• Ogórecznik

Ogórecznik Royal Guardians

Ogórecznik to doskonałe uzupełnienie uprawy konopi, wzbogacające glebę w witaminy i składniki odżywcze, a także odstraszające różne szkodniki. Nie wspominając już o tym, że pięknie wygląda, dzięki czemu dodaje kolorytu do twojego ogródka konopnego. Krótko mówiąc - doskonała uprawa uzupełniająca!
 5.00/5 (5) Napisać recenzję
€ 0.99
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

Ogórecznik (Borago officinalis) to kolejna roślina uzupełniająca, dodająca piękna do waszej plantacji.

OGÓRECZNIK

Jego małe kwiaty przypominające lawendę kwitną przez cały okres uprawy. Młode liście oraz ładne kwiaty wykorzystuje się w kuchni jako dodatek do sałatek. Kwiaty o ostrym smaku doskonale nadają się jako tajemny składnik do smażonych potraw. Należy tylko pamiętać o tym, że ogórecznik nie jest wskazany do spożycia dla kobiet w ciąży.

Ogórecznik jest rośliną odporną, dobrze radzącą sobie w trudnych warunkach. Stosowanie jej przy uprawie konopi poprawia kondycję tej ostatniej, ponieważ gleba jest wówczas bogata w pożyteczne witaminy i składniki odżywcze. Może również stanowić doskonałe uzupełnienie dla innych roślin, a szczególnie truskawek, które w towarzystwie ogórecznika nabierają aromatu i soczystości. Małe kwiatki przyciągają pszczoły i drapieżne osy, które odstraszają lub zjadają szkodniki, takie jak gąsienice i larwy mączlika.

Zawartość mineralna ogórecznika powoduje, że doskonale pełni swoją role jako nawóz zielony lub sucha ściółka. Gdy liście zaczynają więdnąć, to należy je zerwać i rozsypać na ziemi wokół innych roślin. Ogórecznik, bogaty w potas, wapń i witaminę C, poprawia jakość kompostu dzięki swoim składnikom. Wasze rośliny konopne skorzystają na powolnym uwalnianiu się potasu i wapnia, co zapewni zdrowy, prawidłowy wzrost komórkowy.


  By J. C. on 29/Jan/2020 :
  (5)

  Title : Plantas
  Comment : Crescem Rápido

  By A. R. on 31/Dec/2018 :
  (5)

  Title : Mignone et pas chère
  Comment : Un peu de bleu dans un monde de brutes.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.