Czym są Bitcoiny?

Podczas gdy większość świata wciąż zabawia się fizycznymi pieniędzmi, to w sieci pojawiła się nowa waluta nazwana Bitcoin, która stała się popularną alternatywą dla innych walut. Płatność Bitcoinami jest prosta. Jest również bardzo bezpieczna. Płacenie Bitcoinami pozwala ludziom na przeprowadzanie naprawdę prywatnych transakcji w sieci. Zapomnij o płaceniu przez pośrednika. Do płatności Bitcoinowej nie potrzeba nawet banku. Poza byciem rodzajem internetowej waluty, Bitcoiny nie są podatne na standardowe praktyki banków manipulacji walutą. Specjalistyczne procedury kodowania są wykorzystywane do zapewnienia stabilności Bitcoinów oraz zapobieżeniu manipulacjom. Teraz każdy może korzystać z tej zdecentralizowanej waluty. Wszystko, czego potrzeba na początek to komputer albo inne urządzenie z dostępem do Internetu.

Czemu korzystać z Bitcoinów zamiast z innych, konwencjonalnych metod płatności?

* Unikatowa metoda kodowania, nazywana block chain, wykorzystywana przy transakcjach Bitcoinowych praktycznie uniemożliwia osobom trzecim zhakowanie oraz śledzenie Twoich transakcji. To dobry sposób na ukrycie Twoich interesów przed wścibskimi oczami, a nawet agencjami rządowymi.

* To nie tylko bezpieczniejszy sposób na wysyłanie pieniędzy przez Internet, ale tez oszczędza pieniądze nabywcy, ponieważ nie zmusza Cię do ponoszenia opłat na rzecz osób trzecich, jak to ma miejsce w przypadku innych płatności online.

Aby dowiedzieć się więcej o transakcjach Bitcoinowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym filmem:Jak dokonać płatności Bitcoinami na Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds pozwala teraz klientom na nabywanie produktów przy użyciu transakcji Bitcoinowych. Najpierw musisz zdobyć portfel Bitcoinowy. Następnie będziesz potrzebować trochę Bitcoinowej waluty w Twoim portfelu. Nie martw się, to proste. Kiedy już będziesz miał portfel i trochę waluty, będziesz gotowy do kupowania produktów przy użyciu Bitcoinów.

Czym jest portfel Bitcoinowy?

Portfel Bitcoinowy to tak, jakbyś miał konto online do otrzymywania, wysyłania oraz wymieniania Bitcoinów. Kiedy ktoś kupuje Bitcoiny, te są umieszczane w jego portfelu Bitcoinowym. Kiedy kupujesz coś przy użyciu Bitcoinów, Bitcoiny są zabierane z portfela w celu zakończenia transakcji kupna. Aby uprościć Ci cały proces, opiszemy jak możesz założyć konto Coinbase, aby zacząć. Konto Coinbase to rodzaj portfela Bitcoinowego. Coinbase jest używane przez ludzi na całym świecie, aby transakcje Bitcoinowe przechodziły bezproblemowo w handlu międzynarodowym.

Zakładanie portfela Bitcoinowego

1: Założenie portfela na Twoje Bitcoiny jest proste. Najpierw przejdź na https://electrum.org/#download. To strona ściągania Electrum — prostego, bezpiecznego i łatwego w użyciu portfela Bitcoinowego.

2: Z tym programem będziesz w stanie założyć swój portfel.

3: W czasie procesu ustawiania portfela, otrzymasz tzw. generation seed. To unikatowe hasło, które pozwoli Ci na odzyskanie portfela, gdybyś kiedykolwiek go zgubił lub Twój komputer się popsuł. Zapisz generation seed na kartce i ukryj w bezpiecznym miejscu. Nigdy się nim z nikim nie dziel! To tak samo, jakbyś dał komuś dostęp do Twojej karty kredytowej lub banku!

Wysyłanie płatności Bitcoinowej do Royal Queen Seeds

Jeśli już masz portfel Bitcoinowy, będziesz w stanie wysyłać płatności za Twoje zamówienie Bitcoinami. Pamiętaj, że będziesz potrzebować Bitcoinów w swoim portfelu, aby dokonać płatności. Jeśli ich nie masz, może znaleźć dane kilku sprzedawców Bitcoinów na dole strony.

1: Przy kupowaniu nasion od Royal Queen Seeds, wybierz Bitcoin jako metodę płatności.

Web%20Check%20out_1

2: Po wybraniu zostaniesz przekierowany na stronę z unikatową informacją o zamówieniu, potrzebną do zakończenia Twojej płatności.

Potrzebne informacje to:

A. Adres Bitcoinowy Royal Queen Seeds
B. Całkowita kwota płatności.
C. Numer zamówienia


Buy Marijuana Seeds with Bitcoins

3: Otwórz swój portfel Bitcoinowy.

4: ważne: upewnij się, że Twoja waluta jest ustawiona na BTC, a nie mBTC. Można to zmienić wchodząc w Narzędzia > Ustawienia > Wygląd: Podstawowe Jednostki: BTC.

5: Kliknij zakładkę „Wyślij”. Powinieneś zobaczyć to:

6: Skopiuj adres Bitcoinowy Royal Queen Seeds do pola „Do”. Uwaga: adres pokazany na powyższym obrazku jest tylko przykładowy. Nie używaj go!

7: Skopiuj numer zamówienia do pola „Opis/wiadomość”.

8: Skopiuj kwotę do zapłaty do pola „Kwota”.

9: Kliknij „Wyślij”, aby wysłać nam swoją płatność!

Kiedy ją otrzymamy, przetworzymy Twoje zamówienie oraz wyślemy Ci je najszybciej, jak tylko się da.

Jak kupować Bitcoiny

Następujący link zawiera listę innych sprzedawców Bitcoinów, aby ułatwić Ci proces:

www.bitonic.nl - holenderski sprzedawca Bitcoinów
www.localBitcoins.com - międzynarodowa giełda Bitcoinów
www.bitbargain.co.uk - brytyjska giełda Bitcoinów
www.clevercoin.net - holenderska giełda Bitcoinów
www.Bitcoinnordic.com - skandynawski sprzedawca Bitcoinów

Z pewnością jest wiele innych stron, które możesz odwiedzić w celu zakupienia Bitcoinów. Jak widzisz, to bezpieczny i stosunkowo prosty sposób na przeprowadzanie transakcji finansowych. Im częściej będziesz to robił, tym prostsze to się stanie.

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.