🇺🇸 USA, We are coming soon ⏤ 🌱 Be the first to know

 • Pumpkin Kush Regular
 • Pumpkin Kush Regular

Pumpkin Kush Regular

Pumpkin Kush to słodka i pikantna odmiana pełna THC. Jej mocne efekty wprowadzają wielbicieli marihuany w stan cudownej euforii.
(7) Napisz recenzję
Liczba nasion:
10x
zł305.17
25x
zł610.35
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł305.17

zł305.17 (-0%)

  Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (4)

Pumpkin Kush Regular: zasmakuj ciasta dyniowego dzięki potomkini Lambsbread i Pre-98 Bubba Kush

Pumpkin Kush to wyjątkowo smaczna odmiana o egzotycznym pochodzeniu. Jej korzenie sięgają Indii Zachodnich, regionu słynącego z wysokiej jakości dziko rosnącej genetyki i odmian heirloom. Odmiana ta pochodzi częściowo od Lambsbread, słynnej odmiany sativa wywodzącej się z Jamajki. Rastafarianie oraz psychonauci bardzo chwalą tę odmianę i ponoć palił ją nawet sam Bob Marley.

Otrzymano pozwolenie od lokalnych hodowców na transport tego tropikalnego okazu do Stanów Zjednoczonych. Po przybyciu do północnej Kalifornii, hodowcy skrzyżowali tę odmianę z inną legendarną damą. Do zrównoważenia profilu genetycznego oraz zwiększenia zawartości terpenów wykorzystano odmianę Pre-98 Bubba Kush.

Po kilku pokoleniach selektywnej hodowli, na świat przyszła odmiana Pumpkin Kush. W odmianie nieco dominują geny sativa, zawiera ona 60% genów sativa oraz 40% genów indica.

EFEKTY, SMAK I ZAPACH PUMPKIN KUSH

Pumpkin Kush wytwarza haj, który atakuje zarówno ciało, jak i umysł. Genetyka sativa oraz indica spotykają się, tworząc wspaniałe, różnorodne efekty. Efekty pojawiają się praktycznie natychmiastowo, a wszystko zaczyna się od uczucia euforii. Pojawiają się twórcze myśli, a rozmowy stają się głębokie i filozoficzne. Ta część efektów motywuje oraz stymuluje, dzięki czemu odmiana Pumpkin Kush to doskonały wybór przed czynnościami takimi jak na przykład ćwiczenia na siłowni.

W końcu efekty przekształcają się w kojące upalenie. W ciągu godziny lub dwóch ciało zaczyna się rozluźniać, a myśli zaczynają zwalniać. Jeśli masz listę zadań do wykonania, weź kolejny wdech pełen Pumpkin Kush w celu podtrzymania efektów stymulujących. Jeśli Twój dzień dobiega końca, pozwól, aby haj otulił Cię głębokim relaksem.

Rośliny Pumpkin Kush posiadają małe kwiaty o zawartości THC na poziomie 20%. Ich pąki wytwarzają również pyszny zapach i smak słodyczy, ciasta dyniowego, przypraw oraz kwiatów.

UPRAWA PUMPKIN KUSH

Rośliny Pumpkin Kush osiągają średnią wysokość zarówno indoor, jak i outdoor. Jest to zdecydowanie dobry wybór dla hodowców posiadających ograniczoną przestrzeń do uprawy. Pumpkin Kush jest również łatwo ukryć i sprawdzi się u hodowców, którzy nie chcą rzucać się w oczy. Rośliny uprawiane indoor zapewniają dobrą wydajność do 525 g/m² po 60 dniach kwitnienia. Rośliny uprawiane outdoor zapewniają bardzo satysfakcjonujące plony w wysokości 700 g na roślinę i gotowe są do zbioru na początku października.

Pumpkin Kush Regular data sheet
Rodzaj odmiany: Regularne
THC: 20
CBD: Niska
Plony Indoor: 475 - 525 gr/m2
Plony Outdoor: 650 - 700 gr/plant
Wysokość Indoor: 90 – 140 cm
Wysokość Outdoor: 140-180 cm
Kwitnienie: 8 - 9 tygodni
Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
Tło Genetyczne: Lambsbread x pre-98 Bubba Kush
Typ: Sativa 60% Indica 40%
Działanie: Klarowne, Uspokajające
Klimat: Długie lata
Smak: Cukierkowy, Cytrusowy, Owocowy, Ziemisty

  Autor M. F. Dne 28/Apr/2022 :

  Tytuł : Hammer
  Komentarze : Ich bin sehr überrascht sehr gut und angenehm und sehr zufrieden

  Autor D. D. Dne 12/Nov/2021 :

  Tytuł : D. D.
  Komentarze : Erhalten 10 wundervolle Samen, beeindruckende Keimrate 10/10. Schnelle Wurzelbildung und beeindruckendes Wachstum. Starke Streckung im Übergang. Die Blüten selbst scheinen nicht wirklich dicht zu werden, trotz mehrfachen Versuches ist die Pflanze eher Arm was Terpenen angeht. Die kräftige Kräuter Note erinnert an einen Tannenbaum, gerade für außenstehende ist der Geruch ziemlich betörend. Viele kleine Blätter aber alles an Allen ergab es eine sehr gute Ausbeute. Eignet sich bestimmt gut für Kreuzungen mit einem starken Terpenen Partner. Zusammengefasst bei.. 18l Topf, 6 Wochen Vegi, SOG, LST, Erntereif nach 9 Wochen Blüte, im schnitte 80g das Baby

  Autor M. P. Dne 05/Nov/2020 :

  Tytuł : Michael
  Komentarze : Good eshop, and super seeds

  Autor R. L. Dne 26/Oct/2020 :

  Tytuł : Litchidog
  Komentarze : En extérieur et climat tempéré les plans ont atteint 2mètres et la récolte assez tard vers la fin octobre.


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.