejsze, ta odmiana zapewni wam naprawdę aromatyczne i silne pąki konopi.
Royal Gorilla to nowa odmiana, która już uzyskała wielu zwolenników. Jest równie silna, a jej zbiory są obfite zarówno w hodowli wewnętrznej jak i na zewnątrz.
Niemniej lubiane są nasze szczepy sativa, a zwłaszcza odmiany klasyczne typu Amnesia Haze czy Lemon Shining Silver Haze, znane ze swojej mocy i efektów uskrzydlających.
Poza tym, dobrze rozchodzą się nasze gatunki samo kwitnące, będące dobrym wyborem dla hodowców na każdym etapie zaawansowania i doświadczenia. Najpopularniejsze z tych odmian to obecnie Northern Lights Auto i Bubble Kush Auto.

JAKA JEST NAJLEPSZA ODMIANA RQS JEŻELI CHODZI O SMAK I EFEKTY?

To pytanie jest oczywiście bardzo subiektywne i wszystko zależy od indywidualnych upodobań użytkownika. Można jednak powiedzieć, że niektóre odmiany mają szczególnie wyjątkowy smak i efekty. Należą do nich Royal Cookies, dająca miłego haja i przyjemny zapach i aromat, a ze starszych odmian słodkawe doznania gwarantuje Blue Mystic.

GDZIE MOGĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT SKLEPÓW RQS?

Dobrym źródłem informacji na temat naszych produktów są nasze strony internetowe oraz profile w mediach społecznościowych, gdzie można również dowiedzieć się więcej o naszych nowościach, zmianach odnośnie RQS czy znaleźć bardziej szczegółowe informacje na temat konkretnych sklepów. Albo po prostu przespacerujcie się Pelai w pobliżu Rambla i Universitat do naszego sklepu i na pewno będziemy mogli pomóc.

Royal Queen Seeds shop Barcelona Pelai

JAK LOKALIZACJA NA EL RAVAL WPŁYWA NA NASZĄ KLIENTELĘ?

El Raval uważa się za jedną z najstarszych dzielnic w Barcelonie. Codzienne ten rejon odwiedzają tysiące turystów, dlatego do naszego sklepu zaglądają ludzie z całego świata, a także okoliczni mieszkańcy, poszukujący nasion czy innego sprzętu dla swoich potrzeb.

DLACZEGO ŚRODOWISKO PALACZY KONOPI W BARCELONIE JEST TAKIE WYJĄTKOWE?

Popularność środowiska palaczy konopi w Barcelonie bardzo szybko rośnie i przykuwa uwagę ze względu na obecność w mieście wielu klubów konopnych i firm zajmujących się sprzedażą nasion. W przeciwieństwie do innych rynków europejskich (np. Amsterdamu) Barcelona nie została jeszcze tak bardzo opanowana przez turystów. Biorąc jednak pod uwagę tempo wzrostu, wierzymy, że Barcelona stanie się wkrótce jednym z głównych graczy w środowisku palaczy konopi w Europie i na świecie.

WPADNIJCIE POWIEDZIEĆ CZEŚĆ!

Nasze nowe sklepy w Barcelonie znajdują się na Carrer de Pelai 3 oraz Carrer del Carmen 39. Nasz zespół zawsze chętnie wam pomoże, dlatego zajrzyjcie do nas, żeby się przywitać!