Spend over €80 and receive 5 extra seeds. Use code 98THC Now.

 • Marula Fruit Regular
 • Marula Fruit Regular

Marula Fruit Regular

Marula Fruit to terapeutyczna odmiana indica. Poświęć trochę czasu każdego dnia i zainwestuj w swoje dobre samopoczucie. Zapal jej kwiaty, pomedytuj, a później sam sobie podziękuj.
(9) Napisz recenzję
Liczba nasion:
10x
zł336.30
25x
zł672.60
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł336.30

zł336.30 (-0%)

  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (6)

Marula Fruit Regular: zrelaksuj się dzięki tej krzyżówce Mendocino i Mozambica

Marula Fruit to upalająca odmiana indica o afrykańskim pochodzeniu. Aby uhonorować jej dziedzictwo, nazwaliśmy ją na cześć drzew Marula, które pochodzą z tego samego kontynentu. Te duże i wytrzymałe drzewa wytwarzają owoce, które upijają lokalne słonie. Mimo że nasza odmiana zapewnia nieco inne efekty, obydwa gatunki roślin posiadają szerokie baldachimy oraz psychoaktywne właściwości. Aby stworzyć Marula Fruit, wykorzystaliśmy unikalną, dziko rosnącą odmianę znalezioną w Mozambiku, w południowo-wschodniej Afryce. Ten wspaniały okaz połączyliśmy z mocną odmianą indica pochodzącą z Mendocino County w Kalifornii.

Połączenie tych dwóch odmian z przeciwnych stron planety było naprawdę ambitnym zadaniem i jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętego wyniku. Marula Fruit to odmiana, w której dominują geny indica, zawiera ona aż 35% genów indica i 65% genów sativa. Jest łatwa w uprawie, zapewnia satysfakcjonujące plony oraz posiada właściwości medyczne.

EFEKTY, SMAK I ZAPACH MARULA FRUIT

Nazwanie Marula Fruit odmianą relaksującą byłoby prawdziwym niedopowiedzeniem. Jej efekty trudno jest ubrać w słowa. Przypominają one euforię odczuwaną po masażu całego ciała lub po spokojnie przespanej nocy. Kilka buchów tej odmiany aktywuje przywspółczulny układ nerwowy, rozluźnia mięśnie oraz rozprasza wszelki doświadczany stres. Marula Fruit zdejmuje ciężar z ramion oraz zapewnia umysłowi cudowny spokój. Nie jest to odmiana przeznaczona do stosowania w ciągu dnia — chyba, że planujesz dzień odpoczynku. Idealnie za to sprawdzi się wieczorem. Wypełnij bongo jej pąkami i będziesz mógł uciec na chwilę od świata zewnętrznego. Jej kwiaty zawierają średni poziom THC wynoszący 20%, wywołując haj, który przychodzi szybko i utrzymuje się przez długi czas.

Łatwo zrozumieć, dlaczego użytkownicy medycznej marihuany odczuwają tak wielką ulgę korzystając z tej odmiany. Jej fizyczne efekty skutecznie usuwają ból, łagodzą wszelki doświadczany niepokój oraz stres.

Oprócz tego, Marula Fruit pieści zmysły swoim niezwykle przyjemnym profilem terpenowym. Jej kwiaty są słodkie i cukierkowe i emanują smakowitymi nutami wiśni i waty cukrowej.

UPRAWA MARULA FRUIT

Marula Fruit to absolutne zjawisko. Hodowcy szybko to zauważą, kiedy jej rośliny wchodzą w fazę kwitnienia. Jej pąki są niezwykłe i bardzo przyjemne dla oka. Przybierają kolczastą formę w kształcie choinki i wytwarzają duże ilości lepkiej żywicy. Jest to odporna odmiana, która nie wymaga żadnych szczególnych warunków uprawy — będzie się dobrze rozwijać w prawie każdym środowisku. Zarówno rośliny uprawiane indoor, jak i outdoor łatwo kontrolować, ponieważ osiągają one średnią wysokość. Rośliny uprawiane indoor dają satysfakcjonujące plony w wysokości około 475 g/m² po okresie kwitnienia wynoszącym 49–53 dni. Rośliny uprawiane outdoor zapewniają do 650 g na roślinę i gotowe są do zbiorów na początku października.

Marula Fruit Regular data sheet
Rodzaj odmiany: Regularne
THC: 20
CBD: Niska
Plony Indoor: 425 - 475 gr/m2
Plony Outdoor: 600 - 650 gr/plant
Wysokość Indoor: 90 – 140 cm
Wysokość Outdoor: 140-180 cm
Kwitnienie: 7 - 8 tygodni
Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
Tło Genetyczne: Mendocino x Mozambica
Typ: Sativa 65% Indica 35%
Działanie: Relaksujące fizycznie, Uspokajające, Zrównoważony
Klimat: Krótkie lata
Smak: Ananasowy, Owocowy, Ziemisty

  Autor M. B. Dne 25/Jul/2022 :

  Tytuł : Erba fantastica
  Komentarze : Ho preso questa qualità per le caratteristiche e per la possibilità di riprodurla facendo talee. Eccezionale risultato, consigliata certamente.

  Autor C. M. Dne 23/May/2022 :

  Tytuł : C.M.
  Komentarze : This is not a plant for beginners. Good results after germinating. I liked the high. Recommended for therapeutic issues.

  Autor M. F. Dne 28/Apr/2022 :

  Tytuł : Hammer
  Komentarze : Eine super Sorte aber super geschmeck aber nix für Anfänger

  Autor A. S. Dne 23/Dec/2021 :

  Tytuł : perfect outdoor
  Komentarze : good for outdoor growing

  Autor S. G. Dne 26/Jun/2020 :

  Tytuł : A découvrir
  Komentarze : Livraison toujours impeccable. Mon jardin est full... mais la description me donnait tellement envie ! Elles seront prêts de moi pour la prochaine saison.

  Autor J. C. Dne 11/May/2020 :

  Tytuł : Good quality seeds
  Komentarze : Amazing seeds, all of them germinated. Grew first batch under lights with great results. Really nice high that lasts for hours. Second batch are growing outside at present and seems to be going really well.


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.