Royal Queen Seeds w Barcelonie!

Royal Queen Seeds otworzyło dwa nowe sklepy w Barcelonie, znajdujące się na Carrer Pelai oraz El Raval, na słynnej starówce. Przeczytajcie więcej na temat lokalizacji sklepów i posłuchajcie wywiadu video z Borją, który jest menadżerem jednego z naszych sklepów. Udanej uprawy!

Video id: 271089558

JAKIE PRODUKTY MOŻNA KUPIĆ W SKLEPACH RQS?

Podobnie jak w innych sklepach RQS, nasze dwie nowe placówki w Barcelonie posiadają w swojej ofercie szeroki zakres najlepiej sprzedających się towarów. Dotyczy to oczywiście pełnej gamy nasion konopnych, jak również innych produktów, w tym oleju CBD, osprzętu do uprawy (np. specjalnych tabletek odżywczych) oraz wielu akcesoriów dodatkowych – bongów, waporyzatorów, bibułek i innych.
Poza tym, nasza miła obsługa udzieli wam wszelkich porad na temat skutecznej uprawy roślin czy metod, dzięki którym osiągnąć można duże zbiory wysokiej jakości konopi.

W JAKI SPOSÓB WYBRAĆ ODPOWIEDNIĄ ODMIANĘ?

Nasza załoga udzieli wszelkiej pomocy przy wyborze najlepszej odmiany dla każdego hodowcy. Niezależnie od tego, czy macie już duże doświadczenie w uprawie czy też będzie to dopiero wasz pierwszy krok na tej ścieżce, będziemy w stanie doradzić wybór odpowiedniej odmiany, która przyniesie pożądany rezultat przy wykorzystaniu waszych obecnych umiejętności w hodowli.
Nasi pracownicy, poprzez uzyskanie odpowiedzi na proste pytania typu jak, gdzie i kiedy planujecie hodowlę oraz z jakiego sprzętu będziecie korzystali i jakie są wasze cele, będą mogli udzielić wam wyczerpujących informacji na temat produktów najlepiej dopasowanych do waszych potrzeb.

Royal Queen Seeds w Barcelonie!

KTÓRE Z KONOPI DOSTĘPNYCH W SKLEPIE NAJLEPIEJ SIĘ SPRZEDAJĄ?

Obecnie w naszych sklepach w Barcelonie bardzo dużą popularnością cieszy się odmiana Royal Cookies. To unikalna hybryda, do uprawy wewnętrznej i zewnętrznej. A co najważniejsze, ta odmiana zapewni wam naprawdę aromatyczne i silne pąki konopi.
Royal Gorilla to nowa odmiana, która już uzyskała wielu zwolenników. Jest równie silna, a jej zbiory są obfite zarówno w hodowli wewnętrznej jak i na zewnątrz.
Niemniej lubiane są nasze szczepy sativa, a zwłaszcza odmiany klasyczne typu Amnesia Haze czy Lemon Shining Silver Haze, znane ze swojej mocy i efektów uskrzydlających.
Poza tym, dobrze rozchodzą się nasze gatunki samo kwitnące, będące dobrym wyborem dla hodowców na każdym etapie zaawansowania i doświadczenia. Najpopularniejsze z tych odmian to obecnie Northern Lights Auto i Bubble Kush Auto.

JAKA JEST NAJLEPSZA ODMIANA RQS JEŻELI CHODZI O SMAK I EFEKTY?

To pytanie jest oczywiście bardzo subiektywne i wszystko zależy od indywidualnych upodobań użytkownika. Można jednak powiedzieć, że niektóre odmiany mają szczególnie wyjątkowy smak i efekty. Należą do nich Royal Cookies, dająca miłego haja i przyjemny zapach i aromat, a ze starszych odmian słodkawe doznania gwarantuje Blue Mystic.

GDZIE MOGĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT SKLEPÓW RQS?

Dobrym źródłem informacji na temat naszych produktów są nasze strony internetowe oraz profile w mediach społecznościowych, gdzie można również dowiedzieć się więcej o naszych nowościach, zmianach odnośnie RQS czy znaleźć bardziej szczegółowe informacje na temat konkretnych sklepów. Albo po prostu przespacerujcie się Pelai w pobliżu Rambla i Universitat do naszego sklepu i na pewno będziemy mogli pomóc.

Royal Queen Seeds w Barcelonie!

JAK LOKALIZACJA NA EL RAVAL WPŁYWA NA NASZĄ KLIENTELĘ?

El Raval uważa się za jedną z najstarszych dzielnic w Barcelonie. Codzienne ten rejon odwiedzają tysiące turystów, dlatego do naszego sklepu zaglądają ludzie z całego świata, a także okoliczni mieszkańcy, poszukujący nasion czy innego sprzętu dla swoich potrzeb.

DLACZEGO ŚRODOWISKO PALACZY KONOPI W BARCELONIE JEST TAKIE WYJĄTKOWE?

Popularność środowiska palaczy konopi w Barcelonie bardzo szybko rośnie i przykuwa uwagę ze względu na obecność w mieście wielu klubów konopnych i firm zajmujących się sprzedażą nasion. W przeciwieństwie do innych rynków europejskich (np. Amsterdamu) Barcelona nie została jeszcze tak bardzo opanowana przez turystów. Biorąc jednak pod uwagę tempo wzrostu, wierzymy, że Barcelona stanie się wkrótce jednym z głównych graczy w środowisku palaczy konopi w Europie i na świecie.

WPADNIJCIE POWIEDZIEĆ CZEŚĆ!

Nasze nowe sklepy w Barcelonie znajdują się na Carrer de Pelai 3 oraz Carrer del Carmen 39. Nasz zespół zawsze chętnie wam pomoże, dlatego zajrzyjcie do nas, żeby się przywitać!

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.