• Garlic Mist Regular
 • Garlic Mist Regular

Garlic Mist Regular

Garlic Mist to odmiana przeznaczona dla koneserów marihuany poszukujących wyjątkowego smaku. Zapewnia efekty, które są zarówno stymulujące, jak i relaksujące, a także intensywny, czosnkowy profil terpenowy, który podnosi poprzeczkę dla wszystkich aromatycznych odmian konopi.
 5.00/5 (1) Napisać recenzję
Liczba nasion:
10x
€ 60.00
25x
€ 120.00
€ 60.00
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

Garlic Mist: niepowtarzalny profil terpenowy

Powiedzenie, że Garlic Mist to odmiana wyjątkowa byłoby niedopowiedzeniem. Ta odmiana jest naprawdę niepowtarzalna. Hodowcy konopi umiejętnie doskonalili pożądane cechy z pokolenia na pokolenie, w celu uzyskania niesamowitych aromatów oraz mocnych właściwości medycznych.

Garlic Mist odziedziczyła większość swojego ostrego profilu terpenowego od swojej matki, Garlic Bud. Odmiana ta, w której dominują geny indica, pojawiła się na scenie konopnej po raz pierwszy w latach 90. Słynęła z zapachu piżma, przypraw, oraz charakterystycznej cierpkości. W celu dodania do mieszanki energicznej genetyki sativa, połączono ją z Cali Sativa Haze. Garlic Mist posiada idealną równowagę, 50% genetyki sativa i 50% indica.

EFEKTY, SMAK I ZAPACH

Garlic Mist oferuje zarówno efekty charakterystyczne dla odmian indica, jak i sativa. Podczas haju jej równowaga genetyczna jest niezwykle widoczna. Na początku palenia doświadczyć można jej zdecydowanych genów sativa. Strumień energii uderza w umysł i natychmiast podnosi nastrój. Zmysły się wyostrzają, często nadchodzi także fala śmiechu. W końcu efekty wyciszają się do spokojnego, cielesnego haju. Indica rozluźnia mięśnie, zwiększa apetyt oraz pomagają złagodzić doświadczany ból.

Kwiaty odmiany Garlic Mist wytwarzają niezwykły, ale przyjemny zapach. W fazie kwitnienia pokój do uprawy wypełnia się aromatami czosnku i przypraw. Odmiana pachnie znacznie bardziej pikantnie niż większość dostępnych na rynku odmian i oferuje przepyszne doświadczenie. Podczas palenia jej pąków na pierwszy plan wysuwają się nieco inne terpeny, a smak czosnku, cytryny oraz cytrusów rozchodzi się po podniebieniu.

UPRAWA GARLIC MIST

Garlic Mist oferuje ogromne plony zarówno podczas uprawy indoor, jak i outdoor, ale jej rośliny przypominają bardziej rośliny odmian indica. Rośliny uprawiane indoor osiągają średnią wysokość i zapewniają plony w wysokości do 600 g/m². Możesz oczekiwać zbiorów po około 65 dniach kwitnienia. Rośliny uprawiane outdoor również utrzymują średnią wysokość, ale dają duże plony, do 700 g/roślinę. Garlic Mist nie dopuści do sytuacji, w której skończy Ci się palenie! Rośliny uprawiane outdoor gotowe są do zbiorów na początku października.

 • Rodjaz odmiany: Regularne
 • THC: 19%
 • CBD: Niska
 • Plony Indoor: 550 - 600 gr/m2
 • Plony Outdoor: 650 - 700 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 90 – 140 cm
 • Wysokość Outdoor: 140-180 cm
 • Kwitnienie: 8 - 9 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
 • Tło Genetyczne: Original garlic bud x 100% Cali Sativa Haze
 • Typ: Sativa 50% Indica 50%
 • Działanie: Celebracyjny i podnoszący na duchu
 • Klimat: Łagodny
 • Smak: Przyprawy, Zioła

  By A. C. on 18/Apr/2020 :
  (5)

  Title : La plus intéressante
  Comment : Elle est très intéressante, je l acheterai cet hiver


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.